Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
29. máj 2008

mouse, ty sa nevazis v poradni? 😕

Ja mam uz +6 kg. Ale zda sa mi to celkom v pohode. Je to hlavne na brusku a prsiach. 😀 Este stale vojdem do rifli co som nosila pred tehu.

mouse
29. máj 2008

Poradnu mam az buduci tyzden... A vahu doma na skrini 😀 . Ja som skusala obliect letne nohavice a vytiahla som ich len do pol stehien... Takze uz priberam vsade. A pritom nejem vela. Aj ramena sa mi akosi zvacsili..

katarinkad
29. máj 2008

mouse, to si mamyslas 😀

Mne sa tiez obcas zda, ze som uz velka ako slon, ale potom ma vzdy niekto schladi, ze ved ani nevidno ze si tehu 😀 😀 😀

mouse
29. máj 2008

Katka, nenamyslam si to, ked vytiahnem nohavice, co som nosila pred tehu len do pol lytok. Ale nevadi mi to, tak to ma asi byt... Pekne rozkvitame 😵

mouse
29. máj 2008

Do pol stehien 🙂 . Ach ta tehu demencia. Do pol lytok - to uz by nebolo dobree 😀 .
Nemate nove spravicky od Romi? Ako sa im dari?

katarinkad
29. máj 2008

mouse, ty si exot 😀
Ty sa nosila asi nejake velmi uzke tie nohavice pred tehu 😀

lilly
30. máj 2008

ahojte,
mouse, konecne fotka s tebou a nie s konom 🙂 😀
anamorcek vas pozdravuje, dufa, ze ju pustia v sobotu, je na nadstandarde a je tam spokojna. Mala je uzasna, pekne spinkava a taha. Romi je tiez vraj celkom ok 🙂

lasenka
30. máj 2008

ahoj lilly 😉
super sprava, pozdrav ju od nas 😉 asi si v praci, nie?

lilly
30. máj 2008

no som v praci, ale este som nezacala pracovat, nechce sa mi..
joj teraz mavam strasnu alergicku nadchu a najhorsie je to vo vlaku, tam sa asi tie pele strasne viria.. celu cestu vlakom len prekycham, fukam nos a skrabem si oci.. hrozne to je 😢 ☹
lasenka, ty sa ako mas? ucis sa?

lasenka
30. máj 2008

presne ako hovoris, kolko-krat kosime na dvore, tu nadchu mam aj ja..
ano, chystam sa sadnut ku kniham, este si stahujem nejake analyzy diel anglickych a americkych autorov, lebo sa mi nechce citat knihy 😔

lilly
30. máj 2008

ja mavam kazdy rok taku alergiu, no teraz nemozem na to nic uzivat, tak je to naprd.. Mne ani tak pokosena cerstva trava nevadi, ako pel z trav, tych je cele leto strasne vela vsade 😖
kedy mas statnice?

lasenka
30. máj 2008

az 12. juna... jazykovedu by som uz aj zvladla, no s tou literaturou je to horsie... co stiham citat, este precitam, co nie, uz len stahujem z netu 😖 a samozrejme este nedotknuta je cela metodika

lilly
30. máj 2008

no to ucenie ti vobec teda nezavidim..

lasenka
30. máj 2008

lilly moja, ani ja sama si to nezavidim 😉
je ti uz dobre cely den? myslim, ci uz nemas ziadne zavraty a tak

lilly
30. máj 2008

uz mi je dobre, nevolnosti nemam uz vobec. Vcera som varila kuracie maso na smotane s kolienkami, mnam, chutilo mi to 🙂 Zvykne ma boliet hlava, no na to mi pomaha poobede vypit slabsiu kavu a je to ok. Len ta alergia je hrozna, ale to nie je tehotenstvom 😖

mouse
30. máj 2008

Ahojte 🙂 ,
Lilly, to je radostna sprava o Romi, vdaka za nu. Lasenka, nech sa Ti dari ucenie, mne sa moc na dnesnu skusku ucenie velmi nezadarilo, vecer som pri tom zaspala a rano som skor nevstala... A tak sa to tahalo cely tyzden, zvazujem, ci vobec pojdem... Pekny den Vam prajem!

lasenka
30. máj 2008

lilly - tak to je fajn, uz len prijemne dni mas pred sebou 😉 kedze aj moj maly je novembrovy, pri tebe si vzdy spomeniem, ako som svoje tehu prezivala ja, hoci to bolo 5 rokov dozadu 😉 a pamätam si, ze 21. juna som pocitila prve pohyby 😉

mouse - nezvazuj, chod a skus to, urcite to spravis 😉 budes mat pokojny vikendik 😉

mouse
30. máj 2008

Za chvilu snad pojdem domov a este sa snad nieco naucim, skuska je az poobede...

lilly
30. máj 2008

lasenka, ja som uz akesi suchotanie vlavo v podbrusku citila vcera aj predvcerom, ked sedim skrcena v praci za PC. Take je to, akoby sa nieco jemne o mna obtrelo a stale zhruba na rovnakom mieste 🙂 😵

katarinkad
30. máj 2008

Ahojte 🙂

lasenka, no 12. jun uz neni daleko, tak to este vydrz a potom ti uz bude super. Vychutnas si leto a pridas sa k tehulkam. 😉

lilly, no super ze anamor s Natalkou sa uz nejako zzili a su spokojne. Zajtra ich hadam pustia domkov.

lilly
30. máj 2008

katka, uz ti odpisal Dankovcik?
vcera som videla z vlaku na jednom pokosenom poli strasne vela bocianov, ani spocitat sa nedali, snad aj viac ako 30 ich bolo.. krasne boli 😵 🙂 a potom, ze preco je taky babybooom, ked kazdy bocian babatko donesie 😀

katarinkad
30. máj 2008

este mi neodpisal. Skusam tam volat dnes, ale nikto neberie. Tak asi tam su az poobede. No obavam sa ze ma objedna az niekedy neskoro, a mne sa nechce cakat. ☹ Ved uz sme sa prehupli do 6.mesiaca.

jej , to muselo byt pekne tolko bocianov. Mala si ich poslat k lasenke. 😀 😀 😀

zuzanat
30. máj 2008

ahojte tehulky 😉
Filipko vcera vecer zase trochu nervacil, ale nakoniec mi pekne zaspal, som si ho nechala na bruchu a to sa mu zrejme pacilo. rano bol tiez trochu zlostnejsi, ale celkom v pohode, akurat ja som sa nemohla prebrat na kojenie. to je strasne aka som nevyspata 😔
vcera som vyhrala dve aukcie 🙂

katarinkad
30. máj 2008

Ahoj zuzi,
a nevadia malemu tie horucavy? 😉

A co si vyhrala? Pochval sa.

zuzanat
30. máj 2008

katka doma ma oblecene len body s kratkym rukavom a ponozky a vonku miesto ponoziek polodupky. a celkom dobre spava. ked bolo tak chladnejsie tak bol dost nervozny, teraz je to lepsie, aj ked mu je dost teplo, po kojeni je spoteny ako mys.

toto som vyhrala a bud sobotu idem do polska, tak dufam, ze dobre nakupim 🙂
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=299409
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=297781

katarinkad
30. máj 2008

jej, zuzi, zlatucke vecicky. Ty stihas pri Filipkovi este aj aukcie? 😕 😕 😕

A do Polska idete aj s malym? A co mas v plane nakupovat?

zuzanat
30. máj 2008

stiham ako stiham, predtym mi jedna usla, akurat som kojila 😀 ale vcera sa mu venoval tatino, tak som stihla.
idem bez filipka, ten bude s tatom a idem mu kupit vecicky, lebo mam len v.62, tak musim kupit vacsie. dostali sme peniaze od rodiny, tak mu za to kupim co potrebuje

katarinkad
30. máj 2008

zuzi, nezabudni na seba. Aj sebe daco kup. 😀
Som zvedava ci maju dobry vyber a co nakupis.
Tak tatino bude s malym. No som zvedava ako to zvladnu. A mliecko mu odsajes?

zuzanat
30. máj 2008

katka na mna sa teraz tazko kupuje, chcela som nohavice, ale pas sa mi stale meni, tak je to zbytocne.
predtym som nakupila vsetko, tak hadam aj teraz dobre nakupim, sak uvidime...
tiez som zvedava ako to zvladnu 😅 mlieko uz mam zamrazene v mrazaku, ale ak to pojde, tak mu odsajem cerstve

katarinkad
30. máj 2008

ZUZI, ja vam zavidim s anamor, ze mate jarne deturence. Nemusite ich babusit, staci im bodynko a sup do kocara. Kdezto ked si predstavim ako ja budem maleho obliekat do vsetkych tych overalov a fusakov celu zimu... a kocikovat po snehu 😖