• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výrobky Eurona. Ste spokojné?

20. júna 2017 
Holky, mám k dispozici únorový letáček. Pokud ho chcete některá zaslat písněte do IP mailovou adresu. :slight_smile:
2. feb 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdeni - hmm, asi after rain :dizzy_face:
2. feb 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá prosím vás, neviete, či sa dajú tieto výrobky Eurona objednať (kúpiť) aj na Slovensku? Na nete som to nenašla :confused:
2. feb 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lekno kontaktuj zdeni1 z tejto diskusie,ona používa aaj predáva tak ti poradí :wink:
2. feb 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vďaka mikalove :wink: :slight_smile:
2. feb 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám momentálne do vysavača z rady divá čerešňa a je to parádička...používam vždy len pár granúl, tá tuba vydrží stráááášne dlho :dizzy_face:
2. feb 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si prosím bližšie info... tá vôňa do vysacača ma zaujíma :sweat_smile:
2. feb 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak má niekto záujem, ja to vrámci hobby robím v SR...ja tieto "dobrôtky" milujem :dizzy_face:
2. feb 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, pro ty co nevíte, tak Parfém do vysavače, lze použít i třeba jako:
Aromaterapie na cestách - nasypte granulky do ozdobného obalu a zavěste na ventilátor vašeho automobilu. Nebo granulky nasypete do úložného prostoru na deky a polštáře na spaní.
3. feb 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huraa dneska mi dosly vzorecky a hned zkusim ty kulicky do vysavace a pak zitra operu uz se tesim,ale voni ten balicek jako blazen i pani co mi prebirala rikala co to je za krasne vune :dizzy_face:
3. feb 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasom s idnes kúpila tie graanule do vysávača, no, nejako to nevonia, as iso mtoho dala málo, ale dá maž d onového sáčku ,tento už je skoro plný :sweat_smile: :sweat_smile:

Máte skúsenosti aj s tím univerzálnym čističom? ten chlapík mi ho opisoval ako ôsmy div sveta, ale tak ,keďchcel predať :grinning: :grinning:
5. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula - k vůni do vysavče, já jsem ji začala používat teď nedávno. A jsem spokojená, je pravda, že během vysávání většinou nic necítím, ale až když pak přestanu tak je vůně moc hezky cítit. A to mám rýmu. Ono není dáno přesné dávkování, tak holt to chce vyzkoušet a také záleží na intenzitě vůně. Ale je pravda, že ne každý je se všemi výrobky spokojený, někomu vyhovují jen některé. A k tomu univer.čističi, já osobně mám a používám hlavně na mytí podlahy, mikrovlnky, trouby. Čistí moc hezky. Když čistím mikrovlnku tak ho nastříkám, nechám působit a pak setřu. Jde to moc hezky :slight_smile: A pokud Ti to nějakej prodejce vychválil jako osmý div světa a Ty si nejsi jistá. Tak si mu řekni o vzoreček a nebo ať Ti to přijede ukázat. Ale já osobně si myslím, že tento čistič je jeden z nejlepších výrobků Eurony. :wink: Kdyžtak pak písni jak to dopadlo.
6. feb 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove - tak co záclony, použila jsi to bělidlo?
6. feb 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdeni, vzorku mi nechcel dať, vraj nemá :rolling_eyes: :rolling_eyes:
ja si idem kúpiť nový sáčok do vysávača, tak skúsim potom dať aj viac granulátu :wink:
6. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby s manzelkou sme v eurone 2 roky su to vyrobky velmi dobre aj pre male deticky mame 6mesacnu ninku a 6 rocnu lenku ak chcete vediet viac som tu pre vas
6. feb 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trnava su super mozem odporucit a poradit
6. feb 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula je univerzal fakt super na vsetko kupelna podlaha odmastnit
6. feb 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirko,my tu mame zdenku,ideš jej do kapusty :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. feb 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdenka ,ozaj,dík,zaclony su krasne biele
6. feb 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky od 14.2. je nový katalog, jsou nějaké nové aviváže, mýdla,... Kdo chce tak mám "novinkový" letáček. Pošlu mailem
6. feb 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove - jsem ráda, že jsi spokojená. Také se na záclony chystám.
6. feb 2009 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja so ms idnes kúpila nové sáčka a granulky boli pekne cítiť... veľa som nedávala, len taký jemný závan..
A dnes som "loudila" vozku od baby, čo prezentovala Euronu a anui ona mi nechela dať :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
6. feb 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kulicky ve vysavaci mam a me voni,ale manzel nadaval,ze ho z toho boli hlava a prej mala se chytala za nos ,ze ji to smrdi :sweat_smile:

zlutej cistic do kuchyne sem nevedela co s nim tak sem ho dala na vlhou linku kde byl zaschlej bordel a nic ..musela sem to drit a stejne to slo jako namocenou zinkou..prej se to ma ,ale redit tak nevim

avivaz jsem zkusila a po vyprani nadhera vune jako blazen a jak to uschlo uz skoro nic ve skrini to necitit ani tak ..musim k tomu dat nos a nufat :grinning:

na zbytek se teprve chystam viz prasek na prani a belidlo :sunglasses:
6. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove ket idem do kapusti ti chodis iba do jedneho obchodu astatne obchody su pre teba tabu nechaj aj inich ok
7. feb 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčatá ja nechcem liezť nikomu do kapusty,aby to zak nevypadalo,ale chcem sa pochváliť,že som taká spokojná s euronou,že už mám vyplnenú prihlášku,aby som kupovala pre seba
7. feb 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je super kocurik16 vela vela dobrych vyrobkou
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, myslím si, že nikdo do zelí nikomu neleze :slight_smile: . Je fajn, že je Vás tady víc co s Euronou spolupracujete nebo se chystáme. Můžeme si pak předávát různé infa a zkušenosti.
7. feb 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aponchie - je mi líto, že s aviváží nejsi spokojená. Je to jedna z nejprodávanějších položek /i bez čističe/. Ono je také lepší mít vyčištěnou pračku a někdy se stává, že i přesto je správná vůně aviváže třeba až po 3 praní. Je také možné, že při takto malém dávkování se Ti část aviváže pohltila do nečistot v pračce. Aviváže obsahují přírodně identická aroma, takže nejsou cítit tak silně chemicky jako aviváže běžně dostupné v obchodech, voní jemně a pokud se oblečení na sebe obleče tak se vůně teplem trochu rozvolní. Ideální je mít vyčištěnou pračku a používat jen přípravky z Eurony :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim ze eurona drci spolu aj v cechach zdeni1 super to sa mi paci a info ti podam dik
7. feb 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok