Walkmaxx čižmy - skúsenosti?

summergirl
10. dec 2018

Ahojte maminky, prosím, máte skúsenosť s čižmami Walkmaxx? Nie je to nejaký extra super módny kúsok, ale mám problém si nájsť topánky do snehu, lebo v tých mojich sa mi strašne šmýka a bojím sa tak chodiť, hlavne s kočíkom. Dobre sa v nich chodí? Nepremokajú v snehu? Šmýka sa v nich? Vyzerajú aspoň ako-tak normálne? Ďakujem 😊

lenka0033
10. dec 2018

@summergirl ahoj, ja mam tiez taky problem, okrem toho nosím veľkosť obuvi 41. Za tu cenu by som hentie cizmy nekupila. Ja mam na zimu zimné topánky Loap Veona, nesmyka sa v nich a su teple a pohodlne, stali 26 e v akcii. Druhe mam z Deichamannu, tiez sa v nich nesmyka. Treba pozerať hlavne aka je podrazka.

evinea
10. dec 2018

Podla mna tie cizmy su zbytocne drahe, aj lepsie sa daju kupit za taku cenu. A mozno aj lacnejsie, len treba hladat 🙂

pielka
11. dec 2018

nedala by som také peniaze za ne, ani dobre nevyzerajú a podľa mňa ani také super nebudú. Protišmykové kvalitné si vieš kúpiť aj inde. Ja som si v sportisime minulý rok kúpila čižmy a sú fajn. Stáli do 30€ a sú teplé, protišmykové, len najlepšie je si to skúsiť 🙂

lenka0033
11. dec 2018

@pielka súhlasím. Tiež nakupujem v Sportisime, sebe aj pre syna

summergirl
autor
13. dec 2018

Ďakujem 😊 ...už som si kúpila kožené v CCC...prišiel im nakoniec nový tovar tak aj 40-tka pre mňa sa našla ☺️