Vzťah na diaľku. Mali ste? Fungovalo to?

mimka54
22. jan 2009

Ahojte, mali ste niektora??? Fungovalo to?

kocurik16
22. jan 2009

pri dvich deťoch a žiadnej pracovnej ponuke sa to musí dať vydržať,ale pri dvoch pubertiakoch je to niekedy šok

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka54
autor
22. jan 2009

risiacik ani mi toto nehovor

risiacik
22. jan 2009

mimka vravim že to nemusi byť aj tvoj prípad, ale stáva sa to a neviem či ja mám na to šťastie či smolu ale nie som jedina z môjho okolia

bystricanka
22. jan 2009

ja ked som chodila s mužom, tak sme sa stretávali len 2x do mesiaca. Veľká vzdialenosť medzi nami nebola(nejakých 150km), ale vydržalo nám to 5 rokov. Potom som sa k nemu nasťahovala a bolo. Ale aj tak ho tak často nevidím, lebo chodí na týždnovky 😒

bystricanka
22. jan 2009

slaviq...a prečo si od neho tehotná odišla? 😨

mimka54
autor
22. jan 2009

slaviq, a kde je?

slaviq81
22. jan 2009

Mimka, on zije a pracuje na strednom vychode
Bystricanka, rodit by som tam nemohla, kedze som slobodna. Zavreli by ma do basy, maju tvrde zakony 😔

mirka414
22. jan 2009

6 mesiacov 1000km od seba v case ked som bola tehotna a aj porodila nasu dcerku 😢 bolo to trosku aj smutne a aj nadherne obdobie..fungovali sme cez telefony a smsky a fotky,ktore ma vysli tisice korun...

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimka54
autor
22. jan 2009

slaviq, je to dost velke rozhodnutie, nemam rada take zmeny

mirka414
22. jan 2009

slaviq81 moj prisiel o nadherne 4mesiace,ale vynahradzaju si to teraz,lebo su ako klieste stale nalepeny na sebe 😵 ,ale aj tak tie mesiace su prec...

slaviq81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivka19
22. jan 2009

mimka,ale to sa musis rozhodnut,ak mas tu moznost ist za nim tak je to len na tebe,ze nemas rada zmeny,...myslim si ze kazdy z nas sa ich trochu boji ale s tou spravnou osobou po boku to bude lahsie,len ty vies ci ti stoji za to a ci ho lubis 😉 ak ano,tak nepremarni sancu,mozno druha nebude 😔

nanyka
22. jan 2009

tak my sme boli prvy rok aj pol spolu den noc..
a teraz druhy extrem: kazdych 6 tyzdnov sa vidime na 2 tyzdne..cize sa vidime 6x do roka po 2 tyzdne 😕

raz s tou pracou chce skoncit,uz to bolo na dosah,no este pockame..je to lukrativna praca a my sme dvaja rozumni vyzreti ludia 😀 takze vydrzime..

aspon sme si vzacni..minuly rok mal raz vynimku na 3 tyzdne namiesto 2 a uz mi trosku liezol na nervy - nie v zlom, ale clovek si za ten cas zvykne na to svoje... 😅 .. aj som mu to povedala, ale zasmiali sme sa na tom 😀 ..

nanyka
22. jan 2009

myslim,ze aj takyto vztah dokaze vydrzat, dokonca to moze byt ovela vacsie vzruso...este sme sa v podstate ani nestihli jeden druhemu zunovat, nie sme taki "opozerani" 😀 ..
a robim mu raz za cas take vselijake prekvapka - napr. som za nim prisla minuly rok na jeho narodky, vobec ma necakal, ten den bol vo Francuzsku, takze ho to ani nenapadlo,ze sa budem trepat niekam 15 hodin vo vlaku..

taketo malickosti velmi vztahu na dialku pomahaju
😉

teodorka
22. jan 2009

my sme boli od seba 3 mesiace ,prvy mesiac bola pohoda ,potom prisiel domov na tyzden a uz som ho nechcela pustit prec a tie dalsie dva mesiace boli utrpenie -a to sme si kazdy den telefonovali,skypovali .Teraz je doma dva roky a uz mu vravim ze by mohol niekde ist 🙂 a ked nie on tak ja by som rada vypadla 🙂

mimka54
autor
23. jan 2009

ivka, mas absolutnu pravdu... problem asi je ze nie som si tym vztahom ista...

sendi
23. jan 2009

ahojte 🙂 pridam sa aj ja.z mojej skusenosti viem,ze vztah na dialku moze vydrzat.s -uz manzelom,ked sme spolu este chodili sme boli od seba odluceny na skoro 3roky,kedze sme sa s rodicmi prestahovali na druhy koniec republiky a dalo sa.ked vedel,chodil ku mne,ja som cez prazdniny chodila k nemu,telefonovali sme si denne stokrat a pisali...a vydrzalo to,az dodnes 😉