Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

babula90
20. feb 2010

baby 😕
suhlasim s claudee, ze zrazu kolko novych tvari sa vyrojilo 😕 preco ste skor nenapisali aspon riadok?
a zda sa mi, ze sutazi ndes pribudlo ovela viac ako inu sobotu, tak je to len fajn, prispieva sa, hlada sa, njde o zivot 😎
ja sutazim a v Novom roku som zatial vyhrala len raz, aj to nie cez netovu sutaz. je to o stasti.
peknu sobotu vsetkym.

sofinka14
20. feb 2010

Sorry, ale ja som vašu stránku našla až dnes ... škoda, že už v takých zlých časoch 😀

uuuuu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ajulienka81
20. feb 2010

ahojte, mozem sa pridat?

helena2009
20. feb 2010

prečo tu nemôžeme všetky pekne komunikovať?ajulienka samozrejme,veď je to tu pre všetky súťažechtivé baby či nie? 😉

helena2009
20. feb 2010

babula,túto tému považujem za uzavretú,nerozoberaj to už,radšej pridaj súťaž 😉

ajulienka81
20. feb 2010

to posledne je len pre CR, ostatne som nestudovala podmienky, tak neviem

babula90
20. feb 2010

helena, nie som dnes na nete, len som odbehla, mame ine starosti dnes.

nikoletkaa
20. feb 2010

noo slecny s tych prispevkov co sa tu popisalo je to cista katastrofa, nie kazdy je taky sikovny ze za den najde aj 20 linkov na sutaze a nie kazdy tu moze byt cely den, akoze delenie na vyvolenych a nevyvolenych je dost trapne,,,takze slecny sme dve skupiny tie vyvolene a tie nevyvolene,,oni nech si sutazia tam a my tu no nie ,,, 🙂

mikalove
20. feb 2010

ty kokos ale ste popísali za celý deň, normalne mi to dalo zabrať, niekto ma tu nazval zavislačkou, ale rada by som ju upokojila, mám iné priority a súťaže beriem skor ako vyplnanie volného času , kedže som doma...nie som ani socialny prípad, že ked si nevyhram -nemám 😀 😀 a tiež sa čudujem ako ste tie nové pekne zorientované a viete kto čo vyhrá... a neplačem do vankúša ak vyhrá niekto iný.. 😉 ja sa do nikoho nenavážam a budem rada ak ani mna nebudete spomínať, okrem toho ,ja som sa tu nerozlúčila...

girka
20. feb 2010
girka
20. feb 2010

mikalove, som rada ze si aj sem napisala, lebo ani ja som tu nechcela skoncit, modrykonik je moja srdcovka 🙂

mikalove
20. feb 2010

ja som len nakukla ,rýchlo prečítala, súťažiť budem až večer ked mala zaspí, ale aj ja som ako kon unavená,mali sme perný deň.idem ešte kuk maily - a ani ja nemám 30 😀 a prídem potom

girka
20. feb 2010

www.prayer.cz posielaju na SK mne uz dvakrat od nich prislo ale dost tazke otazky 😀

ajinka19
20. feb 2010

danulienka...neurazaj clenov fora a nevyvolavaj hadky.porusujes tym pravidla

nikoletkaa
20. feb 2010

mam otazku podla coho ste vyberali vyvoleny clenky na facebooku, podla toho kto tu dal kolko linkov, alebo koho nik ste tu videly prihlaseny cely den hmmm?????,