Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

katarinkad
29. mar 2009

Ahojky 😉
My sme pred chvilou dosli domov - sme boli od vcera u svagriny, aj sme spali.
Chlapci moji isli na futbal, takze mam trosku volna pre seba. 😉

romi, kupony dosli v piatok. Dakujem. Uz som ich vcera pouzila v DM. 😵

lilly
29. mar 2009

ahojte,
no my dnes budicek o 6:30 noveho casu, teda tiez nic moc.. tiez ma boli dnes hlava a som ako mechom udreta.. ani som dnes nevarila, boli sme u nasich na obed, bo oco mal meniny. Lilly tam bola dost nespokojna, ine prostredie, hluk, kopa ludi, no poplackala si poriadne.. 😖 no miestami bola aj pokojna a zlata.Aj vase deti su alebo boli mimo domava take nesvoje?
no stolicky uz mam niekolko vybrate, co sa mi pacia, asi vam sem hodim potom linky, a poradite, ktoru.. urcite ju chcem do cervena, ze by pasovala do kuchyne.
ktovie ako sa maju janka na cypre... 😕

katarinkad
29. mar 2009

lilly, hod linky, ja rada pokukam co si si vybrala 😉

Nas B je celkom spolocensky. No u nas su stale nejake navstevy a aj my ho od narodenia vlacime kade tade, takze je dost zvyknuty na ludi. Ale obcas sa mu niekde tiez nepaci, resp. niekto a zacne plakat. ☹ Najradsej ma obchodne centra kde je hluk, hudba, kopec ludi, vela svetiel a farieb 😀 😀 😀

janka, by sa uz veru mohla ozvat

zuzanat
29. mar 2009

Zuzka, vsetky stolicky su pekne, len tu prvu by som vylucila, lebo podla mna nie je moc stabilna, videla som ju nazivo. Preto sme aj kupili fabulu, lebo ma taku masivnejsiu konstrukciu, ako tie co su dalsie linky...

my sme mali navstevu, svokru, muzovu tetu s ujom...odisli pred hodinou, mam rada, ked sa navsteva dovali tak neskoro vecer 🙄 akoby nevedeli kedy chodi Filip spat. Dnes bol dost nervozny, lebo sme neboli vonku, stale ho to tahalo ku dveram. Mame od susedov poziacane take to choditko, co sa tlaci, je to super vec! Lutujem, ze som sa na vianoce nechala ukecat od muza, ze je to kravina a nekupila to. Filip sa s tym cely den hral, behal s tym, strasne sa mu to paci. Isto lepsie ako to klasicke choditko, ale co uz. Teraz uz je asi zbytocne to kupovat.
v Trencine v sobotu otvaraju nove OC Laugaricio a som pozerala na nete, ze tam bude aj C and A, tak sa tesim, aj ked asi tam bude este drahsie ako na MMB, som zvedava, skoda ze HM tam nebude.

mouse
29. mar 2009

Lillus, tuto mame vyskusanu http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3636897, je na plavarni, kam chodievame s Robkom a je perfektna. Jedine minus z mojho pohladu - po chvilke sa tam Robko vyvali tak, ze sedi ako v krcme. Pripisujem to tomu, ze ma makke pod zadkom. V drevenej stolicke ma stale rovny chrbatik. Robko dnes dostal od tatina novu stolicku Barborku, tak tu pozicanu presunieme k nasim a budeme ju pouzivat tam, teda ak ta fabra zaschne a nebude to zapachat...
Lillus, ja som tiez s Robkom ked bol malicky nikam okrem prechadzok nechodila, ked som chodila do skoly, tak s nami chodil aj manzel a kocikoval vonku. U nas to bolo tak, ze na navsteve, alebo ked bola navsteva u nas, tak bol vacsinou mily, kludny, ale na druhy den to akosi spracoval a vtedy bol podrazdeny. Teraz je to uz dobre, skoro kazdy den niekam chodime, aj do skoly uz s nim chodim sama, nema problem medzi ludmi a take tie dozvuky na druhy den uz su zriedkave. Napr. vcera sme boli spolu v nemocnici na rehabilitacnom, tam ho vsetky sestricky nosili, hrali sa s nim, este ho aj zobrali bezo mna pozriet na dalsie poschodie. Potom sme boli aj so Zuzkou na tej burze, tam zaspal a nakoniec sme boli este u svokrovcov. Dieta v pohode a ja som padala na nos... Ale pred mesiacom som si ista, ze by to nezvladol.

mouse
29. mar 2009

Skoro som zabudla, dnes bol prvy prikrm / mrkvicka. Chutila 😵 . A mame tri nove paradne plienky, bambusky. Oranzovu, zelenu a modru...

zuzanat
29. mar 2009

Jaj aj k tomu som sa chcela vyjadrit, Filip tiez nema problem s ludmi, aj ked sem tam ked uvidi niekoho neznameho spusti strasny plac, ale inak je uplne v pohode. ale to asi aj preto, ze sme boli na zaciatku u nasich, kde bol plny dom, tak je asi zvyknuty.

Miska ja som vcera bola tiez ako zbity kon. Som este isla potom do Baumaxu, pre muza a do Takka a ked sme prisli domov, ma priserne boleli nohy a bola som totalne unavena 😝

mouse
29. mar 2009

Tak to si sa tiez riadne nebehala... Dnes sme si urobili pohodicku, len poobede sme isli gratulovat svagrovi a synovcovi - do Dubnice 😵 . Ale tam sa prijemne citim a Robko tiez, ako doma 😵 . Este bol s nami aj manzel, takze pohodicka o to vacsia. No a spanok dnes - asi pol hodinu (3x 10 min). Ani vecer sa nehrnul nejak do postele, zaspal o pol hod. neskor ako zvykne. A budicek rano - pol piatej stareho casu...

lilly
29. mar 2009

jeej robko mal dnes 6 mesiacov, no to blahozelame a posielame pusinku 😵 a super, ze aj mrkvicka chutila 🙂
mne sa najviac asi paci ta uplne posledna stolicka, no je uz z tych trochen drahsich, no tam ma fajn cenu, ze super akcia, inac stoji o par desiatok euracov viac.. no kupime ju aj tak o mesiac - dva, teraz nekupujem uz nic, bo su suchoty v penazenke aj na ucte 🤐
no ja neviem, co by lilly robila v nejakom obchodnom centre.. 😕 no dufam, ze ked bude trosku starsia, tak to bude lepsie, bo min. do juna ju musim privyknut aj na vlaky, ludi naokolo a cudzie prostredie... mam z toho trochen obavy 😔

anamor
autor
29. mar 2009

ahojte,
dnes sme mali navstevovy den a to vyzeralo ze bude pohoda a klud, chcela som si trochu oddychnut,ale nehrozilo ☹ . Navyse mi od rana bolo na grc, bolela hlava a na zavrat 😖 ... ako v tehu,len dufam,ze to nie je tehu /nemalo by byt 😅 /
Zajtra ideme kupit malej topanocky a vacsie papucky + potrebujem zasobu kasi, cajik, piskotky, akosi sa N minuli zasoby 🙂 😉

lilus mne sa najviac paci tato stolicka http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=3799922 /ucelovo myslim ze je to jedno,ale tak na prve oko/
dnes mi priniesla bratrancova zena 2rocniky casopisov Dieta - no neviem kedy to stihnem precitat 😅 /aspon to co ma zaujima/
aj knizku by som si uz precitala 😔 . Baby aj vy nic nestihate? Ci ja som taka nemozna? a to chcem zacat s jarnym upratovanim... no neviem kedy.
Presun na letny cas sme prezili - vsetko s hodinovym posunom vratanie stravy... uvidim ako to bude casom, ako sa to upravi.

Juj a polrocnikovi Robkovi vsetko naj, na B sme zabudli co 😅

katarinkad
30. mar 2009

Dobre ranko 😉

lilly, stolicky som preluskala, dizajnovo sa mi najviac paci ta co aj romi tu hodila. 😵 Peknucka je.
Prvu by som tiez vylucila a tie ostatne su vlastne to iste co mam ja aj zuzka, presne ta ista konstrukcia aj funkcie.
No na tej co mam ja sa akurat neda polohovat opierka noh, neviem sice ci by som to vyuzivala....no ta pekna to ma, ale stoji o trochen viac, tak si vyber podla mna uz len podla ceny. 😵

lilly, ved ta posledna stolicka a ta druha co je link to je to iste nie? len kus iny potah. Tak kup tu poslednu. 😵 😵 😵 budes urcite spokojna aj mala liluska.

Robkovi dodatocne vsetko naj k pol rocku. 🙂

ja uz ani radsej nepisem ze som stale unavena jak kon a nic sa mi neche, a stale by som len spala..... 😔 😔 😔

zuzanat
30. mar 2009

ahojte, mna aj dnes rano akosi boli hlava a teplo a mi je, asi pojdem do sprchy 😖 Ja tehu nie som isto, jeidne ze by na mna duch svaty zostupil 😀
to je asi tym sprostym pocasim 🙄
Bola tu uz suseda, sme rozoberali narodeninove menu 😀

Som zabudla Robkovi popriat vsetko najlepsie k 6mesiacom 😵

lilly
30. mar 2009

no so stolickami sa este rozhodnem, teraz aj tak nie su na nu peniaze a ma este aj cas. No tie dve, co sa paci romi a ta posledna, su vlastne ta ista znacka, len iny potaha a ta posledna asi je zo starsej kolekcie, tak tie sa mi pacia najviac. No uz tiez dost vysoka cena.. uvidim, este budem urcite snorit.
borkovi spatne tiez prajem vsetko najlepsie k 6 mesiacikom / ked sme uz nanho zabudli 😅 / kati, mala si sa chvalit 🙂
take nevolnosti ako v tehu som mala aj ja pred par dnami, no tiez by som bola tehu asi len tak z ducha svataho 😀

katarinkad
30. mar 2009

no babule, vy ste nejake podozrive s tymi nevolnostami 😀 😀 😀 zeby druhe kolo tehu??? 😀 😀 😀
Aj zazraky sa deju 😵

B dodatocne dakuje, a je smutny, ze ste sa nanho tak vykaslali 😔 😔 😔

zuzanat
30. mar 2009

Katka ja sa priznam, ze nemam vobec sajnu kolko maju vase deticky, si to musim vzdy preratat,alebo pozriet do pasu 😔
Ospravedlnujem sa a dodatocne vsetko naj 😵

katarinkad
30. mar 2009

zuzik, to je OK. Ved ja len srandujem. 😵 Kto by uz sledoval kolko mesiacov ma nas Boris, no nie? 😀
uz zaspal, som zvedava kolko pospi. Tipujem pol hodku. 😒

zuzanat
30. mar 2009

Ja som prave dovysavala a som spotena ako kon 😕 idem si dat sprchu.
Filip pojde spat az po obede, ale tiez netrhne rekord. On spi tak max hodinku..

klauduska
30. mar 2009

Ahojte kocky,
tak vy ste uz opat toho tolko stihli.... 😅

katarinkad
30. mar 2009

zuzi, B v poslednej dobe cez den dava len pol hodinovky. To je o nervy. To ledva vypijem kafe a uz je hore. 😖
A v noci sa v spani tiez neide pretrhnut. 😠

Ja som akurat nalozila pracku a rozmyslam co uvarit.

Vonku je nadherne, od vecera prsiiiiiiiiiiiiiiiiii.

zuzanat
30. mar 2009

Ahoj Klauduska, to sa ti iba zda, dnes sme hnile 😀

Katka my mame uz viac ako tyzden super noci (klop klop), Filip spi celu noc, az rano okolo 6-7 papa a vtedy aj vstava

Tu neprsi, ale vcera prsalo cely den, dufam, ze stihneme ist von, lebo vcera Filip stale sedel pri dverach a chcel ist von

katarinkad
30. mar 2009

zuzik, tak nech vam to krasne spinkanie vydrzi. 😉 Ale aj u nas by sa mohlo aspon trochen polepsit.

kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

zuzanat
30. mar 2009

Katka som prave pozrela foto, aj my uz mame podbradnik, je krasny 😵
Aj ta tatrovka sa mi paci, som chcela taku k narodkam pre Filipa, ale podla mojho muza su take hracky zbytocne 😖
Filip sa tvaril, ze chce spat, tak som mu dala jest a akosi ozil, prave na mna kuka spozna kuch.linky 😀

katarinkad
30. mar 2009

zuzi, no u nas tatrovka dost fici 😀 , B ked bol mensi tak sa v nej vozil po leziacky, a teraz ked sedi, tak sa v tatre vozime po sediacky, je podareny, drzi sa jej ako kliest a nechce ist dole 😀 😀 😀

zuzanat
30. mar 2009

a ake ma dlhe haro a blondave? to ma po kom, po postarovi? 😀

katarinkad
30. mar 2009

zuzi, my mame postarku 😀 😀 😀

no sticu ma uz riadnu 😀 rastie mu to a rastie 😀 Ja nechapem ako to ze mame take modrooke blond dite, sak my sme taky pocerny s muzom 😀 😀 😀

zuzanat
30. mar 2009

Katka no podozrive to je,nevymenili vam ho 😀

ja som ho preto aj ostrihala a este ho raz musime, lebo vzadu mu to nezachytilo vlasky a uz to ma dlhsie, tak pojde este raz pod skalpel. Som vcera pozerala fotky a sa mi viac paci ked je takto na kratko 😵

katarinkad
30. mar 2009

no my zapustame, pankac je pankac 😀 😀 😀

lilly
30. mar 2009

kati, zuzka, som rada, ze uz mate podbradnicky, borko je fesak v nom 🙂 😵