• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

8. januára 2016 
no som zvedavá na tvoj účes audrey :grinning: Aj na sedačku. Akej je farby? Ja len že keď bude cvičiť adeli hava, či sa tam bude pekne vynímať :grinning:
22. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kepi ja by som už syry a jogurty kľudne dala. A ozaj kili, k tým svetrom z lamy, lujza má splitpants zo svetra z kašmíru (to je tuším z kozy) a je to super materiál, jemný, mäkký, nehryzavý a nežmolkavý (čudné) až mi je ľúto, že som si ho nenechala pre seba... :grinning:
22. dec 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, že sa pýtaš na farbu :grinning: :grinning: :grinning:
22. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fibi, nenapises nejaky strucny navod na hava z ponoziek? (smile so psimi ocami)
22. dec 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka, nedávno tu dávali link, návod bol na MMB
22. dec 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kili, dik...to nedavno bolo na strane 65 :grinning:
22. dec 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, aspoň si si zaspomýnala :grinning:
22. dec 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, konecne som sa sem dostala na dlhsie ako 5 minut.
audreyd, sorry, ale fakt je, ze ja som takisto netusila, co presne za "akcia" s tou knihou to je a co to obnasa. ze sa az ta na tom namakas. len som utrzkom letmo zachytila (kedze som tu par dni poriadne nebola...) tvoju ponuku.
audrey, ale s tou sedackou, pat a mat su suviks :grinning: ani kutyl s.r.o. sa nechyta :sunglasses:
22. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
audrey, no tak ja tipujem že je červená :confused:
valka http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=28943 ale stálo ma to trochu viac námahy, aby nevyzeral ako krtko :grinning:
22. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa pokusala urobit tie spagatove gule ak si pamatate,dokonca aj vodne sklo som zohnala a ked uz boli hotove a uz len mali stuhnut na balonoch,tak sa to vsetko pokaslalo,lebo tie blbe balony vyfucali a z guli su rozne trojrozmerne utvary :rolling_eyes: :rolling_eyes: a uz sa mi minul pekny spagat,tak na to kaslem....idem zistit co vsetko potrebujem na toho psa :grinning:
22. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi, však ani krtko by nebol zlý :grinning:
ale je pravda, že ten tvoj mi pripadá tak trochu alo bulterier :grinning: , no ale však aj to je pes, že? :dizzy_face:
22. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smary, ved ty mas nakoniec uplne origos vyzdobu, gazdy ma gule, ty geometricke telesa vseho druhu. si jednicka :wink: :grinning: :sunglasses:
22. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok,takze zajtra idem zhanat pekne frote ponozky :grinning: ....lebo stare doma pouzitelne nemame,drahy nosi len obycky a ja mam vsetky s obrazkom :sweat_smile:
22. dec 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smary, ja som tiez nakupila vsetko na tie gule, ale nejak som sa k tomu nedostala...tak snad o rok.. :wink:
a hadam skor ako o rok bude aj psik...fibi, kolko ti to asi trvalo?
22. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa gule celkom vydarili :sunglasses: Zajtra cvaknem stromček kým nám celkom neopadne. A je to havo... lujza hovorí že to je havo, tak to je havo :grinning: Aj s ním spáva, umýva mu zuby a kŕmi ho :slight_smile: Toľko ju ešte žiadna hračka nedržala. Už som jej ho musela aj uviazať do šálu ako nosí bábiku :grinning:
22. dec 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smary, normále verejné odhalenie :grinning:
22. dec 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka tak ta dopredu upozornujem,poriadne tie balony poisti proti vyfuknutiu,ja som na nich spravila len klasicky uzol a nestacilo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
22. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili myslis tie ponozky,alebo to,ze som nesikovna? :grinning:
22. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak vidíte, nie som sama za nemehlo :sweat_smile: teší ma :dizzy_face:
22. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som použila také ponožky, aké kili minule spomínala že kúpila tie 80% merino vlna od vietnamcov (alebo čo sú) za 50,- kus a trvalo to... chvíľu...tak 3 hoďky?
22. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
audreyd, tvoja sestra ti to vynahradi...ty jej za to helfnes v niecom inom :wink: len ja taku sestru nemam :frowning2:
22. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi tak ked to vynasobim koeficientom mojej (ne)sikovnosti tak jurko ma vo februari ponozkoveho psa :grinning:
22. dec 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no už mi sľúbila krtka pre adeli :slight_smile:
inak adeli dnes dostala svoj prvý kvet v živote k sviatku a zakusla ho :sweat_smile: normálne hryzla do ruže :grinning:
22. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smary, myslela som, že si odhalila, aké "spodné prádlo" nosíš :grinning:
22. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud, no hádam bola bio
22. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, určite nebola :grinning: kaufland to istí :grinning:
22. dec 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aud vsetko naj adelke k meninam :dizzy_face: a nahodou kvety sa niekedy aj jedia,uz neviem ake a neviem kde,ale vraj sa daju aj vyprazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

kili no v pohode,aj vsetky tricka mam s obrazkami :grinning:
22. dec 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
smary, viem, ze sa da jest a vyprazat bazovy kvet :slight_smile: a nechtik som davala do salatov...(ten by sa hodil aj k meninam)...audreyd, adelke vsetko naj a aj k dnesnym 10 mesiacom :wink:
22. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
valka mne sa mari nieco vyprazane,co ma velke lupene,neviem,ci nie dokonca nejake odroda ruzi,ale fakt sa mi to len mari,moje vykojene mozgove bunky sa este stale neobnovili :confused:
22. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, že sa kvety jedia, a tuším aj ruža, teda nejaký šialenci, preto som sa pýtala, či je bio, lebo kvety sa normálne dosť striekajú a nemusí sa hľadieť na to, že je to potravina. Takže k roku ísť kupovať ruže od nejakej babky na trhu :wink:
22. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok