Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

petulienik
24. jan 2011

Ahojte, chodim sem v poslednom roku asi tak raz za 2 mesiac2 - to je tym ze uz nesutazim...Dnes mi prislo na Facebook, ze znovu zacina Valentinska sutaz s Milkou. Minuly rok to tu bolo vo februari cele o Milke...Tak mozno niekoho odkaz potesi:
http://www.povedztosmilkou.sk
Drzim palce v dalsich sutaziach...
PS: jahram len TicTac...a tam sa "celkom" dari...

labus
24. jan 2011

@martinka17 Matka tzo je super je peknučký to by aj mna potešilo...škoda že to už skončilo ☹

martinka17
24. jan 2011

@katika187 niet za čo, len som si uvedomila, že ja viem, čo mám hľadať 😉

@dad25 vždy lepšie ako ja,mne ani tie pozvánky nechodia 😝

mám doma stojan Tescoma,m ne sa ušiel oranžový jekráááásny 😀

cencula
24. jan 2011

JA SOM STOJAN PRESPALA , TAK MI TREBA

martinka17
24. jan 2011

@cencula skoro aj ja, len ktosi dakoval za link, som mrkla a to bolo 27.12. 😀

laulau
24. jan 2011

@katika187 dakujem pekne. ☹

martinka17
24. jan 2011

@labus nebuj, vždy sa niečo nájde. Ja som tak prepásla magi, kámoška si snáď zariadila kuchyňu čo som videla, to bola štedrá nádielka a praktická🙂 Ja som sa pridala až potom.

ináč, nevie niekto, ako často býva BUENO? Už nemám mňamky 😵

martinka17
24. jan 2011

baby, ORION má konečne nové darčeky, síce len omaľovánky,ale aspoň niečo 😀

sb_27
24. jan 2011

ahojte dievcata co za stranka je ten orion lebo ked si dam iba orion najde mi spedicku a to maggi este nieco funguje a ak ano viete mi prosim poradit kde a co. Ja som sutazivy typ a tak ak mozem vyuzivam kazdu prilezitost obcas mam aj nejaky uspech takze o to viac ma to povzbudzuje. 😉
Dakujem

martinka17
24. jan 2011

@sb_27 www.orionpredeti.sk
maggi,neviem 😉

labus
24. jan 2011
cencula
24. jan 2011

ako sa prosím vás hrá na tom orione, ja klikám klikám a nič

martinka17
24. jan 2011

@cencula sú tam moje hry, vyberieš si jednu z nich, najlepšia je sprav si čokoládu, za tú je najviacej bodov alebo tetris...a hráš a zbieraš body🙂

cencula
24. jan 2011

martinka17 dakujem ale ja na to klikám a nič, akurát mi otvorilo to urob si čokoládu a seklo to

martinka17
24. jan 2011

@cencula tak potom je to starý problém, tá stránka strašne mrzne, niekedy sa ani nedá hrať.A tetris aspoň?

cencula
24. jan 2011

nejde mi nič tak asi darčeky nenahrám a vjojo klube to ide dosť blbo a tolko hier tam zase nie je

martinka17
24. jan 2011

@cencula v jojo klube musíš mať aj ich obal, cena je pol na pol, polovica za obaly a polovica za hry. a hry sú, bývajú aj bonusové. 😉

adulikka
24. jan 2011

dnes je utorok ...točí sa rimmel o body...ja iba 11 ☹

martinka17
25. jan 2011

@adulikka aj minimum, 15 a najviac ma vytáča tá radosť toho panáčika, mi to príde ako výsmech 😵

labus
25. jan 2011

@adulikka hm točila som a len 46b

martinka17
25. jan 2011

@labus to som mala minule. že 2 krát 100% a potom som chytila 15 bodov, no neodpadni 😀

sb_27
25. jan 2011

Dievcatka dakujem za ten orion a aj za to maggi. Na maggi som registrovana uz davno ale vy ste tu nieco pisali o nejakych darcekoch za body ci nieco take viete mi k tomu nieco blizsie napisat ja som tam nic take nevidela. Viem ze v minulosti bola povodna stranka o maggi ina a aj to ze sa zberali body na vyrobkoch a z potom sa mohli objednat rozne darceky ale na danej stranke nic nie je alebo to nevidim. ☹

vikahi
25. jan 2011

Ahojte, veľmi ma zaujala táto vaša diskusia. som prekvapena koľke z vas tu už veľa veci vyhralo a tak som sa rozhodla aj ja zapojiť keďže mam teraz trochu voľneho času a ešte som nikdy nič nevyhrala.
Viete mi poradiť kde by som mohla ziskať aj nejake tie vzorky zadarmo?
Ak budem vedieť o nejakej súťaži určite dam vedieť ;)

sb_27
25. jan 2011

@vikahi
ahoj ja som vkladala tento prispevok:
odporucam stranky
http://www.slovenske-sutaze.sk/
http://www.esutaze.sk/
http://www.ceske-souteze.cz/ a nas ekvivalent http://www.abcsutaze.sk/
kazdy den najma na ceskej stranke je vela sutazi. Da sa zaregistrovat aby Vam mailom chodili novinky. Vyhravat sa da aj na niektorych ceskych strankach mne sa uz par vyhier podarilo ale treba si citat pravidla lebo niektore su iba pre ceskych obcanov a na SR neposielaju
popozeraj a skus stastie aj na nivea.sk vraj posielaju vzorky neviem neskusala som a registruj sa na www.nadoma.cz. Za kazdy den ked sa prihlasis mas jeden bod, dalsie body ziskas za vkladanie receptov, kvizy a ankety. Max mozes za mesiac ziskat 35 bodov a tie sa vymienaju v eshope za darceky. Poslu ti ich zadara domov. Teraz je eshop nic moc chystaju sa nove darceky. Ja som tam registrovana skoro 6 rokov a uz mam za body doma hrnceky, misky s lyzickami a zvyknu k tomu pridat aj vzorky dove kremov. A este skus registrovat sa na vyskumy.sk. Ak si nainstalujes odmenovac do pc (sleduje kolko dni stravis na nete) a za zazdy den ti daju jeden bod. Plus ak spadas do vyber. kriterii poslu ti na mail odkaz aby si vyplnila dotaznik za to su tiez body rozneho rozsahu. Opat za urcity pocet bodov mozes vybrat darceky z ich eshopu. Je to zadarmo. Akurat to trva dlho, lebo tie dotazniky uz teraz chodia cim dalej menej a menej a tak v podstate ziskavas body hlavne za to ze chodis na net.