• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

11. septembra 2009 
A uz aj hupacku mate doma? Ozaj Zuzi, Ty mas nejake nositko?
23. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mouse ja nemam nic, ale suseda ma take pre vacsie deti, tak mi ho potom pozicia :wink:
teraz mame len lehatko a tu hraciu deku, tam byva najcastejsie, ale aj v postielke sa mu paci, to sa stale obzera :slight_smile:
23. jún 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ja tiez dostanem od kamosky nosic, taky turisticky, ale je az od 6 mesiacov. Rada by som mala aj nejaky pre babatko. Uvazujem nad satkou, len sa bojim, ze ju nebudem vediet uvazovat.
23. jún 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odsavacku mam od segry aj tu klokanku. Oni obidve tieto veci pouzili asi 2x. Uvidime ci to my vyuzijeme.

Dnes mi prisla ta ciapocka pre Boriska a ma aj prvu hracku, hrajucu kravicku. :wink: :wink: :wink:
Hojdacku som este neobjednala :confused:
23. jún 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte moje, ja vobec nestiham, pride mi svokra tento tyzden tak upratujem, zehlim, mala je nepokojna z toho tepla ach jo...

mouse to plavanie som si aj ja uzila, ale az na konci, lebo mi to zakazali pocas tehu, velmi to lutujem.

inak s malou sme na september prihlasene na plavanie :wink: dufam, ze nas zoberu.

o nosici uvazujem aj ja - len sa rozhodujem medzi red castle sport a manducou... chceme chodit do lesa. Satka je inak super vec, ale ja by som ju vobec nevyuzila.

inak aj my mame tento tyzden poradnu, som zvedava kolko mala pribrala :dizzy_face: dufam, ze nam nebudu kazat prikrmovat, ked tak krasne papa moje mliecko :unamused:
23. jún 2008 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor a na kolko ti pride svokra?
ta moja sa u nas od krstin neukazala a teda ani mi nechyba, aspon mam pokoj :sweat_smile: :grinning:
preco by ti kazali prikrmovat? ved ked pekne papa a pribera, tak nie je dovod :wink:
23. jún 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, tehulky a snazilky! Vytahujem temu z druhej strany... Anamorcek, ako pise Zuzka, ked malicka pekne papka, nebude dovod ju prikrmovat. Urcite mas kvalitne mliecko :wink: . Pekny den prajem vsetkym, idem pracovat.
24. jún 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nikde nikoho?
Dnes je konecne dychatelny vzduch, rano fajne sprchlo a mam super pohodlne kratke tehu saty na sebe.. hned je cloveku lepsie :slight_smile:
anamorcek, urcite bude na poradni vsetko ok :slight_smile:
katka, ten kolac sa ti potom podaril?
24. jún 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute moje, my uz spinkame v kociku na dvore v tieni, v byte mame hic, ze idem skapat. No zuzi neviem na kolko pride svokra, ale asi iba na den, aj so svokrom a mozu zostat aj na dva, ale asi nie, celkom sa na nich tesim /ak prinesu hovadiny, dam im to najavo :sweat_smile: a ak nic tak tiez :wink: :grinning: :grinning: :grinning: urcite ma vytoci, ze kolko som pribrala.... to ona zvykne, ach jo, tak sa vlastne ani tak netesim ako citam predoslu vetu :sweat_smile: /

na tu poradnu sa tesim velmi, som zvedava :slight_smile: a dufam, ze pekne priberame tabuleckovo.
lilusik v pohodlnych tehu satach ti musi byt faaaaajn :wink: inak nezavidim vam tehotenstvo v tychto horucavach, nezabudajte na pitny rezim.
zuzka davas malemu cajik?
24. jún 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Anamorcek, to Vam musi byt super na dvore :slight_smile: . Natalka bude zdrave dieta, ked je stale na vzduchu. Mne zatial horucavy az tak nevadia. Aspon nejak extra nemusim riesit oblecenie. Vystacim si s par satami :slight_smile: . A na opuchnute chodidla si dam sandale alebo slapky, lebo topanky uz neobujem :pensive:
24. jún 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
musim nas vytiahnut z druhej strany :slight_smile: kde sa vsetky flakate? :grinning:
24. jún 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som dnes bola opat u nasich, tak som sa aspon vyspala. lebo maly sa o piatej rano budi a byva nejaky nervozny. a ja som ako mechom prastena :sweat_smile:

anamor ja mu davam cajik od 2 tyzdnov, aspon pekne prdka a kaka a neboli ho brusko. aj dokina mi uz vcera pvoedala, ze v tyhcto horucavach mozem davat caj alebo vodu. ja mam fenyklovy caj....
24. jún 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja mam fenyklovy cajik, ale mala mi to nechce pit z flase, tak jej striekackou davam trosku vodicky popri dudliky, ale nevypije skoro nic :confounded: preto sa pytam. neviem ci je problem vo flasi alebo co, specialne na caj mam sklenu s cumlom na caj a nechce mi to pit.
25. jún 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink:

zase dnes mame riadny hic, neviem co budem cely den robit,lebo v tomto teple sa mi nic nechce :confounded:
25. jún 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor ja mam super flasu z DM, taka umela, maju modru aj ruzovu, dve velkosti a je strasne super! nepouzivam ani jednu z tych co som predtym kupila. z tejto pekne pije, vyskusaj :wink:

veru katka, aj u nas je strasne teplo. my chodime von az navecer, lebo teraz by sme sa uvarili, ale aj v byte je strasne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :slight_smile:
my sme mali z rana stahovanie v kancli, budu nam robit zasuvacie vstavane skrine na dve steny, ale asi az niekedy na bud. tyzden. Tak je to teraz ako v sklade u nas..
Horuco asi bude, ale zatial sa to da.. No akosi mi dnes dost tvrdne brucho, aj chodidla mi puchnu dost v tom teple...
katka, ten kolacik sa ti podaril z toho mojho cesta? Ja som vcera robila v pekarnicke sekanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
25. jún 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Zuzka, ako Filipko znasa cestovanie? Mavas ho na zadnom alebo na prednom sedadle?
25. jún 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mouse ked chodim sama, tak ho mam vpredu na sedadle a ak s niekym tak je vzadu s nim. a zvlada to super, voebc neplace, ak cesta trva dlhsie, tak to ma ako uspavaci prostriedok., ved aj ked sme sli do polska, tak celu cestu spal :slight_smile:
25. jún 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly, cesto bolo super, perfektne mi vykyslo na celu pekaren. A kolac si kazdy pochvaloval. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neviete v ktorom tt sa chodi na glukozovy test? Ja som bola vcera v poradni a dr. mi nic nepovedala a ja som sa to zabudla opytat. A teraz neviem.
25. jún 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka aky kolac si piekla?
nechodi sa na to v 20tt? :confused:
25. jún 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, robila som klasicky kysnuty kakaovnik. Len cesto som robila v pekarni a receptik mi dala lilly. :dizzy_face:

zuzi, glukozu mi merali len z krvnych odberov, niekedy v 17tt, ale dakedy teraz by sa malo chodit vypit dajaku sladku gebuzinu ci co.
25. jún 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak kysnute cesto som uz aj ja robila a z toho osie hniezda a tvarohovy zavin, bolo to super!

mne sa zda, ze som na sladku vodu bola v 20tt, neviem presne, bolo to davno :sweat_smile: :grinning:
25. jún 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze mas sedacku, ktora mozze byt aj vpredu aj vzadu? A v predu je v smere jazdy, ci oproti? To je supe, ked je z neho taky cestovatel :slight_smile: .
Katka na glukozovy test treba ist medzi 24 a 28 tt. Ja idem buduci tyzden, to uz je najvyssi cas. Chcela som ist skor, ale mali plno, nedalo sa na skor objednat. Neviem, ako je to u Vas, ale skus radsej zavolat svojej dr., ak sa aj u Vas caka na objednanie, aby si to neprepasla.
25. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mouse vajicko sa moze dat aj v proti smeru jazdy, takze tak ho mam vpredu, a je to super, lebo na neho vidim, podam dudku a pod. este som neprisla na to, ako sa pripina v smere jazdy :sweat_smile:
25. jún 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vajicko sa tusim ma davat len proti smeru jazdy, dopredu aj dozadu.
25. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mouse, diky, zavolam poobede asi lekarke pre istotu.

Pokial viem, tak male deti sa vo vajicku smu vozit len v protismere jazdy, lebo este nevedia dobre drzat hlavicku a v pripade narazu al. prudkeho zabrzdenia by si zlomili vaz.
25. jún 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to viete viac ako ja :wink:
25. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, to som nevedela. Dakujem za vysvetlenie. Zuzi a bravas s Vasim aj cely kocik? Alebo tam mas nejaky iny?
25. jún 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked ideme iba na chatu, tak tam mame taky stary,ale ked idem k nasim na cely den a ideme aj do mesta, tak beriem kocik.aj ked to skladanie je otras, musim davat dole velke zadne kolesa, kostra ide do kufra a vanicka na zadne sedadlo.

ideme papat, lebo mi filip zje celu ruku :grinning:
25. jún 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase ste vsetky prec?
asi vsetky obedujete :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja si idem dat obedik, mame dnes francuzske zemiacky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok