Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

dada1212
1. mar 2012

vyúčtovanie clubcard prišlo aj mne, kupony za 6,50. tie potešia najviac 🙂 čo sa týka nepeňažných nič moc, ale niečo hádam využijem, prišla zľava na maslo flora, na kofolu,džem hamé, ariel profesional na škvrny, na perwoll a na sprcháče radox.
a s tým buenom, vyzerá to, že tam veľa ľudí nie je, takže možno našetríte aj na dve veci, držím palce 🙂
mňa už dosť naštvali, či s tým naťahovaním alebo že zverejnia hádanku v pondelok ráno, ked sú všetci v práci alebo niečo vybavujú a poobede je už hádanka za menej bodov ako sa stalo v minulom kole a takisto aj s ostrovami. preto som sa musela dosť premáhať aby som tam chodila kým našetrím aspoň na tie čokoládky a dalej som sa už j netrápila.

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ela2710
1. mar 2012

@lilli00 na toho zajaca mame aj my, to som zabudla 😀 😀 a ja som si vzdy myslela, ze je to podla bodov, kto kolko nazbiera, ze su to nejake kategorie zliav, ale mne sa niekedy zda, ze ked mam menej bodov mam lepsie zlavy ako ked mam vela 😀

ela2710
1. mar 2012

@dada1212 aj mna bueno strasne nudi, pred tym ma to nejako viac bavilo, cokoladky uz mame a teraz tam nechodim uplne kazdy den, lebo nie vzdy mam nato naladu, tak uvidime, ak nevyjde tak nevyjde, ale tiez myslim, ze tam uz sutazi malinko ludi

dada1212
1. mar 2012

z toho clubcard záležia tie nepeňažné poukážky asi od toho čo nakupujete. asi ich je niekoľko desiatok variánt a pošlú to podľa toho čo najviac nakupujete.
niekto tu písal, že mu prišla ponuka aj na ovocie a zeleninu, tá minule prišla aj mne, vždy sme kupovali väčšinu zeleniny a ovocia v tescu, ale napríklad teraz cez zimu sme kupovali ovocie a zeleninu hlavne inde a už mi neprišla.
takisto aj na plienky alebo potreby pre úplne najmenšie deti chodia poukážky iba tým, čo tam také niečo predtým kúpia.

snazilkananr
1. mar 2012

Súťažte s vašimi fotografiami - svadobnými, či zaľúbenými!
Témou súťaže je zimná svadba, sviatok sv. Valentína, vaše predsvadobné rande alebo svadobné prípravy na vašu zimnú svadbu.

http://www.nevesta.sk/zazite-caro-zimnej-svadby...

Milujete zimu? Je vaším snom mať nádhernú a romantickú svadbu v zime? Alebo ste "to" práve pred pár týždňami urobili a práve si prezeráte svoje svadobné fotografie? Alebo ste si zvečnili svojho Valentína? Pre všetkých zaľúbencov či mladomanželov sme pripravili nádhernú súťaž. Akú?

V tejto súťaži ide o fantastické výhry od spoločnosti Hubert J.E. pre tých šťastlivcov, ktorí získajú spolu

13 kartónov sektu Hubert De Luxe (spolu 78 fliaš)!!!

ela2710
1. mar 2012

@dada1212 ja sa cudujem, ze ked nam pride poukazka na UM tak len na Bebu, ktoru kupujeme, nikdy nam neprisiel Sunar, Nutrilon, ci Hami, vzdy len Beba, mozno na tom nieco bude...

martinka17
1. mar 2012

Mne konečne prišlo vyúčtovanie a je tam, že ak zavoláte na ich bezplatné číslo a zaregistrujete mail, tak pripíšu 50 bodov. A za anketu je písaných len 25 😲

martinkatinka
1. mar 2012

@ela2710 kedy prišlo vyúčtovanie? nám ešte stále nie... a za anketu mi napísalo, že Ďakujem 😀

rossio
1. mar 2012

aj nam dnes prislo vyuctovanie clab card, Az na cestoviny, mi prisli kupony na vsetko co nakupujeme, sampon, zajac, lenor, dref, milka. Tiez som rada, ze aspon niejake peniaze sa vratia.

martinkatinka
1. mar 2012

Milé mamičky, v predajniach Tesco teraz pri nákupe 3 ľubovoľných mäsovo-zeleninových príkrmov získate jeden zdarma. - toto je status spoločnosti HAMI 😉

adulikka
1. mar 2012

@vera1132 zľavy na Milku,maslo Flora,šampón pantene.na kuchynské utierky,pri kupe ovocia a zeleniny nad 2,50€ získam 25 bodov...no toto všetko nakupujeme a máme na to zľavu...ale mohli mi dať na mlieko to ho kupujem na litre strašne veľa

adulikka
1. mar 2012

v drogérii Dm spraviť nákup Garnier pleťovej kozmetiky nad 8 € dostanete budík v retroštýle

adulikka
1. mar 2012

v drogérii Dm pri kúpe toaletnej vody bruno banani Made for women získate svietace zrkadielko zadarmo .

za nákup výrobkov Nivea nad 7 € získate pri pokladni deo sprej Pure natural zadarmo a navyše máte šancu vyhrať každý deň sadu šperkov SWAROVSKI

adulikka
1. mar 2012

v drogérii Dm pri kúpe make-upu maybelline Dream Nude Airfoam získate pri pokladni maskaru Falsies Flared zadarmo ,

adulikka
1. mar 2012

http://www.klubharmony.eu/sk/pravidla-klubu

kto chce byť v harmon v klube

inak čo prišli tie hrnce z tesca..idete zbierať si na ne body ? myslíte ,že sa oplatia ?