sissy27
28. aug 2013

@mamartinka no a? závidíš, či o čo ide? 😅

linduska_
28. aug 2013

@sissy27 Aj ja to tak vidím,nemá doma,ta asoň v novozaloženej téme 😎 😀

ssisska
28. aug 2013

Myslim ze su vsetci normalni,len ta Zuzana ma v hlave vykradnute a roztiahnute nohy Tomasovi Alfoviale im to tam pekne hrabe v prasinach ked uz ani nevedia sa zasit niekde mimo tu budu co si postavili.Ved len samych seba skompromitovali

ewwe
29. aug 2013

@sissy27
@linduska_ baby ak nieco napisete, tak trocha rozmyslajte, 🙂 nieje to tazke, skuste to 😉 naozaj si myslite, ak nema niekto doma sex, otvori novu temu? ak by ste trocha poznali zakladatelku temy, vedeli by ste, ze ste napisali totalnu blbost a len rypete a urazate

linduska_
29. aug 2013

@ewwe Všetko? AMEN 🙄

sissy27
29. aug 2013

@ewwe čím som prosím ťa koho urazila??? tým, že mi nie je celkom jasné, o čom je táto téma? že mám iné záujmy ako sledovať polodebilov v reality show a ešte rozoberať, čo robia? tak teda aby som neurazila, vyjadrím svoj názor - sú to dospelí ľudia, zatiaľ svojprávnosti zbavení neboli a keď sa im chce súložiť v nejakej barabizni aj s publikom, tak nech si to užijú...a ak to niekoho baví sledovať, nech si to užije tiež 😀
a zakladateľku síce nepoznám, ale myslím si, že to bola ona, kto založil ako tému úplnú blbosť.

mima4
29. aug 2013

@sissy27

som toho nazoru, ze nielen su tam polodebilovia ale aj ludia ktori sleduju taketo programy maju blizko k tym polodebilom... 😉 A potom sa cudujem, ze vladne nam doktor fico 🙄

sissy27
29. aug 2013

@mima4 pozor, aby sa tu niekto necítil urazený 😀 😀 😀 ale inak súhlasím, ja nemám bunky na to, aby som to sledovala a ešte nebodaj riešila, čo sa tam deje... som divná, že? 😎

anatalia77
29. aug 2013

@sissy27 pridávam sa k tým,čo to nesledujú.
Inak všimli ste si,že u v starom Ríme platilo-ľudom chlieb a hry?? 😀 Niečo na tom bude!!

sissy27
29. aug 2013

@ewwe len tak zo zvedavosti som nakukla do profilu zakladateľky - a prosím ťa povedz mi, že je z marketingového oddelenia všetkých týchto televíznych a bulvárnych splaškov a strašne dobre ju za to platia, lebo sledovať to všetko dobrovoľne za účelom zábavy a duševného obohatenia ... to sa mi nechce veriť...

mima4
29. aug 2013

@sissy27
pre mna by to bola strata casu 🙂 a my ani telku nemame, kedze radsej davame peniaze na cas spolu, na spolocne dovolenky, zazitky,... a je nam luto dat za TV tolko penazi. A ked pozrieme film, tak asi 2krat do mesiaca...

@anatalia77 ale to su uz fakt hry, ktore zavadzaju demenciou 😀 Podla mna ten kto to pozera, mal by sa vazne zamysliet nad svojim zivotom..kde robi asi chyby...

anatalia77
29. aug 2013

@mima4 no ja telku mám len doma /tu pracovnom prenájme nie/,aj to len na dvd...ale však nech každý pozerá,čo chce,ja zasa sedí na koníkovi.Občas táto veta vzbudzuje úsmev,nakolko si spočiatku mysleli,že koníkujem/ako sexuálna praktika/každý deň 😀

anatalia77
29. aug 2013

@mima4 tí účinkujúci sú vybratí schválne taký pofidérny 😀 je to šou,a musí to mať grády 😀

mamartinka
autor
29. aug 2013

Baby o co ide.Ja nikomu nezavidim len ked som temu vytvarala tak som musela dat aj neaky prispevok inak mi to nevytvorilo.A nic som nemohla najst take a akurat to co som dala bolo na topkach tak som to sem dala.Prepacte ak niekomu vadim ze som temu vytvorila.Ale mohla uz skor bit zalozena keby ste niektora chceli a nie pisat do Panelak temy o vyvolenych.Kludne napisem adminom nech to zrusia ak niekomu tu o nieco pojde.

mamartinka
autor
29. aug 2013

A lutujem teraz ze som temu zakladala.Mavajte sa tu a dovidenia.

monika15
3. sep 2013

@mamartinka to je strasne... kasli na slepice !!! hrozne

monika15
3. sep 2013

kto nema zujem naj to nelezie co tu trepete somariny akoze.....
slipky

kaspro
19. okt 2013

Konečne vypadla tá najväcsia manipulatorka Maja z vyvolenych !!!!!! celý čas iba taktizovala a to uplne nechutne a zákerne a sa jej to pekne krásne vrátilo !!! 😀
Tak jej treba, polozili ju vlastné zbrane !!!!
Tam nech radsej cvala na konoch ceeernych hehe 😀 😀

dada1212
20. okt 2013

@kaspro no konečne niekto kto ma taký názor ako ja, na fb všetci nadávajú že vypadla, že aká bola super a aká bola pracovitá a úprimná.
od práce sa teda nepretrhla, skôr hľadala ako sa zašiť nie ako robiť a podľa mňa bola riadne falošná.

mamartinka
autor
21. okt 2013