Vytvorenie účtu na podporu socialne slabych rodin. Vas nazor

kikusa2111
5. okt 2011

Napadlo ma, či by sa nedal vytviriť neaký účet, ku ktorému by mali prístup napríklad len ľudia s banky.Na tento učet by každy kto o nom vie mohol poslať lubovolnu sumu..napríklad 1euro...tento účet by sa zdielal všade aby o tom všetci vedeli...Na koniec by sa peniaze vyuzili pre rodiny ktore to potrebuju..

jarunka111
5. okt 2011

@kikusa2111 júúúj, už je toľko účtov, kde sa dajú posielať peniaze na pomoc, že keby chceme každému poslať, tak nám nič nezostane 😒 Veď je veľa možností, ak chceš niekomu pomôcť, tak si ich nájdeš 😉 A nezdá sa mi to nejako domyslené, že by mali prístup k účtu ľudia z banky.......

kikusa2111
autor
5. okt 2011

@jarunka111 To je pravda nedomýšlala som to len ma to napadlo a hodila som to sem,asi som mala najprv uvažovať🙂 No snažím sa pomoct ak viem...Len niekedy sa dané osoby tvaria ze pomoc nepotrebuju hoci ju potrebuju surne ☹

jarunka111
5. okt 2011

@kikusa2111 je fajn, ak chceš pomôcť aj iným, ale len oni vedia, či ju potrebujú súrne 😉

kikusa2111
autor
5. okt 2011

@jarunka111 No ak niekto nemá elektrinu,nábytok,plyn a miesto koberca len hlinu so základom tak asi hej..miesto 4 okien maju len 1...ostatne su rozbite..a co jedia?co vyzobru a najdu...ale niesu cigani

kawasaki17
5. okt 2011

@kikusa2111 vau, a oni nemaju pocit, ze potrebuju pomoc?

kikusa2111
autor
5. okt 2011

@kawasaki17 Nie,ževraj nie...maju v sebe asi neaku hrdosť.Su traja,otec matka a 14ročná dcéra.Raz som jej dala cisto nove botasky nike a stale ich nosi🙂Ona je tomu rada len jej rodicia su divny

viera27
5. okt 2011

@kikusa2111 a pri zobrani tu hrdost kde nechavaju?

kawasaki17
5. okt 2011

@kikusa2111 tak tomu naozaj nerozumiem, ked potrebuju pomoc, uz len koli dcere by som spravila cokolvek....

kawasaki17
5. okt 2011

a ja mam tolko nepotrebneho oblecenia a topanok, co som si kupila a niekedy som si to ani raz na seba nedala... uf uf uf ☹

jarunka111
5. okt 2011

@kikusa2111 no sme všelijakí, ťažko pochopiť a ešte ťažšie pomáhať 😒

kikusa2111
autor
5. okt 2011

@kawasaki17 ja zas nemám vela,skor malo ale mám teda mala som vela starsich ale este dobrich veci.Dala som ich prave tejto rodine a oni ich predali ciganom..ale ich vec ja som chcela pomoct.Vela ludi si povie:,,a kto pomoze mne" ale pokial podla mna clovek ma co jest a kde byvat...a zabezbecit zdravie dietata nieje to tak hrozne.Ani my nehírime peniazmi..Niekedy sme na tom tiez dost zle...Ale ak mi niekto ponukne pomoc tak ju beriem...nehanbím sa za to a nejak to neriesim..Neviete o niektom kto by tu pomoc prijal?Nikto s okolia?

kawasaki17
5. okt 2011

@kikusa2111 tak to je cudna rodina, das im veci a oni ich predaju ciganom? No ja mam toho naozaj vela, aspon co sa tyka oblecenia, topanok, kozmetiky a tak podobne, ale oblecenie je sekac a cinan a darceky od rodiny, akurat na kozmetike si dam zalezat a na obuvi, tiez nemame peniaze nazvys, ale snazim sa s nimi hospodarit tak, aby boli ucty poplatene, co jest a co sa zvysi tak az potom riesim ine veci, hlavny je ten zaklad...

kikusa2111
autor
5. okt 2011

@kawasaki17 presne tak...jedna známa si najprv nakupi handry a potom sa stažuje že nema peniaze a nech ju všetci lutuju...chodi v drahých handrách a deti spinave v dotrhanom a hladne...nikdy nepochopim naco si potom deti robila..hoci prve mala v 17rokoch a druhe v 19rokoch...joj mimochodom tak ma práve najedovala moja mama...lebo má mala hračky na pdlahe..šak a kde ich má mať?má ich na hranie a nie pozeranie.jedno tričko na posteli a robi hukot akoby vydela krtkov na zemi...mate niektora take skusenosti?moja mama je no.1 super ale niekedy mam pocit ze vsetko prehana

kawasaki17
7. okt 2011

@kikusa2111 tak tej znamej odkaz , nech si prehodnoti svoj rebricek zasad 😒
s cim skusenosti? mamky su uz raz take, ze chcu mat vsade poriadok a myslia si ze musi byt vzdy tak ako oni nakazu, ja som v zasade poriadkumilovny clovek a neznasam neporiadok, ale co sa tyka hraciek maleho, tak to uz neriesim, lebo by som po nom upratovala 100x denne 😉