Z akých fráz na Modrom koníku vás ide poraziť?

23. aug 2022

Dáme si takú anketu, z akých fráz Vás ide poraziť keď čítate na Modrom koníku, či už v diskusii alebo v skupinach?
U mňa sú to napríklad Blikajúce kontrolky u žien 🤣👍🏻 Vianočná výzdoba vtedy podľa všetkého ide bokom doprdele ešte keď sa rozvietia všetky 😄
#mier

petulda333
23. aug 2022

Zavist 🙈

autor
23. aug 2022

@petulda333 tej tu je požehnane 😄

moonlight1210
23. aug 2022

“Blikajúce kontrolky 🤣Niečo čisto na pobavenie nie na vyvolanie hádky 😉 :
Dáme si takú anketu, z akých fráz Vás ide poraziť keď čítate na Modrom koníku, či už v diskusii alebo v skupinach?
U mňa sú to napríklad Blikajúce kontrolky u žien 🤣👍🏻 Vianočná výzdoba vtedy podľa všetkého ide bokom doprdele ešte keď sa rozvietia všetky 😄
#mier

Pozerajuc na ten nazov temy a naslednu vyzvu - ja som len naozaj zvedava, ako ty tu udrzis #mier, ked zakladas temu na robeni si prdele z ludi preto, lebo pouzivaju nejake typy fraz, ktore teba irituju.

Taky mily paradox ziadas. (A uz tradicne - anonymne. Too scared to be responsible.)

Nehitol ta teraz do cela rovno cely cerveny banner, aby ti zasvietili kontrolky, co robis?

Btw. zabudla som: #mier

pazdura
23. aug 2022

@moonlight1210 tak pravda!

miadi
23. aug 2022

Mne ta metafora vobec nevadi Aj ked ju nepouzivam. Len ty asi nechapes ten rozdiel ze blikajuce kontrolky ta maju upozornit ze nieco nie je ok .. vianocna vyzdoba blika len tak pre radost . .#mier

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nika11103
23. aug 2022

Akékoľvek spojenie so slovom “mliečko”
Kakáme cikame grcame - hovoriť za seba a za dieťa v jednej osobe
Chorobne pripútavanie deti k sebe , že sa na ne vlastný manžel porad nemôže pozrieť
Neovladanie ani elementárnej gramatiky - “Mislim”

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bavlnka92
23. aug 2022

máme 37 mesiačikov... vždy som si myslela, že mesiačikov bolo 12 🙊 + celkovo plurál vo vyjadrovaní sa ohľadne detí 🤐

jaskolka
23. aug 2022

V podstate mi nič extra nevadí, každý má nejaký štýl vyjadrovania.
Ale raz tu bola téma o jednej tehotnej, čo stále musela niečo "suchat a lestit" no a tam mala výrazy že ma nadvihovalo. Písala, že musí lestit stále NO-hafanov a káru golfiček, a jej švonček príde z roboty a ona už na neho skáče, lebo strasne chce sex...A podobne strelene slová..
To bolo najotrasnejsie vyjadrovanie dospelej ženy, keby tak v robote hovorí kolegyňa, tak jej dám slovník slovenského jazyka. Ani neviem, či mi tam vadili tie zdrobneniny alebo celkovo čudný štýl príspevku

xena0
23. aug 2022

Nie je žiadna taká fráza pre ktorú by ma išlo poraziť 😳.. neprežívam nejaké frázy ale teba musí riadne keď o Tom základaš diskusiu 😁

trema
23. aug 2022

Karma je zdarma
A teraz do mňa
Počkaj, keď budeš mať deti
Čítaj s porozumením
🙄

natalienka12
23. aug 2022

Ja tuto socialnu siet nepovazujem za tak dôležitú, aby ma “islo porazit” takze zo ziadnej frázy ma nejde porazit. Tak vazne to neberiem. Ale ty asi hej, ked ta ide porazit, no mali by ti “zacat blikať kontrolky” aby si si to uvedomila skor, ako ta naozaj porazi.

simik22
23. aug 2022

@jaskolka presne viem ktorú myslíš 🤣🤣 tiež mi dvíhalo tlak 🤣🤣

vroni
23. aug 2022

Nejde ma tu poraziť z ničoho, chodím sem pokecať a nie žiť. Ale lezú mi na nervy debilne anonymné témy, kde vždy nejaká ťažká inteleguanka ide ohovárať iné ženy pod hlavičkou morálnej prevahy.

puertorico
23. aug 2022

tiež "blikajúce kontrolky" 😂 (my im tých svojich dokonalých mužov prajeme) a tiež všeobecne keď je hocijaká téma, otvorím diskusiu a stále tie isté mená odpisujú.. na všetko majú odpoveď, dokonalé psychologičky... a keď im ani nikto neodpíše tak oni si píšu ďalej 😂

bloger
23. aug 2022

Napríklad otázky, že komu fandíte či Zelenskému alebo Putinovi. To nie je športový zápas. Každý má na to iný názor. Vyvoláva to hádky.

leuska0910
23. aug 2022

Neznasam zdrobneniny, pr. piatocek, oslavicka, vikendik..proste slova, ktore sa bezne nezdrobnuju.. to si pomyslim o danej osobe svoje..🤦‍♀️

bimbambom
23. aug 2022

Zvýš si kvalifikáciu
Nájdi si druhú robotu
Myslíte , že môžem byť tehotná ?
Aké je to pohlavie ? ( Ideálne bez fotky)
Čo by ste robili vy ?
Ako to máte vy ?

zero_hero
23. aug 2022

Ja napríklad nechápem komentáre typu vymyslená téma, kedy končia prázdniny, troll a podobne. Jasne, že takych tém je tu milión päť, ale keď sa už stane, že ju otvorím, tak ani nedocitam, zruším a neriešim. Venovať tomu ďalši čas a energiu a vypisovať tam, ako si myslím, že to je vymyslená hňupovina a ešte tam do detailov analyzovať, prečo si to myslím a argumentovať odpoveďami autorky v čase 21:36 alebo printscrrenom a podobne 🤦‍♀️ Nemyslite, že keby boli tieto témy bez reakcie, tak by ich bolo časom oveľa menej? A v podstate aj toto moje rozhorčenie radim do kategórie týchto komentov a k strate času, ale tak no, už mi to nedalo 😬

h2
23. aug 2022

Neznášam frázy "vek je len číslo" a "neexistuje zlé počasie, len zlé oblečenie". Obidve sú nepravdivé hlúposti.

melli88
23. aug 2022

Svadbovali sme a tiež vianky a vianočky v období Vianoc

petulkahu
23. aug 2022

Ja nerozumiem vete " kam vy na tych blbcov chodite?" V kazdej teme o blbcovi je tato recnicka otazka... a ja sa pytam naco ? Je to povysenecke a zbytocne.

h2
23. aug 2022

@petulkahu A navyše, blbcov je plno na každom rohu, takže natrafiť na nejakého nie je žiadne umenie.

aurora33
23. aug 2022

Manželík........otrasné slovo

au1994
23. aug 2022

Mňa ide ,,poraziť” z takýchto diskusií, ktoré majú vyvolať zas len nejaké vášne a hejt, popritom ide o úplne nepodstatné veci, nad ktorými sa normálny človek ani nepozastaví. 🙂 #mier

andrea_82
23. aug 2022

ja sa pozastavujem na otázke "Je teraz nejaká viróza vo vzduchu?" Veď virózy sú stále, celé leto. A dnes to bolo povýšené ešte na vyšší level "Je teraz nejaká viróza vo vzduchu u psíkov?"

autor
23. aug 2022

@au1994 neber to tak osobne 🙂 nejde o Vášeň /hejt. Diskusia bola založená na základe fráz, ktoré sa tu používajú na zábavu 😉 to ze to tu hneď moralizuju a obhanaju sa ženy tým aká je to trápna diskusia alebo k ničomu tak nech nepíšu a pokračujú v iných diskusiach 😄 Pekný deň

tayla
23. aug 2022

@leuska0910 mňa včera dorazil kuriér - to máme dobieročku, však? Brr 🤭😂🤣

0silvia0
23. aug 2022

A teraz ma tu vsetci ukamenujete.
Slovo "trebalo". Nejde mi to do usi tato vymyslenina.