Vytrhané vlasy po bitke. Vyrastú sestre?

Prosím Vás dorastú vytrhané vlasy? Mojej sestre jedna kofa vytrhala vlasy. Chodí do letnej školy na angl., tam si ju počkala a zbila ju. Vytrhala jej kopec vlasov, chumáče. Normálne jej ostali voľné miesta. Ako to teraz je? Viacmenej korienok by mal ostať na mieste nie. Vďaka. A dávajte pozor na svoje deťúrence.
saska73
16. aug 2009
Nech čím skôr navštívi kožnú lekárku, čo sa stým dá robiť, do akej miery sú poškodené korienky, možno to bude vyžadovať liečbu injekciami, napichávajú sa do hlavy, nič príjemné ale dá sa to vydržať.
diana30autor
16. aug 2009
takže možu byť poškodené korienky? myslela som, že keď sa vytrhne vlas, uvoľní sa len cibuľka, ale korienok ostane na mieste.
saska73
16. aug 2009
nech ju radšej uvidí lekár, môžu byť aj korienky poškodené a to chce čím skôr ošetrenie. Možno jej to budú len aktivovať ostrekovať tzv. zasnežovať dusíkom aby korienky neodumreli. Poprípade jej nasadí Alpicort, takú vodičku. Je mi ľúto tvojej sestry, to je strašné aká je dnes agresivita medzi mladými ľuďmi.
hanula11
24. mar 2016
@saska73 prosím tě. Včera jsme byli s dcerkou v lyžařské skolicce. Na slepru se jí vlasy zamotaly do lana a začaly se na ně namotavat. Vlek se naštěstí podařilo zastavit (byli jsme u toho i ja a manžel), spolu s instruktorem jí vlasy z lana odmotali. Má ale vlasy hodně dlouhé (téměř do pasu), pod helmou jí zůstalo hodně velké místo s vytrhanymi vlasy. Má šanci že jí vlasy dorostou? Budu kontaktovat dermatologa. Díky moc za tvůj názor.
mamickajanka
24. mar 2016
@hanula11 jezisinko este ze stihli vypnut ten vlek.. chudatko

Začni písať odpoveď...

Odošli