Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

jjancij
8. feb 2012

ahoj holky, prosím, prosím, kdo máte facebook a bude se Vám líbit naše Terinka prosím o "líbí se mi" moc bychom chtěli vyhrát fotečky 😉 odkaz:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015065...

martinka17
8. feb 2012

Ahojte, zháňam čiaraky Walmark, vymením za Niveu...resp. sa dohodneme.-D 😀 😀 😀

angelheart
8. feb 2012

@misska5200 ahoj, ja mám skúsenosti len s megazlava.sk a zlavomat.sk - myslím, že tie sú najväčšie a u nich žiadny problém nebol. Ak zrušili stránku, nebudú im fungovať ani maily. Minule boli podvodné zľavové portály v niektorej reportáži na Markíze ... neviem, či tam nebol aj ten, o ktorom píšeš. Nie som si istá. 😒

roxynqka
8. feb 2012

Ďakujem babám čo sa ozvali ohľadom GFK, už sa mi to rieši 🙂 🙂
Snáď to bude čoskoro všetko oukej a budem už aj ja len skenovať 🙂

roxynqka
8. feb 2012

Inak čo Vám vyšlo s tými korálkami na buene? Ja tomu nechápem :( Podľa mňa tam radšej mali dať nejakú rovnicu než toto :( nikdy takým slovným somarinám nerozumiem 😠 😠 😠 jooooj 😠

martinka17
8. feb 2012

@roxynqka má byť 3, už to raz bolo s rukavicami 😉 Nehľadaj logiku, takéto niečo sa vdždy logike vymyká. Akože siahnem do jednaj, vyberiem jedu, z druhej vyberiem 2 , ak je to narp.3 krát fialová, tak viem, ako mám popísať...mne to nedáva zmysel, ale takto to vychádza v googli

adulikka
8. feb 2012

mne dnes katalóg Walmark

roxynqka
9. feb 2012

@martinka17 Ďakujem moja 😀 Mne to včera ešte v noci kamarát vysvetľoval s tou trojkou ale som mu povedala, že mu neverím 😀 Že radšej počkám na dievčatá z modrého koníka, že oni vedia 😝 Chudák, sa na mňa aj trošku pohneval 🤐 A ďakujem ešte raz 🙂

lypka
9. feb 2012

@jjancij kočka to je 🙂 zahlasované 😉

ajulienka81
9. feb 2012

jaj, baby, ja mam zle aj hadanku, aj dvojicu 😢 slak ma triafa!

roxynqka
9. feb 2012

@ajulienka81 To naozaj? :( A čo si dala? :(

lienkap
9. feb 2012

Ahojte, aj ja súťažím na Buene a tú hádanku som dala, že stačí vybrať len jednu korálku. Je tam totiž veta, že všetky krabice sú poprehadzované, takže keď si vyberiem z krabice, kde je nálepka fialové a ružové korálku fialovú, tak viem, že sú tam fialové a tak viem že tie dve zvyšné krabice budú naopak, takže sa do nich nemusím ani pozerať a stačí prelepiť nálepky. Takže odpoveď bude 1 😉 môj názor

slavka11
9. feb 2012

prosim dievcatka o pomoc par hlaskov ked sa Vam paci moj receptik na http://www.najpecenie.sk/recepty-na-pecenie-tor...
Vaflové jabľčkové srdiečka dakujem vsetkym a ak treba oplatim

zhalickova
9. feb 2012

@jjancij 63 hlas

lypka
9. feb 2012

@slavka11 hotovo 😉

ela2710
9. feb 2012

@lienkap ja myslim, ze aj ked vytiahnes z krabice R+F a napr. vytiahnes ruzove a ostane ti este skatulka F a druha skatulka R tak nemozes vediet v ktorej budes mat napr. cisto fialove a v ktorej zmiesane, lebo nemusi byt pravidlom, ze v skatulke s napisom F nemozu byt ruzove + fialove...ja som za 3, ale uvidime, nechame sa prekvapit 🙂

michsme
9. feb 2012

@slavka11 zahlasovane 🙂

michsme
9. feb 2012

ja som inak dala tiez ze len jednu, nasla som to na internete ako odpoved, tak uvidime

ela2710
9. feb 2012

baby ja beriem spät, teraz som nad tym rozmyslala a naozaj je odpoved 1 , ak su vsetky krabice zle oznacene a z tej skatulky ruzove + fialove si vytiahnem napr. ruzovu, tak mi ostanu uz len skatulky oznacene F a R, a kedze uz viem kde je teda ta ruzova, tak fialova uz nemoze byt pod oznacenim F lebo napisy su nespravne, teda v skatuli s pismenom F by v takom pripade muselo byt uz len F+R a nakoniec v tej skatulke R budu len cisto fialove, mozno sa to neda pochopit, ked som to tak divne rozpisala, ale je to naozaj tak, teda

@lienkap mas pravdu 😉
@martinka17 asi naozaj nebude 3 ☹