• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Výrobky Eurona. Ste spokojné?

2. augusta 2017 
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nedovolená propagácia tovaru, služieb a spolupráce, spadajúce do sytému sieťového predaja a multi-level marketingu alebo do sieťového predaja poistenia, finančných produktov a poradenstva ani životné poistenie.”
3. aug 2010 o 18:17 • andu
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nedovolená propagácia tovaru, služieb a spolupráce, spadajúce do sytému sieťového predaja a multi-level marketingu alebo do sieťového predaja poistenia, finančných produktov a poradenstva ani životné poistenie.”
4. aug 2010 o 13:06 • anitac
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Dôvod: “Nepovolený reklamný príspevok”
20. apr 2012 o 17:55 • zabka888
Ahojte, neviete mi poradit ako pouzivat avivaz Eurona Cerny? Vcera som ju prvykrat vyskusala a nic - uplne bez vone. NErozumiem tomu. Nemoze to by preto, ze som jej dala malo - t,j, jeden maly stuplik cca 5ml? Ked pouzivam Lenor davam 10x tolko- cca 50ml. Zda sa mi to malo na celu pracku. Dala som to normalne pred pranim, do priehradky na avivaz. Poradte prosim ako na to.. Vdaka
7. máj 2012 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. aug 2013 o 11:03 • eliska32
29. okt 2013 o 09:31 • annasevera
Ahojte,chcem sa opýtat,nie je ta Eurona ako dedra?Ma podobny štýl výrobkov..
3. apr 2014 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. apr 2014 o 09:58 • ludkah
Ahojte maminky :slight_smile:....hoci táto téma bola otvorená dáávno, nedá mi aby som sa nezapojila do diskusie...s Euronou spolupracujem už tretí rok a môžem vám otvorene povedať, že mne ako alergičke výrobky od nich neskutočne, ale naozaj neskutočne uľahčujú život...mám silnú alergiu na chlór a čistiace prostriedky, ktoré ho obsahujú...tak si viete predstaviť tú hŕbu vreckoviek, ktoré som minula pri upratovaní....Pri práci s eurona čističmi nepoužívam rukavice, nekýcham a pritom mi nádherne vonia celý dom...ak chcete vedieť viac kľudne píšte, rada poradím...hlavne tie, ktoré máte doma malinké detičky ak ich máte radi NEPOUŽÍVAJTE savo a iné kentusy....prajem krásny večer a veľa zdravíčka všetkým :slight_smile:
6. apr 2014 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
15. jún 2014 o 22:57 • ekologickadrogerie
4. aug 2015 o 19:54 • edcba
4. sep 2015 o 15:07 • euronask
Booze baby. Hned myslíte na biznis :grinning: Nic v zlom. Ja robim poradcu vpodstate 10 rokov. Ja som najviac spokojna s avivažami nic ine netlačim svojim odberatelkam. Pretoze tie vône su jedinečné a nevoni vam pradlo ako susedke :slight_smile:. Dnes mi prisla av. SweetHeart a mala som predstavu jemnejšej vône pre svoju 4.mes.dcerku. No neva predam... Mam pre nu Pinky F. A všetci, kto si zobral dcerku na ruky tak sa pytali od coho tak krasne voni :slight_smile: No vlastne píšem sem lebo chcem vedieť ake ste si všimli nedostatky na eko drogerii Eurona. Ďakujem :slight_smile:
1. okt 2015 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto z okolia popradu, kto pracuje s tymito vyrobkami?
14. okt 2015 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zienky, budem rada ak obnovime tuto temu a zanete pridavat vase osobne skúsenosti na euronu vyrobky.pre mna top je univerzalny cistit....a tie vone ...návykové. ...pre vas topky? Ake mate skusenosti s praskami, naj avivaz a sachetky?
20. okt 2015 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pekna1 ahoj, tie výrobky sú topka, u mňa taktiež univerzálny prostriedok, taktiež aviváže.. mám doma už skoro plnú výbavu čo sa týka tých výrobkov, a nevymením za nič :grinning:
2. máj 2016 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pripajam sa aj ja k debate. Ja pouzivam euronu uz roky. Objednavam si ju pre sebaca som s nou nadmietu spokojna. Aj ked citam ze je draha,ale vydrzi o to dlhsie. Mam vyrobky ktore pouzivam stale a damozrejme ze su aj take, ktore su aj pre mna nove. Stale si obj. nieco nevyskusane aby som vedela ci je dobry dsny vyrobok. Ja som urcite spokojna a vrelo odporucam kazdemu
17. máj 2016 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. nov 2016 o 23:58 • maminka_kvetinka
30. dec 2016 o 20:02 • pipinka4
@pipinka4 ahoj,ja som tiez clenka a s vyrobkami spokojna. Mam svoje oblubene,ktore objednavam pravidrlne. Niektore je pravda nemam vyskusane.
31. dec 2016 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssuekk ja pomalicky skusam ale zatial sa mi osvedcuju. Napriklad avivaze su top aj na skvrny ci uz prasok alebo sprej na cistenie trub a tak :slight_smile: je tam toho vela
31. dec 2016 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipinka4 avivaze su ano fajn,ale nesmiem pouzit silnejsi prasok,inak mi preraza prasok. A to mam novu pracku. A uplne top je pre mna multifunkcny agent a cistic na podlahy.
31. dec 2016 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssuekk ja pouzivam persil a mentalne mam ice wind a super :slight_smile: a lubi sa mi ze dlho vydrzi ta vona. Som rada ze som sa rozhodla pre tuto znacku aj to dlho vydrzi.
31. dec 2016 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssuekk momentalne nie mentalne xi
31. dec 2016 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pipinka4 to aj. Ja z avivazi len detsky svet, vanilka,hrozno a sem tam deneb a marhula. Ostatne mi nejak nesadli. A satecky do skrine su ze super
31. dec 2016 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ssuekk ono ich je velmi vela tak kazdemu sadne ina :slight_smile: ale chcem vyskusat aj tu marhulu. Hej ajntue sasetky su super mam ich par doma :slight_smile:. Ozaj a ten naramok proti osam kliestom a tak nemas vyskusany? Cez leto sa nan chystam pre malu.
31. dec 2016 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok