Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

martinka17
16. aug 2012

@janulabj tie vlasy som stihla už, vzala som 4 laky na vlasy 😀 ale oplatilo sa mi 😉 a teraz sa chystá pleťová kozmetika Garnier 25% za 25 bodov, to sa mi oplatí tiež, len nech to neprešvihnem 🙂

mirkat73
16. aug 2012

mna ide porazit, minula som si body na zlavovu knizku a teraz mi chyba na tasticku ☹

janulabj
16. aug 2012

@martinka17 a možem sa ešte opytat? nevieš či ta vlasova plati aj na už zlacnene produkty? zajdem aj ja ak vraviš že sa oplatí 🙂

martinka17
16. aug 2012

@janulabj asi áno, tam je len že na ľubovoľný počet...ale nie je že sa nevzťahuje na zlacnené. Ja si kupujem ich značky, ale brala som spray na vlasy nivea a ten bol dlhodobo zlacnený a pohoda 😉

janulabj
16. aug 2012

@martinka17 diky za info 😉

martinka17
16. aug 2012

dnešné bueno je gól storočia
Probiha udrzba serveru Galerie Bueno

Vazene damy!,
dnes (do pulnoci) probiha technicka udrzba Galerie a uzivatelskych uctu a uctu u her. Vznikla prodleva Vam bude kompenzovana snizenim poctu pozadovanych buen u nejdrazsich vyher 🙂
Dekujeme za pochopeni a tesime se zitra!

ale ja nechem najdrahšiu, toto mi je prd platné, čo mi napísali 😠

martinkatinka
16. aug 2012

hráte hru tescoklokan na facebooku? Hrá sa tam o tie kupony na nákup...

martinka17
16. aug 2012

@martinkatinka ja som hrala 2 krát a obratom mi napísalo, nevyhrali ste....tak už nebudem hrať, mne to príde čudné. žrebuje sa hneď ako zadám mail???? 😠

martinkatinka
16. aug 2012

@martinka17 veď toto mi nejde do hlavy... a tiež ešte, to treba vytlačiť kupon a hodiť klokanovi, ktorý je u nás iba dnes?? Takže tie dve eurá možem len dnes získať... ale som sa neskoro spamatala a dnes nepojdem asi do tesca

martinka17
16. aug 2012

@martinkatinka ja som ten mail zmazala, aj o tie 2 € sa asi žreuje....toto je zase jedno z tých naháňaní mailov do zbierky 😠

martinkatinka
16. aug 2012

@martinka17 no tak mne chodí leták mailom, moj už teda dávno majú 😀 ale toto je na mna dosť komplikované, mohli to dať jednoduchšie ako minule 😖

martinka17
16. aug 2012

@martinkatinka aj ten môj mail majú. Škoda, tiež by som brala niečo normálnejšie 😵

danielaj
16. aug 2012

@martinka17 aj mňa to bueno dnes naštvalo ☹ 😠

martinka17
16. aug 2012

@danielaj ešte mám len 3 buenka, akože na prvé ceny nemám šancu dosiahnuť a teraz ešte toto 😝

danielaj
16. aug 2012

@martinka17 ja by dom dnes mala 3 buenká, keby to fungovalo ☹

martinka17
16. aug 2012

@danielaj tak to sa každému darí, ale skôr vďaka tej stránke, ako tak pozerám. 😠

moname
16. aug 2012

A ja som si myslela že mám najmenej=3buenká-lebo to ani poriadne nešlo

martinkatinka
16. aug 2012

Baby, tie extrémne prípady 😀 Nenájdeme nejakú súťaž s tankom, že by sme mu ho poslali? 😀