Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

slavka11
17. aug 2012

dievcatka dosiel uz niektorej ten balicek od Nutradefense? Alebo mate nejake info tie ktorym sa neozvali aj napriek tomu, ze ich foto bolo vlozene aj ked nie zverejnene?

martinka17
17. aug 2012

babule, potrebujem omoc. Kámoška má malé bábo a ja si neviem spomenúť, kde všade by sa dalo splašiť vzorky😀 Hami a Hipp ma napadli, Sunar, Nivea...a ešte?

ajulienka81
17. aug 2012

@martinka17 este nestle posielalo, ale na stranke to uz teraz nevidim...

ajulienka81
17. aug 2012

Baby, uz aj ja som si bola v Dm zobrat tasticku, mala som tam Balea sampon, 2x Fa sprchac, Pronamel, olay krem a essence balzam.

martinka17
17. aug 2012

@ajulienka81 skúsim pridať mailovú adresu 😉 dík 😵

vera1132
17. aug 2012

dnes mi volali že som vyhrala 20€ poukážku do Aqua termalu do SC 🙂

alexandra33
17. aug 2012

@martinka17
este sa da vzorka kremu na zadocek bepanthen nech si da poslat

majina1974
17. aug 2012

môžem ponúknut pár bločkov z dnešného nákupu z Kauflandu-napíšem aj sútažný kod,vymením za bločik zo zajtrajška alebo nedele-ak budete mat tiež viac,samozrejme by som ho poslala,ak by ste vyhrali s tým,že zajtra alebo pozajtra by ste mi vy poslali sútažný kod na túto adresu a ak by som zasa ja vyhrala-dostala by som od vás bločik,samozrejme poštovné by som vrátila.Pretože nebývam v meste a každý deň sa do Kauflandu nedostanem.ahojte.

slavka11
18. aug 2012

Dievcatka k tomu NUTRADEFENSE co platilo do 31.7. tak som im vcera pytala ze ci sa nestala niekde chyba ked mna nekontaktovali ohladne adresy. A teta mi napisala ze kontaktovali iba tych ktori mali neuplne udaje. Zasielat by to mali vraj koncom augusta a ze vraj druha kolegyna ma na starosti databazu kto ma na balicek narok ale vzhladom k tomu ze su dovolenky mi to nevie preverit lebo je na dovolenke. Takze nam ostava asi iba cakat do konca augusta ci postarka nieco prinesie alebo nie.

martinkatinka
18. aug 2012

@slavka11 už som sa tiež chystala napísať a informovať, ale asi sme dali úplnú adresu... Takže dúfam, že malý sa poteší plyšáčikovi.

beata75
18. aug 2012

Ahojte.V piatok došla Emco dóza na mysli,veľmi ma potešila.Poslali mi aj Eucerín plnú obálku vzoriek:/pletové a očné krémiky,telové mlieká/. 🙂

moname
18. aug 2012

@beata75 ten eucerin som už viackrát vypĺňala a mne nič ☹

beata75
18. aug 2012

@moname Ja som objednala zo stránky http://www.eucerin.cz/contact_form.asp.Odporúčam skúsiť,vzorky boli doma po objednaní cca.2 týždne.

beata75
18. aug 2012
moname
18. aug 2012

@beata75 ďakujem 🙂

dada1212
19. aug 2012

na tom buene ste ako dopadli? vyhrali ste niečo? ja som nehrala.
ak by mal niekto náhodou záujem o knihu o tehotenstve, ktorá sa stala námetom k filmu ako porodiť a nezblázniť sa-deväť mesiacov otázok a odpovedí, tak mi napíšte, vyhrala som ju, ale nepotrebujem ju 🙂

martinka17
19. aug 2012

@dada1212 bueno ešte beží 😀

petrav78
20. aug 2012

ponukam na vymenu nalepky euro2012, darujem kody harmony, prip. vymenim za nivea 🙂

danielaj
20. aug 2012

dnes mi konenčne prišiel foťák , čo som vyhrala na Markíze v relácii Vo štvorici po Slovensku, je to zn. Sony, krásny, kvalitný, sa teším, 😉 už som ani nedúfala, keď to toĺko trvalo a komunikácia z ich strany nulová 😒

stanushqa
20. aug 2012

@dada1212 za kolko by si ju predala? mne sa tiez isto teraz zide 🙂

alexandra33
20. aug 2012

komu sa hodi prave vrecusko na prezuvky, tak takto ho mozte ziskat, ale isto len do vypredania zasob, takze to treba stihnut

http://www.rajo.sk/backtoschool

alexandra33
20. aug 2012

http://www.bebevyzva.sk/

baby nejdete niektora vyskusat, alebo uz niektora cvicite, a vyhral uz niekto v tejto hre ?
idem to skusit, mozno to bude sranda,a aspon sa prinutim cvicit kazdy den aspon par minut 🙂

slavka11
20. aug 2012

Dievcatka tak Nuradefense dorazilo. V balicku je dozicka s mliekom, odmerkou, naramok a medvedik. Tak ako to bolo na obrazku. I ked z medvedika mam asi ja vacsiu radost ako maly jemu by sa ratalo keby tam bolo asi auticko alebo motorka 🙂))) Ale nevadi hlavne zhe to dorazilo