Časopisy a vzorky pre maminky

lienka_9
1. mar 2022

Dievčatá existuju nejaké stránky kde da dajú objednať časopisy pre maminky, rôzne vzorky?

lesana25
1. mar 2022

Čo myslíš pod pojmom vzorky, ako že by ti poslali len 2-3 strany z časopisu?
Nemáš jednoduchšie ísť do trafiky a pozrieť sa aký je výber?

lienka_9
autor
1. mar 2022

@lesana25 nie, vzorky kremov a podobne....

lienka_9
autor
1. mar 2022

@lesana25 kokos to by ma nenapadlo ze niekto pochopí pod pojmom vzorky, vzorky casopisu 😂😂😂😂 bravo, to by mňa nenapadlo 😃😜

caroline_
1. mar 2022

@lienka_9 ani mna vobec :D

lienka_9
autor
1. mar 2022

@caroline_ tak ľudia sú všelijakí 😂 človek nechce moc písať, dufa ze to pochopia z jednej vety ale asi budem musieť do detailov 😃😃

dskjhfdlkdjhl
1. mar 2022

@lienka_9 Netreba pisat litanie, staci sa uplne presne a strucne vyjadrit, vyhnes sa otazkam, ze ako si to myslela. Z toho uvodneho prispevku som napr. ja vobec nevedela, co hladas. A co sa tyka odpovede na otazku-nie som si ista, ale co tak mam odsledovane, tak dost vela zenskych casopisov ma obcas nejaku vzorku kremu, ale pochybujem, ze sa daju objednat niekde iba cisla so vzorkami, to je asi naozaj jednoduchsie ist do trafiky, mrknut, co tam je a podla toho kupit. Ale mozno sa mylim.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teddustok
1. mar 2022

@lienka_9 pozri túto stránku https://happybaby.sk/darcekove-balicky/tehotens...
tam sa dajú objednať

teddustok
1. mar 2022
euka210
1. mar 2022

@lienka_9 no ja som tiez pochopila nejake vzorky casopisov...ze o com su...

kiwi3
1. mar 2022

stacilo napisat: "s roznymi vzorkami". takto to nedava ziadnu logiku. ja som tiez rano pozerala, ze co tym autor chcel povedat...

lienka_9
autor
1. mar 2022

Dobre baby, nechajme to tak. Bohužiaľ nič sa tu zrejme schopného nedozviem 🙄🙄🙄 keby každý mal zdravý rozum tak hned ho to napadne lebo to čo píšete, ani sami tomu neveríte. Len rypnut si. Tak asi ked zháňam vzorky pre maminky tak nezhanam vzorky rúžov alebo parfémy, a von koncom nie vzorky časopisov. Nečakala som ze to niekoho napadne, to som zostala zaskočená..

andrea_prestastna
2. mar 2022

@lienka_9 oh nic si z toho nerob mne to bolo hned jasne ale zial neviem ti pomoct s tvojou otazkou, skus v DMke sq spytat predavacky ci nema vzorky pre babatka z niecoho alebo v inek drogiske

juliet1992
11. mar 2022

@lienka_9 happybaby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre