Výrobky Eurona. Ste spokojné?

ankaa
20. feb 2008

Používa niekto z vás výrobky Eurona? Ako ste spokojné? Odkiaľ kupujete výrobky Eurona? Kupujete si ich od svojej poradkyne alebo ste samé zaregistrované?
Otváram túto diskusiu pre všetky euronky 😉

amalka84
6. jún 2009

ahojte aj spolupracujem s Euronou a som spokojna s výrobkami a ešte si aj zarobím.Ak by mal niekto zaujem napíšte mi na mail : orsosova84@gmail.com

zdeni1
19. jún 2009

Ahoj, zájemcům o červencový letáček nabízím možnost zaslání na mail. V letáčku jsou moc hezké sady. Mail adresy pište do IP.

Také pokud by měl někdo o nějaké zboží zájem /leták červen+katalog/ pište, v neděli 21.6. budu objednávat 🙂

titkovamiriam
23. júl 2009

ahojte!prave bol u nas zastupca eurony v praci tak som si nakupila 😀

abetka
23. júl 2009

ja mam prasok avivaz a aj cistic na rury a som velmi spokojna 🙂

titkovamiriam
23. júl 2009

aj ja som brala avivaz levandulovu,dve tekute kremove mydla a cistic kupelny

dermajetics
3. aug 2009

Ahojky maminky, tatínkové a všichni co tady nakouknete.... Hledala jsem zda tu je diskuze Eurona, vidím, že ano, ale trošku to tu upadá.
Taky jsem už v této skvělé firmě a já jsem spokojená. Co se týče pracích programů ani nemluvím, velice a to jsem mco ráda si to pochvaluje manžel, že má konečně něco skvělého na auto ať už šampon, vosk či na palubovku..... co si budm povídat, chlap no 🙂 Jsem ráda, že je spokojený.

Jsem z FM, kdyby někdo z okolí měl zájem, ráda nabídku výrobky, nebo registraci, kde máte možnost mít 20% slevu atd.... Ráda napíšu víc do IP či ještě lépe meilem.

Na měsíc SRPEN mám svou vlastní akci. Pro nově registrované u mě dostanou dáreček.

Krásný den a ještě krásnější slunný týden přeji 🙂

zdeni1
4. aug 2009

Maminky, babičky, no prostě všichni, kteří jste se Slovenska mám pro Vás novinku. V Bratislavě bude 15.8.09 otevřeno nové Regionální centrum Eurona. A od 17.8.09 bude zajišťovat kompletní zázemí a servis (podobně jako RC v Praze) pro všechny spolupracovníky na Slovensku. To znamená levnější telefonování a poštovné, rychlejší odbavení registrací, objednávek a reklamací. Ušetříte nejen čas, ale i peníze. Kontakty sdělím jakmile budou z firmy k dispozici.

Pokud máte někdo zájem o registraci či bližší info, napište do IP mail adresu 🙂

zdeni1
7. aug 2009

Holky koncem příštího týdne budu objednávat, pokud někdo chcete nějaký výrobek tak písněte do IP nejpozději 12.8.09

Také již tradičně nabízím možnost zaslání akčního letáčku na srpen na Váš mail 😉

dermajetics
10. aug 2009

Holky já mám uzavírku objednávek do 16.srpna, tak písněte Ip kdyby jste měli zájem. 😀

zdeni1
11. aug 2009

dermajetics - vítej mezi námi. Je pravda, že diskuze trošku opadá, snad se to zlepší 😉 Jak dlouho jsi u Eurony?

dermajetics
12. aug 2009

ahojy Zdeni,
jsem u Eurony krátce, od letošního června, ale jsem teda nadšenáá 😀 😉

zdeni1
12. aug 2009

dermajetics - já jsem necelé 2roky a výrobky si nemůžu vynachválit. Jen pro zajímavost,jakou aviváž máš nejraději?
Mě osobně nejvíce voní Black Grape, pak Black Pearl a na prádle dlouze a i na džínách Vanillla Amber.

dermajetics
14. aug 2009

Zdeni já mám taky ráda black grape ale nejvíc a to je finalista u mě je lemon gras tak jako air aromatikum, tohle já můžu.... škoda že tohle není i na wc gelu...já si teď vzala wild cherry 🙂 krásně voní, ale až mco sladce na mě, těším se až ji doberu a mužu zkusit jinou 😉 😀 😝

dermajetics
14. aug 2009

😝 Jinak krásný víkend. Já budu zítra trošku euronit 😉 😀 😝

dermajetics
21. aug 2009

Ahojky, dělám objednávku ke čtvrtku 27.8, kdo budete mít zájem, písněte do IP 😀 Přeji krásný den

zdeni1
26. aug 2009

Akční leták na září - zájemci pište do IP mail adresu 😉

dahlia23
26. aug 2009

jej, ja som taká rada, že som na Vás natrafila. 🙂
my používame výrobky od Ecover, len v poslednej dob emám pocit, že mi nejak zosmradlo prádlo. 😒 Počula som o výrobkoch Eurona, ale nepoznám nikoho, kto má skúsenosť. Takže asi to skúsime a prípadne prejdeme komplet na túto značku.

zdeni1
27. aug 2009

dahlia23 - poslala jsem Ti info do IP 🙂

dermajetics
3. sep 2009

Dobrý večer...

termín objednávky na září je 14.9, písněte do bzkazů, hezký týden 😉

Okolí Frýdek - Místek dodání zdarma

zdeni1
9. sep 2009

Já budu objednávat také 14.9. - zájemci pište do IP. Stále také platí možnost zaslání vámi vybraného vzorečku zdarma 😉

helena56800
18. sep 2009

Ahoj, kto mi pošle vzorky som mohla odskúšať euronu ? Chcela by som vediet aké produkty tam sú, konkrétne do myčky, na pranie, je nekaký katalóg ? alebo z čoho to objednávate ?
Ja pracujem s kozmetikou, takže kto by mal záujem rada zašlem vzorky, katalog, prípadne zaregistrujem ak chcete mat lacnejšie a privyrobit si, mat kozmetiku zadarmo, využívať výhody ....

dermajetics
18. sep 2009

Helena máš IP 😉

zdeni1
25. sep 2009

Holky, mám říjnový letáček. Zájemcům zašlu na mail. Pište do IP adresy 😉

dermajetics
1. okt 2009

Ahoj holky,
zdravím.. kdo by jste chtěli, objednávky na Euronu piště do IP do 7.10!! Kdo má zájem, zašlu meilikem i říjnový letáček....
Vyšel nový katalog a s nim novinky, ráda písnu 🙂 😉
Pro FM a okolí se domluvíme a dodání osobně!! 😉

zdeni1
10. okt 2009

dermajetics - už Ti dorazil nový katalog se vzorečkem a letákem na říjen? Mě ještě ne 😒 . Na novou vůni jsem se těšila a zatím nic, katalog jsem si objednala se zbožím tak ten už mám prohlédnutý.

dermajetics
11. okt 2009

Zdeni ahoj, mě to dorazilo ve čtvrtek.. ale co vím lidem z naši sítě ještě ne a mn ohdy vybrakované balíčky že vzorek někdo ukradl ☹ no celkově je to smutné... eurona to zadala mediaservisu a ten totálně v tomhe propadl... Dávali to do oběhu už minulou středu a stále není doručeno všem, to je jako velké fiasko...

Jinak já si objednávala zboží i se vzorečkama pro jistotu tak to mi přišlo v pátek.... z katalogu jsem nadšená 🙂 i těch novinek :_) 😀

zdeni1
12. okt 2009

dermajetics - tak to je fajn,že se katalog líbí. A jak voní prosím Tě ta nová aviváž?

Jinak s tím Mediaservisem - to je síla. Od nás ze sítě moc katalogů ještě nedorazilo. Řešíme to z Euronou, ale nějak se jí nechce poslat nový katalog se vzorečkem zdarma. Tak uvidíme co vyjednáme 😉

dermajetics
13. okt 2009

No já mám zprávičky že do dvou dnů už by to mělo být.... tak snad bude... No jinak to nebyla dobrá volba dát to rozeslat mediaservisu, myslím že se eurona pro příště poučí.... Kdyby to dali do sítí a rozebrali jsme si to u svých sponzorů bylo by to ryhclejší .-)))
add nová aviváž, že taková jemná, romantická vůně no prostě ANGEL LOVE nedá se ani popsat, myslím, že to bude brzy favorit mezi avivážema... někdo z naši sítě to přirovnal jako Jasmín asi to bude ono.. pořád jsme přemýšleli co to je, známá vůně a nešlo to poznat... ale asi to bude vončo, fakt moc příjemná, už se těšim, až si ji objednám 😀

dadka33
13. okt 2009

ahojte nahodou som to nasla a celkom ma to zaujalo nestiham to precitat cele ale urcite to urobim,len sa chcem spytat da sa to objednat aj pre jednotlivca cez net ako knizky napr.?alebo len cez dilera??? diki moc za info 🙂

zdeni1
13. okt 2009

dadka33 - máš IP