Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

avanka
28. dec 2009

😀 😀

betka14
28. dec 2009

panvica je podla ma suprova 24 cm priemer, teflonový povrch, výška asi 7 cm, pokrievka sklenená, k tomu kopec výrobkov bolo a ja tam napísané 3 roky záruka takže to nei je blbosť, deko s vareškami je tiež suprove Nr. 1 ale neberte si lopáriky to je taký stojan a na nom 4 male dosky - akože denka ale ani rožok sa tam nemesti

buchta11
28. dec 2009

Katuskapd na tom www.zoznam.sk/vianoce sa mi dnes pošťastilo.. teda dalo mi vyplniť vyherny formular ale nikde nie je zoznam cien ani vyhercov tak netusim co som vlastne vyhrala :( ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mikalove
28. dec 2009

buchta vyhra je ten prsteň 😉

buchta11
28. dec 2009

mikalove ale oni tam pisu ze v hre je celkovo 180 ci kolko cien za celu sutaz.. tak prsten tam podla mna skryli len jeden jediny :D.. aj pred dvoma rokmi ked bol tento stromcek boli dva tri super ceny a inak knizky, lopky, dvdcka.. a tak.. preto som doooosť skepticka 🙂 jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to nevydrzim ja chcem vedieť čo to mam :D

katka16031
autor
28. dec 2009

Ahojte.Ja už mám zbierku všetkých vecií,čo boli v ponuke na maggi :D a už neviem,čo si mám objednať na budúci mesiac :D normálne som z toho smutná. ☹ ináč,chcem sa spýtať,či neviete,že keď si objednám niečo na dobierku z česka v akej mene budem tú dobierku platiť na slovenku,či v eurách alebo českých korunách? viem,že to tu nepatrí,ale ak by niekto vedel,prosím poraďte 🙂

titkovamiriam
28. dec 2009

ja teraz cakam na tie misky a uz mam dalsie dve aresy a nahadzujem dalsie.mne sa paci zatial vsetko co poslu misky s cedakom su super na salat -ten cedak na ovocie,noze su dobre,ta sada naberaciek tiez,taniere na pizzu vynikajuce asi este dve sady objednam. 🙂

titkovamiriam
28. dec 2009

kuknite vianocnu foto-stol same maggi 🙂

buchta11
28. dec 2009

Babyy zistite nejako ake su vyhry na tom zoznam.sk/vianoce :D lebo som malé a nedočkavé a nemozem pisat seminarku lebo na to stale myslim viac ako na chlapa :P

babula90
28. dec 2009

buchta, super!! Potom daj vedieť, čo si vlastne vyhrala. 😉

betka14
28. dec 2009

tie misky sú fakt super tie mam tiež
miriam pekný maggi stol 😀

lienulenka
28. dec 2009

Baby gratulujem k výhram a poprosím zahlasovať http://www.svetoriflame.sk/component/joomgaller... Za každý hlások moc ďakujem 😉

claudee
28. dec 2009

maggi mi uznalo recepty, takže bude za 500 🙂

claudee
28. dec 2009

tak toto je dobrá súťaž 😀 ale mňa sa netýka 😀 http://www.pluska.sk/slovensko/spolocnost/mali-...

babula90
28. dec 2009

lienulenka, to musím byť prihlásená, aby som mohla hlasovať?

babula90
28. dec 2009

ja už pečiem slané 😀

layla
28. dec 2009

ahojte 🙂 straaasne dlho som tu nebola, nestihala som 😅 mne za posledne tyzdne doslo maggi 3x - panvica, zapekacie misky a jenske misky a vyhra z wandy solnicky tescoma, a dneska dva zlte listky, nieco z prievidze, ale neviem co to moze byt... vsetkym vyherkyniam gratulujem 😎

katuskapd
28. dec 2009

buchta gratulujem, no neviem musis pockat, nechaj sa prekvapit, aj ked ja by som zhorela od nedockavosti 😀 😀

katka s dobierkou neporadim, vsak skus sa priamo tam opytat ako si to objednavala 🙂 a ked to mas z bazaru tiez neviem 😒

dajte pokoj s pecenim 😀 😀

smisova
28. dec 2009

pekný večer
konečne som dožehlila obrovsku kopu pradla čo som zanedbala a idem vás trošku počítať 🙂
výhercom gratulujem

katuskapd
28. dec 2009

inak na wande bola sutaz o tie sedacie vaky s icq, a vysledky este neboli, nie?

babula90
28. dec 2009

katuska, sme presladení, tak preto slané 😀

babula90
28. dec 2009

ja som chcela pred sviatkami objednať deťom z Čiech a napísali mi, že dobierka by stála 350 Kč!!! 😠 tak som sa im na to vy..

saisa1
28. dec 2009

juuuj 🙂 dosla mi srubovacka z lidlu, mm sa celkom paci, aj ked nie je fanusik lidl znaciek 🙂

lieenka13
28. dec 2009

ahojte, tak po sviatkoch som konecne tu. Mne den pred Vianocami prisli poukazky do MC Donald za 20 € - ani som nevedela ze som vyhrala a osuska Elektrolux. No a na poste mam este maggi - pojdem zajtra. Tento mesiac nejako nestiham pisat recepty - ale na jeden balik uz mam body.