Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
8. mar 2009

caute moje, perny vikend zase mame, ale reku mrknem k vam medzi varenim a tak 😉
kati jake ze nevidela, sak lilus mala fotky z planovacskeho stretka donedavna v albume 😲 a tam sme boli videni vsetci a cely.... mala ma tatinov kukuč, ale ako rastie stale viac a viac vidno ze je mix, velmi sa meni, ale ociska a pohlad nezaprie /nieco ako mala lilly 😉 / teda tak to vidim ja 🙂

zuzik s tou robotkou, no musis skusit, ono akoze by ti museli miesto zrusit - aspon odstupne by si dostala, takze netreba zufat, nebude to zle 😉 ak nie v tejto najdes nieco v novej, alebo ti miska nieco mozno dohodi 😉

pekny vikend vsetkym prajeme a jasne ze vseckko naj k mdz 🙂

lilly
8. mar 2009

ahojte moje, vsetko najlepsie k mdz nam prajem 😵
my tu mame dnes svokru, no da sa, zehli, bavi malu a tak.. teraz sice papame a lilus bude spinkat, pojdeme sa najest 🙂
Naty je tiez podla mna ako tato, teda ocka a kukuc urcite, no usmev ma romin 🙂
u nas dnes po dlhej dobe horsia noc, 2 prebudenia.. zaspala medzi osmou a pol deviatou, potom bola hore o polnoci, o stvrtej, o siestej plakala zo sna, no to som ju utisila a zaspinkala este a o siedmej uz viskala
vyspinkana.. no mama nevyspata.. 😔 no ocko si ju zobral do obyvacky, tak som driemala este asi do osmej
Zuzi, mozno by tvoje miesto v praci nezrusili, a ked aj ano, po tvojom nastupe, lebo vyhodit ta nemozu, tak aspon zhrabnes odstupne. a samozrejme hladat daco ine mozes dalej..
kati, ja som teraz posledny mesiac na materskej, teda este ju dostanem 2x a potom uz len tu almuznu.. uz zacinam vybavovat rodicovsky prispevok.. na bud. tyzden vyslem muza do socpoist ze by tam daco potvrdili a potom do upsvaru.. 😖

zuzanat
8. mar 2009

ahojte, ja uz mam navarene, Filipko buva, ale muz je na treningu a pride najskor tak za hodinu. to mi ide tak na nervy, tieto nedelne treningy 🙄
Vonku vykuklo slniecko, tak pojdeme pobede von, lebo Filip cele dopoludnie chodil k dveram a chcel ist PAPA 😅 😀 Vcera sme "citali"knizku so zvieratkami a uz vie napodobnit kravicku, robil MUU 😀 No je to zlatusik 😵 Noc bola ok, len si tusim zvykol spat s nami, co sa mi vobec nepaci, lebo bol v postielke a stale sa prevaloval, o polnoci som ho teda dala k nam a spal az do rana pekne...
Capacky su uz zaplatene, tak ich pojdem zajtra poslat, len este neviem ako ich zabalim 😅

Zuzka s mojim miestom je to tak, ze oni ma uz nemusia dat na povodne, to sa drzi len pol roka, ci nie?Takze ma mozu fuknut hoci kam, prave som pozerala profesiu a nic tam nie je, jedine ze by som isla do skladu 😅 Pockam do juna a budem sa modlit, aby sa situacia zlepsila a vzali ma spat 😔 Mozno aj na povodne miesto, kedze tam ostala len kolegyna, strasne s tou robotou ☹

zuzanat
8. mar 2009

Ked budem velka a bohata, tak si kupim tento kocik
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
sa mi tak straaaaaaaaaaaaaaasne paci 😵

mouse
8. mar 2009

Ahojte,
suhlasim s Romi, ze Natalka je mix 😵 , az vyrastie, bude kocka. Ak este bude mat mamickine kucery, tak to budete chlapcov odhanat... Rovnako ako Lilliovci, aj z Lillusky bude kocka - ma byt po kom. Inak teraz to je s pracou bieda, vela nasich znamych robi len 4 dni v tyzdni alebo vobec, ale je to umelo nafuknuta bublina a tak sa to snad coskoro utrasie.Pozreli ste tu chatu? My sa k Vam na vikendove stretko nepridame, pozriem si potom foto v albumoch... a budem Vam tisko zavidiet.

katarinkad
8. mar 2009

zuzik, ved casualplay S4 bol moj favorit dlllllllllllllllllho dlllllllllllllllho, neviem vlastne preco sme nakoniec kupili 3-TEC 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 asi nevosel do auta. 😒

Kupis pre sestricku Filipkovu. 😅 😅 😅

Ja kupim pre braceka Borkovho ten hnusny Bugaboo bee. 😀 😀 😀

chata prezreta, no pre nas dalekoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo. Misi a ty co vymyslas ze neprides? Chces po zadku?

zuzanat
8. mar 2009

Katka mne sa veelmi paci, ale je strasne drahy, aj pouzity, ale mozno raz...
ten hnusny, myslis ten divny sportak? 😀 ja som ho videla na zivo, ked som bola u nasich,no mne sa zda fakt divny 😀

Ja tiez asi nepojdem na chatu, by sa musel stat zazrak, ale nejde to. aj ked muzovi som to spominala...mozno by sme mohli vymysliet nahradnu variantu, nejaky celodenny vylet, trebars ZOO alebo nieco podobne...

katarinkad
8. mar 2009

no a mame po stretku ☹ ☹ ☹ ☹

hej zuzi, ten divny 😀

No tak mozme si urobit celodenny vylet v ZOO v KE. 😵

lilus, a co treba potvrdit v soc. poistovni? 😕

zuzanat
8. mar 2009

Katka sak na chatu mozete ist aj bez nas- Si to teda dobre vymyslela, ze do KE 😀 nic blizsie nie je? nejaky zlaty stred, ako Bojnice, napr..

katarinkad
8. mar 2009

zuzi, ale ved ja scem vidiet aj teba aj Filipka. 😅
no Bojnice su fajn /aj ked stred to az taky nie je/ 😀 ale tam sme uz asi vsetci boli, no v ZOO v KE ste urcite este neboli 😀 😀 😀 No my sa pokusime prisposobit.
😅

lilly
8. mar 2009

no teda, este aj ty miska vymyslas, ze nepridete? co to? 😕 ☹
inak zoo v ke berieme, tam ste urcite neboli, okrem katky a mna teda.. 😀 pozreli by sme tucniaky, sice uz polovica zahynula, no my sme minule leto videli este vsetky.. inac kati, my mozeme hodit niekedy v lete stretko v zoo v ke 😉
no bojnice by tiez mohli byt na to vacsie stretko.. ja osobne som tam bola ako krpata, mozno 10 rocna, uz si to vobec nepamatam.. na tej stranke, co bola miskina chata, boli chaty aj v bojniciach..
katus, na tej ziadosti o RP je jedna priloha, kde socpoist potvrdzuje tusim vysku poberanej materskej, aj ze dokedy ju vyplacala pred nastupom na RD.. 😉 ty uz si davala ziadost na upsvar? 😕

mouse
8. mar 2009

s tym stretkom mi to musite odpustit, nemozem od manzela chciet, aby siel s nami na vikend na chatu, ked nestiha so stavbou, lebo stale so mnou kamsi lieta - do skoly... A bez neho nepojdeme. bolo by nam smutno. Zuzi, nemozu Ta supnout do skladu, povodne miesto Ti musia drzat pol roka, ale potom Ti musia ponuknut take miesto, ktore je v sulade s pracovnou zmluvou....

mouse
8. mar 2009

Take jednodnove stretko sa mi paci viac, ale asi bol Robko riadne utraseny, keby sme rano isli do Ke a vecer z Ke domov,,,, Skor tak, ze si urobite catove stretko v Bojniciach a so Zuzkou za Vami prideme na jeden den ?

lilly
8. mar 2009

no ja viem tak, ze pol roka drzia povodne miesto a potom mozu dat miesto o jednu uroven vzdelania nizsie.. teda ked si mala VS miesto, mozu ta supnut na nejake stredoskolske.. no tusim ty si mala stredoskolske.. takze podla mna aj sklad je realny.. 😒 no ja som mala tiez stredoskolske, aj ked mam VS, no mne mozu dat nejaky trapny prvy kontakt, s ciganmi, aj ked to su dokonca vysokoskolske miesta.. no uvidim, co bude, neriesim to teraz, po polroku sa urcite do prace nevratim.. 🤐
miska, no skoda, ze by ste neprisli.. no aspon by si aj tvoj muzik oddychol, jeden vikend by mal mat narok 😉 no prinajhorsom aspon tak na jeden den by sa mohlo dat, ako si navrhla ty 😉

lilly
8. mar 2009

trosku som pozrela tu stranku s chatami a celkom sa mi paci v bojniciach napr. toto:
http://www.limba.com/sk/slovensko/ubytovanie/ho...
nie je to sice uplne ze chata, no dobre to tam vyzera, a je tam aj zahradny gril na opekacku :-P

katarinkad
8. mar 2009

lilus, no vyzera to tak, ze zas musime dojst my na zapad. Lebo tie zapadnarky len vymyslaju. 😀 😠 😀

My aj tak keby sme sa trepali do Bojnic, tak urcite tam nepojdeme na otocku ale aspon na vikend.

lilly, este som nevybavovala RP. Len to tlacivo som studovala na nete. Ale uz by sa patrilo. 😕 😕 😕 Ked ja ani neviem kedy mi konci materska 😕 To ako mam vediet, si mam spocitat od zaciatku kolko to je tyzdnov?

lilly
8. mar 2009

len dostat sa do bojnic od nas je dost, ze uffff... 🙄 niekolkokrat treba prestupovat vlakom moldava - zvolen, zvolen - horna stubna, horna stubna - prievidza a este busom prievidza - bojnice.. 6 hodin cesty priblizne 🙄
alebo moldava - kosice, kosice - vrutky, vrutky - horna stubna, horna stubna - prievidza, busom prievidza- bojnice.. 😖

katarinkad
8. mar 2009

no vidis lily, ty si taka obetava a to mas najmensie babo. 😵 😕 A tie zapadnarky pohodlne, fsecky maju auta ale nikde sa im nechce. 😀

lilly
8. mar 2009

no 6 mesiacov od nastupu na matersku, nie? Ci je to na tyzdne? Potom kolko? 24? Ci 26? Ja ani neviem, kedy som nastupila na matersku 😕 asi zavolam mzdarke, ci co.. ci vypocitam podla datumu porodu, ako to pocital doki? 😕
nieco zaujimave na slovensku, co je v miestach, kde stoji vlak pomerne normalnou trasou nie je? akosi sa na slovensku velmi nevyznam.. okrem tatier, co je dost zaujimave..hmmm 😕

katarinkad
8. mar 2009

no ja mam v Rozhodnuti o materskej napisane ze materska trva 28 tyzdnov od zaciatku jej naroku. No a ked som si to takto vypocitala po tyzdnoch, tak mi MD skoncila minuly tyzden. 😔

lilly
8. mar 2009

katka, no ja rozhodnutie o materskej ani nemam, normalne mi ho neposlali, no chodili peniaze, tak som to neriesila... Hmmm, tak skusim aj ja teda si spomenut na datum nastupu na MD a potom vyratat koniec MD.. 28 tyzdnov, to je vlastne 7 mesiacov, nie 6 😕

lilly
8. mar 2009

no ked dobre ratam, tak na MD som sla 8.10. a 28 tyzdnov je potom 22.4. Hmmm, tak to by bolo fajn, ja som si myslela, ze uz v marci mi konci materska. Takze to este aj v maji by som ju dostala 😵

lilly
8. mar 2009

alebo, podte do tatier.. my tam mame vsade dobre vlakove spojenie, je tam co pozerat stale, aj ked my tam uz v juni budeme par dni.. no zase zo zapadu je to dalej.. no asi ako nam do bojnic 😉

mouse
8. mar 2009

Lilly, Tatry su najlepsou alternativou, to Vam budem zavidiet este viac a budem asi slintat, ked budeme fotecky pozerat... Inak da sa aj kustik od Ziliny, Vrutky... A neda sa Vam tak, zeby ste sa zviezli s Katkou autom? Vlastne to je blbost, to by Katka musela mat 6 miestne auto.

lilly
8. mar 2009

A vo Vrutkach je co zaujimave? V meste sme boli v lete, ked sme boli v Strecne, no dokopy tam nebolo nic.. no mozno nejak dalej sa da najst nieco zaujimave.. 😕

mouse
8. mar 2009

Nemyslela som priamo v meste, ale tak na okoli. Inak si myslim, ze netreba toho vela, staci nejake dobre ubytovanie, kustik prirody okolo, kam by sa dalo ist na prechadzku, nech su detvaky na cerstvom vzduchu... a nech sa aj rodicia vyvetraju... Lebo bude si co povedat a ten vikend tak rychlo ubehne, ze na nejake poznavacie vylety moc casu nebude, to by som odlozila tak o rok, ked deti trosku podrastu 😵 . Tak kusok lesa, potocik trebars, drevenica, pieskovisko pre velkacov Filipka aj Naty (aj ked aj ti mensi by sa uz uricite radi piesku najedli 😵 ) to by stacilo.

mouse
8. mar 2009

No a zas som sa prezradila ako velmi by som chcela ist 😀 😀 😀 , ale nemozem nechat manzela sameho na bojisku. Ibaze by dovtedy zmakol na dome a mal by volny vikend.

lilly
8. mar 2009

no miska, tolko by urcite stacilo, uz len to miesto s takou drevenicou najst....

anamor
autor
8. mar 2009

juj babule, ostra diskusia po dlhom case tusim.
Po pravde teraz neviem, ci ideme, ci nejdeme ako na stretko myslim, ze reku vsetky. Otazka teda znie ? ideme do toho? ak ano kam? a este kedy? a na kolko - na 1 noc? ci dve?

My ist chceme, otazne je vsak kedy to zorganizujeme /este sme sa ani o termine nebavili/ ale vidim, ze aj miesto je problem. Co je spravodlive pre vsetkych ? Vzdialenostne? Liptov? hmm? neviem, co vy myslite.
Bojnice v poho, ale je pravda, ze pre vas daleko, navyse pre lilovcov dlha cesta, cize to asi vylucme.
Tatry - drahe a daleke podla mna, skor liptovsky a okolie, ale my sme ochotni sa v tomto aj prisposobit. /som zvedava ako to dopadne ked vikend budeme riesit 😅 ze ktory termin/ 😉 😕 🤐
moji rodicia raz boli tu: ze celkom slusne ubytko aj pre rodiny s detmi http://www.penzionprihati.sk/ /to som iba link nasla, nie je to navrh z mojej strany/
a k tomu zapadniarky ze maju problem, my zatial auto nic moc, dufame, ze dovtedy novsie bude.... tiez sme s casom na to na prd /muzova robota a stavba/, financne ako vsetky, takze to neriesme 😉

mouse
8. mar 2009

Co sa tyka toho pracovneho miesta, nedavno som citala nejaku upravu zakona - ze musia ponuknut miesto, ktoreho pracovna napln je v sulade s pracovnou zmluvou... Takze napr. ked je v pracovnej zmluve montazny pracovnik, tak musia poniknut miesto montazneho pracovnika, ale nemusi to byt na tej istej linke..