Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
26. sep 2011

Dnes mám veeeeľkú radosť, prišiel mi mail, vyhrala som balíček kozmetiky Ziaja 😀 😀 😀

michsme
26. sep 2011

@angelheart parada, super vyhra, gratulujem

martinka17
26. sep 2011

@angelheart blahoželááám 😵

martinka17
26. sep 2011

@roxynqka mne znakové písmo ukázala na Čínu a aj tam ten kapor žije 😉

michsme
26. sep 2011

@martinka17 no je to fakt naprd, mne sa dnes podarilo dosiahnut hranicu 3000, ale asi pockam a idem setrit na tu spiralu, a treba cakat do zajtra na dalsiu indiciu, lebo takto to fakt moze byt aj Japonsko aj Cina a este treba odsuhlasit oficialny nazov

martinka17
26. sep 2011

@michsme ja musím počkať, nejde mi stránka 😠 fakt je to na prd, čoko ani ja už nechcem, skúsim hrať dalej, ja mám 2700, včera som zabudla pridať komentáre a typy ☹

angelheart
26. sep 2011

@martinka17 @michsme ďakujeeeem 🙂
Bueno - ja som myslela tiež na Čínu, ale zatiaľ som nedala nič a neviem, či vôbec niečo dám. Zajtra by mi malo stačiť na tyčinky, tak ich vezmem a nech si celé Bueno strčia ... zas dali dve indície za deň a obidve sú nejednoznačné, testov je málo a špirálu nepotrebujem ☹ Tyčinky aspoň potešia brata

martinka17
26. sep 2011

@angelheart ja to risknem, ak budú prirýchlo miznúť, tak asi oľutujem, uvidíííme 😀

angelheart
26. sep 2011

@martinka17 uvidíme..pôvodne som chcela zbierať na ten balíček, ale už ma to prešlo, lebo to, čo robia teraz, je absurdum, tak na to kašlem, stačia tyčinky

michsme
26. sep 2011

ak nesutazite, skuste nam prosim poslat hlas, nasa fotka je asi 8. v poradi, mala ma vedierko a pod fotkou je text Tak podmena to, nech je to postavene! dakujem krasne 🙂

lasto
26. sep 2011

@slavka11 tiež som vyhrala, ale neviem čo, možno by som vymenila, potom sa ozvem, som zvedavá, kedy prídu ceny

michsme
26. sep 2011

http://baby-web.topky.sk/Souteze/so38-Velka-let...

ak nesutazite, skuste nam prosim poslat hlas, nasa fotka je asi 8. v poradi, mala ma vedierko a pod fotkou je text Tak podmena to, nech je to postavene! dakujem krasne

roxynqka
26. sep 2011

@angelheart Aj ja blahoželám k výhre 😉 🙂

roxynqka
26. sep 2011

@martinka17
@angelheart
@michsme
BUENO - no počkajme teda do zajtra (respektíve do dneška 😀 )na indíciu a uvidíme 🙂 Potom sa dohodneme ešte na tom názve, že aký napíšeme, aby sme mali nejaké body 😉

slavka11
27. sep 2011

@lasto no super gratulujem ved uvidis co ti prijde a podla toho sa potom pripadne dohodneme

zuzin78
27. sep 2011

tak to Bueno neviem, a na coko neviem ci nazbieram, nakolko mam malo bodov a velmi rychlo miznu 😠

karkulkaa
27. sep 2011

tak myslím že to mesto na buenu bude Japonsko

ajulienka81
27. sep 2011

Bude to Japonsko, ale co zase myslia tym oficialnym nazvom? ja som niekde nasla ze Japonsko a na inych strankach japonsky stat...tak ako?

slavka11
27. sep 2011

@lasto VYHRY Z BABY-WEB
prave mi postarka dorucila vyhru z baby-web a jupiiii mala som zlu logiku lebo to nie je CD ale termo medvedik. Ma asi 30 cm je plneny gulickami a levandulou a je to mile akurat neviem ako to mozem nahrievat ale snad maly az sa zobudi bude mat z neho radost aspon taku ako ja 🙂

cencula
27. sep 2011

gratulujem slavka11

lasto
27. sep 2011

@slavka11 mne ešte nedošlo nič, tak som zvedavá, čo to bude

michsme
27. sep 2011

@slavka11 super, ja som este nebola doma, tak ked pridem z prace, uvidim, ci ma bude cakat zlty papierik

michsme
27. sep 2011

@ajulienka81 mne to tiez vychadza na Japonsko, ved tam boli tsunami, ale oficialny nazov je Japonsko, dufam, ze nechcu nazov po japonsky

ajulienka81
27. sep 2011

@michsme ja som uz dala japonsko, uz nic nenaspekulujem, kaslem na to...

labus
27. sep 2011

@slavka11 Slávka to je super

labus
27. sep 2011

@michsme zahlasovane

buchta11
28. sep 2011

podla mna je oficiálny názov Japonské císařství a tak som to aj dala 🙂