WoW - World of Warcraft 🙂

silverflash
2. apr 2009

Ahojte. S kamoškou už dlhšie sledujem tieto stránky a keďže tu vidím diskusiu o hre Ikariam, nedá mi to opýtať sa, či sú tu i baby, ktoré hrajú WoW-ko 😎 .
Myslím, že nie som až taký fanatik, ale potešilo by ma, ak sa tu nájde podobná spriaznená dušička, Som za Alianciu, no porozprávam sa i z "Horďáčkou" 😀 😀 😀

janulle22
2. apr 2009

ahojky... no ja primo to nehraju, ale muj pritel myslim obcas jo... ale co cchi... chci se zeptat co vas na hrani tak bavi...? 😕 ja to totiz nemuzu u myho pochopit... on sedi 8hodin v praci u pocitace a prijde dom a zas sedne ke kompu a hraje... 😅 😅 ... proste tohle nechapu... 😅 😕 diky... 😉

lucinecinecka
2. apr 2009

Ahojky..
Tak můj přítel to rube pořád.. 😀 A nejen to 😀

silverflash
autor
2. apr 2009

to janulle22 : 😀 co nas na tom baví? no, je to hra ako každá iná, je to on-line, možnosť si aj popritom pokecať... a samozrejme tak ako u každej inej hry je to o človeku samom, aké si určí hranice 😉 Sú ľudia, korí sedia neustále pri pc, či je to wow-ko alebo iná hra, či chat... Ako som spomínala je to o určení si hraníc a nielen pri compe 😎 Ja konkrétne hrávam niekedy večer, ako sa mi chce. Určite za pc-ckom nie som x-hodín, to je už trošku závislosť 😅.

to lucinecinecka: 😀

terezka044
2. apr 2009

ahojky ja som hravala WoW asi dva roky.. ale uz nie je cas na to, ani nemam moc chut - radsej idem von a tak..ale teda predtym som to teda pekne hravala
som mala resto druidika (stale mam, ale ucet je freeznuty) 😀

terezka044
2. apr 2009

tak janulle, chlapi su vecni chlapci.. a kazdy ma daku zabavu - niekoho bavi cumiet na futbal, ineho chodit po baroch, niekoho hudba.. a niekoho hry.. je to take odreagovanie. ja to chapem a nikdy by som to chlapovi nezakazala, samozrejme take extremne priprady, ze nema cas na povinnosti, lebo musi hrat, alebo sa dohodneme na niecom a on mi to zrusi, lebo ma raid.. to by som neakceptovala 😒

olii
2. apr 2009

no tak my jsme wowko hrali s manzelem asi pul roku velmi intenzivne, vecer po praci... 😀, koho to chyti, tak je to neskutecny zrout casu a ty hodiny u toho ubihaji strasne rychle, kor kdyz se jde nekam v groupe 🙂. Kdyz nam vyprsela licence uz jsme ji neprodluzovali, nebot nebyl uz cas a bylo nam lito penizku, tak jsme zase zacali premyslet o pristavbe a pocali jsme nase ditko 🙂. Ale bavilo me to moc... je to asi jedina hra, ktera me chytla, co hral i muj manzel... doporucuji, fakt skvele udelany... ja jsem hrala za Alianci 😉

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
terezka044
2. apr 2009

majdzy je to MMORPG z rozpravkovo-fantasy rise sveta Warcraftu a ide tam o to zabit pri tom co najviac casu 😀
teda ziskat co najvyssi level (s datacmi je to teraz 80), mat co najlepsi gear a tak 😝
taka sranda ked nemas v zivote co robit

olli my sme tiez vymenili wow za babo 😀 ale nie planovane 🙂

majdzy666
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cervena_vila
2. apr 2009

Ahoj, když jsem objevila tohle téma, vzpomněla jsem si na jedno video z "na stojáka", mohlo by vás bavit:

https://www.youtube.com/watch?v=RUB0nc1Df2U
silverflash
autor
2. apr 2009

Tak ja ho hrávam od novembra, na oficiálnom serveri 🙂 , som druid-elfka a teraz už deathnight level 70 :P.
To, že je to hltač času je pravda, niekedy si musím dávať pozor, no je tam veľká sranda, keď je človek v guilde/v svojej skupine.

terezka044 😀 gratulujem k bábätku, super výmena.
Ja som zasa na WoW-ku so synom, tak mám prehľad a strážim mu čas, dokonca aj v tej istej skupine sme spolu 😀. Sme tam vo veku od 16-násť do 40 rokov, celkom dobrá partia, od Švédov cez Anglicko až po Rusov 😎.

olii: 😀 no hej, v grupe je to fajn, niekedy mám z toho riadnu husinu, teda husaciu kožu 😅 ... inak je to naozaj pekne spravené, i grafika je super 😉 ja som tiež Alík, ale to som už písala 🙂

silverflash
autor
2. apr 2009

hihi, death knight, vypadlo mi písmenko k 😀

terezka044
3. apr 2009

silverflash, my sme tiez hravali vo vekovej kategorii cca 15-55, najvacsia guilda na ofiku Thunderhorne 😉
ale pozierac casu je to teda riadny. si viem predstavit uz aj lepsie zabavy 🙂

ukmima
3. apr 2009

😠 Ahojte, hra to aj moj manzel, a ak sa raz rozvediem, bude to koli hre 😀 ,hra to uz zhruba dva roky...musim sa popytat ako stoji, viem len ze ma tych hracoov viac, najviac hra s nejakym magom, uz skoncil 80 level..a premiena nejake veci...
a tie skupiny ma zozieraju, kecbojuje v skupine, nevidim ho aj dve hodiny 🙄

terezka044
3. apr 2009

ukmima, neber to tak - ak je to chlap, co sa dokaze postarat o veci, vybavit veci, chodi s vami na prechadzky, pomoze doma.. tak je to super 😉
ber to z tej lepsej stranky, dve hodiny denne je v pohode, raidy byvaju 4hodiny minimalne, vacsinou vecer-to uz je na nervy ak niekto takto funguje kazdy druhy den (a ver mi, ze aj taki tatovia sa najdu 😉 )... su aj horsie veci,a chlapi maju rozne zabavky - zbrane, auta, motorky...poznam takych co pobehuju po lese a robia military airsoft... co chodia kazdy druhy den ocumovat auta 😝 alebo po baroch pit.... popr. otcov, ktori chodia na diskoteky a uzivaju si chvile bez manzeliek a priateliek. (to skor ti mladsi).

a poznam jedneho co ma cca 50rokov a vecer ked hrame tak obcas napise ze "idem ulozit syna spat a precitat mu rozpravku", tak potom 20minut mame pauzu, alebo "idem na chvilku za zenou pozriet ci zije" 😀

ti chlapi potrebuju vlastny priestor, nech uz ich bavi cokolvek - ak to nenahradza povinnosti a tak 😉

annia
3. apr 2009

Tak aj ja sa pridam,lebo mi to neda 😉 Wow je supeeer,ja som na tom zavislacila pekny cas,teraz mam skusky,tak len tak obcas...som za Alianciu ,mam paladinku,a som s nou nadmieru spokojna 😎 Milujem vsetkyy tie aukcie a obchody.... 🙂

sanny
3. apr 2009

pridavam sa k wow ladies 😀

na azjol-nerub mam 70warriora a 80rogua, hram 3roky a zatial bavi, najprv to hraval drahy a ja som to neznasala ze travi cas pri pc a nie so mnou a potom som zacala aj ja a hrame spolu, ja robim dps a on ma lieci 😀
hrame len po nociach ked maly spi a veselo zabijame cas, ale je to vazne dobra komunita ludi z celeho sveta

nobody
4. apr 2009

někde jsem ten název slyšel 😉

superkiller
13. nov 2009

cawte ja mam 71 marksman huntera?

superkiller
13. nov 2009

hele neci ist nekdo na azuremist som v cesko slovenskej gilde a je v nej vac jak 100 clenov.

eficenka
29. jan 2012

ahoj holky... mám opačná problém - manžel u toho sedí i 3 hodiny v kuse, někdy 5 nekdy "jen" 2 hodiny... Když bychom mohli jít ven, nebo si něco zahrát společně... Fakt už mě to nebaví...
Prej až se nám povede mimi,tak to bude jiný, pak mi bude pomáhat atd. Ale to říkal i před svatbou.
Nevím jak na to, zkoušela jsem nevšímání si, city a prd ☹

eficenka
29. jan 2012

@janulle22
ahoj holky... mám opačný problém - manžel u toho sedí i 3 hodiny v kuse, někdy 5 nekdy "jen" 2 hodiny... Když bychom mohli jít ven, nebo si něco zahrát společně... Fakt už mě to nebaví...
Prej až se nám povede mimi,tak to bude jiný, pak mi bude pomáhat atd. Ale to říkal i před svatbou.
Nevím jak na to, zkoušela jsem nevšímání si, city a prd