Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

boldy
20. feb 2010

nevadi krin, nechaj tak

lenkavano
20. feb 2010

ježiš to je komedie 😀 😀 😀 😀 😀

claudee
20. feb 2010

však v poriadku, boldy, že ty si tu staršia 😀 ale keďže si sem nechodievala pravidelne, osoh z teba velký nebol 😀
lenka, suhlasim, bavím sa super 😀

claudee
20. feb 2010

ale už stačí, ohladne tejto témy sem už písať nebudem, hryzte sa teda dalej bezo mna 😀

aimi.n
20. feb 2010

Boze, baby - VED SME DOSPELE A HADAM AJ ----INTELIGENTNE--- ZENY !!!

NEHADAJTE SA!!!!

Je to otrasne, co sa tu za par dni porobilo. Hadate sa ako decká v skolke 😒

Asi ste vsetky uz pozabudali - - - - ako ste si jedna druhej pomahali, ako sme sem tam nieco vyhrali, naklikali si hlasy na sutaziach a podporovali sa... Naozaj je to tu teraz ako v skolke.

nebolo dobre, kym tu bol klud ????

nestojim ani na jednej strane, ale vsak sa spamatajme...

girka
20. feb 2010

baby, ved sa uz zobudme a podme dalej, taketo reci nikomu nepomozu 🙂
radsej si zasutazme, potom sa zahrajme s detmi, potesme manzela a neplytvajme slovami v takejto diskusii......
a inak ak ste regnute na tic-tac.sk a pridate sa FB ako fanusik, ziskate 20b a tie si potom mozte vymenit za nieco v eshope

aimi.n
20. feb 2010

... doteraz to tu bolo o relaxe, stasti, srande, tak sa k tomu VRÁTME 🙂

lusana
20. feb 2010

aimi veď je to sranda, nové súťaže budú až v pondelok

danulienka24
20. feb 2010

Zapamôtajte si: Že nie je hanba spadnúť, hanba je sa nepostaviť a ísť ďalej.. takže jdi proste dál a my pôjdeme :o)
Správna odpoveď: 16:42 je krčok maternice

aimi.n
20. feb 2010

lusana mne to ako sranda nepripada, ked sa tu urazaju hlava nehlava...
inak snorim na nete a tiez nove nejako nevidim.. vsetci vikenduju 😀

sofinka14
20. feb 2010

Tak ráno som našla túto stránku, bola som veľmi rada, že niečo také vôbec existuje a takto sa tu hádate ☹ ... to asi radšej budem pokračovať v samostatnom hľadaní súťaží ako doteraz 😖

tin007
20. feb 2010
helena2009
20. feb 2010

a čo na tom,že nás tu bude o 5 báb menej? 😵

girka
20. feb 2010

baby pisme uz len sutaze a co sme vyhrali a tak, je jedno kto sem chodil, chodi alebo bude chodit, nie?
🙂

helena2009
20. feb 2010

súhlasím girka 😉

helena2009
20. feb 2010
helena2009
20. feb 2010

inak ma mrzelo,že som nevyhrala vstupenky na ne-ya v BA,ale ako tak pozerám,aj ten koncert zrušili,zbytočne by som sa bola tešila 😉

helena2009
20. feb 2010

Chcete vyskúšať BEBA 2 Premium??
Kontaktujte nás na infolinke 0800 135 135,
radi Vám vzorku zašleme!

girka
20. feb 2010

na www.mojedieta.sk je ikona na ziskanie Sunarky ale treba zodpovedat par otazok, tak skuste, my uz take nepotrebujeme 🙂 ale neviem, ci sa netreb regnut na tej stranke 🙂

ukmima
20. feb 2010

Inac fandim Vam na FB. 😉 😉 😉 😉 ...osobne poznam par zien, co vyhravaju....a ani raz sem neprispeli...nielen linkom...ale ani tym, ze by sa aspon priznali, ze im nieco prislo...ja nestiham pridavat link..ale ak nieco zbadam, napisem...vacsinou co vidim v TV...alebo novinach...obcas nieco najdem na nete...drzim obom skupinam vela stastia...

girka
20. feb 2010

ci sorry nie Sunarka ale Hami Hajaja 🙂