Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

stanushqa
2. dec 2012

koceny ide vam dnes kaufland adventny kalendar? lebo mne nie

moname
2. dec 2012

ide

moname
2. dec 2012

@stanushqa áno ide

stanushqa
2. dec 2012

a tam vyhercov davaju kazdy den ci len na koniec nejako to neviem najst

labus
2. dec 2012
martulka10
2. dec 2012

@slavka11 ahoj, mohla by som aj ja poprosiť o nálepky na koreničky zdarma?, môj mail martuska.mala@gmail.com
Ďakujem.

tikivikiniki
2. dec 2012

@benca Z Bello krmiva odpísali mail že na SR pošlú vzorku len keď dopredu zaplatím poštovné 2,70€. Ešteže to neposlali na dobierku!

slavka11
2. dec 2012

@martulka10 uf budem musiet popozerat ci ich este najdem. Neslubujem ale naisto nic.

slavka11
2. dec 2012

Vianoce na apetitonline, joy, mariane a Elle. Dievcatka sutazite tam niektora? A ak ano uz sa Vam niekedy podarilo aj vyhrat? Ja tam sutazim uz druhy rok a nic. Vyhercov zo SR je tam pramalo a tak rozmyslam ci sa to vobec oplati lebo ze ci nevyhravaju taki ktori sedia pri pc okolo polnoci a su medzi prvymi a my ostatni potom uz zbytocne vyplnane udaje 😢

labus
2. dec 2012

@slavka11 Slávka ja tiež sutažím už druhý rok a som aj predplatitelka elle a marianne ale vo vianočnej sutaži som ešte nikdy nevyhrala ☹

alexandra33
2. dec 2012

ahojte, chcem sa spytat prisla uz vsetkym vyhra z bebevyzvy, lebo mne este stale nedosla flasa ☹

alexandra33
2. dec 2012

@slavka11
a nevies necitala si podmienky, ci vyhrava na tych elle.cz a tych dalsich len prvych niekolko ci ako ?

putney
2. dec 2012

kocky a hrate niekto ten LIDL, lebo som z toho uplne vedla, najdem balik, vyriesim ulohu, zadam udaje, odoslem a zase mi da toho cerveneho deda a zase mozem otvorit ten balik a zase mam hrat..................tak nechapem

alexandra33
2. dec 2012

@danielaj
prosim ta a to pri registracii do lovely mozes nieco vyhrat ?

alexandra33
2. dec 2012

baby, neviem kto dal ten link na sutaz na clubcard.sk ale neviete ako to tam bezi, treba sa registrovat, alebo tam plati ta registracia co pri registrovani sa do clubcard v tescu, len ja neviem heslo, ako to je 😒

janulabj
2. dec 2012

@putney ako mne robi to iste...nechapem

angelheart
2. dec 2012

@slavka11 @labus z pravidiel vianočných súťaží elle, marianne, apetit, joy - Vyhrává každý padesátý soutěžící, a to až do vyčerpání cen pro daný den

cez deň sa posielať už neoplatí 😉

labus
2. dec 2012

@angelheart kočky to fakt myslíte že mám skusit v noci 😕 😕 😕 😕 occch ak nezaspím 😀 😀 😀

angelheart
2. dec 2012

@labus jedine v noci - ja som u nich vyhrala minulý rok viackrát a dokonca v lete tiež 😉

labus
2. dec 2012

@angelheart joj super dakujem moc za radu tak vyskušam 😉

alexandra33
2. dec 2012

@angelheart
no hej ale a po polnoci to nie je iste, ale tiez asi ked tak vtedy vyskusam, len takto to bude robit dalsi kopec ludi 🙂
ale tak si drzme palce nech to vyjde 🙂

alexandra33
2. dec 2012

este som chcela k tomu elle.cz, marianne.cz a tak preco tam nevypisuju ze uz na dnes boli ceny rozdane, aspon by som tam nestracala cez den cas potom 🙂

adulikka
2. dec 2012

@alexandra33 http://www.clubcard.sk/

pozri...ja zatiaľ nič nesťahovala...len skúsila klikla na daný deň ,výhru a dolu na ľavej strane počítača mi napísalo ,že mi stránka môže poškodiť počítač ,tak zrušila sťahovanie a odvtedy neskúšala

adulikka
2. dec 2012

kaufland ma hneď pustil 🙂

angelheart
2. dec 2012

@alexandra33 v žiadnej súťaži, kde sa žrebuje alebo je výhra závislá na určitom poradí, nie je predsa výhra istá... Príde mi len zbytočné posielať to cez deň, keď sú dve-tri výhry a vyhráva každý 50-ty ... je jasné, že tam tie výhry už dáááávno cez deň nie sú ...