Vyvolanie fotografií

11. júl 2023

Ahojte, poraďte mi, prosím, ohľadne vyvolania fotografií. Kúpila som deťom fotoalbumy, do ktorých majú ísť fotografie vo veľkosti 10 x 15. Myslím ale, že nie všetky fotky, ktoré by som chcela im do albumu dať, budú po vyvolaní vhodné na túto veľkosť. Obávam sa, že keď to dám vyvolať cez internet, tak tie fotky budú nejak divne poorezované.
Mohli by ste mi poradiť ako, resp. v akom programe, to spraviť tak, aby som mala istotu, že tie fotky po vyvolaní budú dobre vyzerať? Viem, že to môžem dať spraviť aj vo fotolabe, ale keďže chcem dať urobiť asi 250 ks fotiek, chcela by som to spraviť čo najlacnejším spôsobom.

Ďakujem za rady

barborka106
11. júl 2023

Ahoj, ja si dávam vyvolávať fotky cez HappyFoto, alebo Empikfoto. Tam si to môžeš orezať/upraviť aj sama 🙂
Odporúčam 🙂

fifina75
11. júl 2023

Dávam cez empikfoto, teraz majú zľavu 35% nad 50ks na fotky 10x15cm. Fotky si vieš sama upraviť.

vkatush
11. júl 2023

Ja stále cez empik, tam si upravíš orezanie. A zväčša majú zľavu a ešte aj nejaký kód, dosť dobrá cena vyjde 😊

diankamf
12. júl 2023

Ja davam tlacit cez empikfoto a da sa tam potom nastavit ako bude orezana fotka.

sajmonka_1216
12. júl 2023

tiež empik foto.. vieš si to nastaviť.. určite budeš spokojná, nič nebude divné 🙂

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz