Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

zuzin78
4. okt 2012

@martinkatinka a kde si to vyhrala ? 😕 🙂

markot1
4. okt 2012

Baby na tom tescu aj mne napisalo, ze som vyhrala a bola som na zozname a teraz ked som si to otvorila uz tam je len jedno meno

martinkatinka
4. okt 2012

@zuzin78 @putney sem dávala tén kód z tesco bodky, na facebooku sa zaregistruješ do aplikácie, zadáš kód a čakáš, či vyhráš...

zuzin78
4. okt 2012

@martinkatinka jaj na fb nechodim.

martinkatinka
4. okt 2012

@markot1 tak to som teda sklamaná :(
ale ofotila som si obrazovku, kde nás tam je viac....

markot1
4. okt 2012

@martinkatinka ospravedlnia sa, ze to bola chyba aplikacie a tak som sa tesila. mohla som si to aj ja odfotit

martinkatinka
4. okt 2012

@markot1 no jasné, že sa ospravedlnia.... och jo, pozriem, či na mojom obrázku nie si aj ty

putney
4. okt 2012

@zuzin78 to nevadi, ani ja facebook nevyuzivam, ale da sa tam zaregistrovat aj cez emailovu daresu

putney
4. okt 2012

@martinkatinka ja mam vo vyhercoch len jedno meno..................muzske

martinkatinka
4. okt 2012

Toto mám odfotené...

markot1
4. okt 2012

@martinkatinka bohuzial neni som tam

martinkatinka
4. okt 2012

Tak asi fakt chyba aplikácie... ved každý deň vyhráva iba jeden, súťažných dní je 14 a toľko má byť aj výhercov....

zuzin78
4. okt 2012

holky pisala som do smadneho mnicha, kedy budu vyhercovia sutaze poslali milen link, ze tam je to a nic.
som smutna z toho..... 😠

putney
4. okt 2012

A co nam tu Tatianu dnes ani nespustia?

samulsonka
4. okt 2012

Jeeej, prave mi prisiel emial ze som vyhrala v sutaz Perwoll nakupnu poukazku 🙂 Dakujem tomu kto tu pridal ten link 😵 😵 😵

zuzin78
4. okt 2012

toto mi odpisali so smadneho mnicha
Dobrý deň,losovanie malo prebehnúť 19.9.2012,ale akcia bola predlžená,losovanie prebehne v okobri.

markot1
4. okt 2012

volal mi kurier, ze ma pre mna balicek, Som zvedava 🙂

olinka166
4. okt 2012

http://www.soutezplus.cz/s/fEfkqXZ1/
všetky súťaže na jednom mieste, stačí sa len registrovať

martinkatinka
4. okt 2012

Takže z tesca mi napísali toto:
Dobrý deň,

samozrejme, že budeme výhercov kontaktovať a spomínanú poukážku na nákup v hodnote 30 Eur dostanú.
S pozdravom,

Tesco

Tak nerozumiem, poslala som im tam tú foto, na ktorej bola časť výhercov, len škoda, že nie všetci... :(

markot1
4. okt 2012

takze tatiana na facebooku napisala,ze sektor bude vzdy aktivny v inu dobu od 9:00 do 17:00 a nepovedia zamerne kedy to bude

markot1
4. okt 2012

@martinkatinka dufam, ze sa spravne zachovaju a naozaj ich poslu aj ked bola chyba aplikacie

martinkatinka
4. okt 2012

@markot1 tak bola by som rada, keby to poslali aj tým, čo síce v zozname boli,ale nemám ich tam zachytených... lebo som si vlastne odfotila len tú časť, kde som práve ja...

labus
4. okt 2012

@markot1 daj vediet čo to bolo 🙂

labus
4. okt 2012

@samulsonka super blahoželám

labus
4. okt 2012

@olinka166 lenže su to česke sutaže a ktovie ktore môžme sutažit aj my ....