Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

tweety919
19. mar 2012
martinka17
19. mar 2012

@petka1982 supeeeer 😀

slavka11
20. mar 2012

dievcatka ak mate zaujem o peknucke farebne nalepky na korenicky vyse 50 roznych bezne pouzivanych druhov ZADARMO poslite mi mailiky

benca
20. mar 2012

ahoj slavka mam zaujem o tie nalepky zadarmo dakujem mail belova.r@azet.sk

benca
20. mar 2012

dievcata ak mate zaujem o granule pre psika tak pista brit@brit-petfood.com udaje o psikovi a o sebe vobec mi neschvaluju bueno len za testy a viem ze mam dobre aj hadanky a milencov pisala som im ziadna odozva

benca
20. mar 2012

bola som si do fanky pre vzorku toho sera olay je super kocky ani nepiste na tu kucharku ja som mailovala s tym panom ze on nema cas na schvalovanie a ako utechu mi poslal pera vam chodia vzorky zo zahranicia mne nie na tom buene som nikdy nic neziskala neviem nemam stastie a na femine ked nazbieram body uz nemaju vyrobok a poslu mi navyse body

benca
20. mar 2012

v oriflame kazdy stvrtok ornamenty na nechty ja tam chodim aj do fanky na manikuru chodim aj na jogu sa chystam zadarmo na vajnorskej aj do ceragemu chodim do ruzinova zadarmo uz sa blizi april den pre bratislavcanov tesim sa do botanickej

benca
20. mar 2012

uz by mali zacat aj s tymi nivea stankami neviem kedy v juni sa mi narodi prve babo tak uz bude casu malo

benca
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
slamienka
20. mar 2012

@martinka17 Ahoj, ja som dala Zeus a Semele

martinkatinka
20. mar 2012

@slavka11 my ho máme a ešte si ideme vziať dva 😀 dáme obom babkám, aby sa s ním malý hral u nich

benca
20. mar 2012

na stranke 5o vzoriek a sutazi nova vzorka kremu flovela

karkulkaa
20. mar 2012

@slavka11 ahoj mozem poprosit o nalepky moj mail: matulko10@gmail.com

nikoletkaa
20. mar 2012

@benca : na akej stránke ???????

nikoletkaa
20. mar 2012

inak ja som si s kucharky objednala koreničky,,a do dnešného dňa ich nemám,,,tá stránke nieje veľmi košer mám pocit

benca
20. mar 2012

ten krem je na stranke vzorky zdarma fifty fifty a tam otvor 50 alebo 30 vzoriek zdarma