Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

miriiama
3. aug 2011

@petulienik jaaaj, lebo ja som sa tam zaregistrovala, lebo mam uz dost tych nalepiek ale to ze sa daju hrat hry som nevedela, a teraz ked som isla skusit ze ako sa to hra tak mi to nechce spustit iba sa mi objavia kocky ako na to pexeso ale nechce mi to potom otocit ani nic tak nevem co s tym je, a som tam aj pisaala a odpisali mi ze oni to skusali a ze by mi to malo ist a ak mam starsi horsi pocitac tak mozno preto to nejde ..... ale ja mam notebook stary ani nie rok 🙂) tak nevem

benca
3. aug 2011

ahoj slavka ,trikrat som sa prihlasila do takeho prieskumu a nikdy ma nevybrali, aj som splnala podmienky, tak neviem preco, rada by som vedela kolko sa da zarobit na jednom prieskume, dakujem pekny vecer

petulienik
4. aug 2011

@miriiama tak som to prave vyskusala....hry mi idu, neda sa ale hrat za body - neodpocitava ich ani nepropocitava.....ak tak skus si to poriesit kym je cas...ked sa rozbehne nove kolo tak uz bude neskoro...

petulienik
4. aug 2011

http://www.obedovat.sk/bratislava/form.php?form...
tretie kolo sutaze....prislo mi mailom....

michsme
4. aug 2011

@petulienik tak sme to dali naraz 🙂 Neviem vsak ako to zmazat, takze to ostane 2x 🙂

miriiama
4. aug 2011

@petulienik no nejak skusim 🙂)

petka1982
4. aug 2011

ak by mal niekto seriozny zaujem o podravku,rada vymenim 😉

petka1982
4. aug 2011

vymením za niveu

leena24
4. aug 2011

Soutěž o LESK na rty od Victoria Secret + sleva 15% pro všechny 😎

http://dikulka.pise.cz/65214-soutez-o-lesk-na-r...

adulikka
5. aug 2011
benca
5. aug 2011

ahojte dievcata este pisavate do kucharky ci uz nic neposielaju, alebo su aj ine stranky na recepty za vyrobky, maggi uz koncilo volala som tam, chcem sa spytat co sa stalo s vykumami tns vobec nepripisuju body, asi treba stiahnut odmenovac bez toho to asi nepojde, tak krasny den zelam, a pekny zbytok leta

liana189
5. aug 2011

prislo mi z zena-in ze budu rozosielat darky,prislo niekomu nieco? lebo mne este ani farba ☹

benca
5. aug 2011

aj mne to prislo, aj farba mi uz dosla, uz ju mam aj na vlasoch

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tweety919
5. aug 2011

@liana189 ja mam farbu na hlave uz davno,a tiez mi dosiel mail,ze daky darcek,ale kedze mail prazdny,pocakm 🙂