Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
23. jún 2008

A uz aj hupacku mate doma? Ozaj Zuzi, Ty mas nejake nositko?

zuzanat
23. jún 2008

mouse ja nemam nic, ale suseda ma take pre vacsie deti, tak mi ho potom pozicia 😉
teraz mame len lehatko a tu hraciu deku, tam byva najcastejsie, ale aj v postielke sa mu paci, to sa stale obzera 🙂

mouse
23. jún 2008

🙂 ja tiez dostanem od kamosky nosic, taky turisticky, ale je az od 6 mesiacov. Rada by som mala aj nejaky pre babatko. Uvazujem nad satkou, len sa bojim, ze ju nebudem vediet uvazovat.

katarinkad
23. jún 2008

odsavacku mam od segry aj tu klokanku. Oni obidve tieto veci pouzili asi 2x. Uvidime ci to my vyuzijeme.

Dnes mi prisla ta ciapocka pre Boriska a ma aj prvu hracku, hrajucu kravicku. 😉 😉 😉
Hojdacku som este neobjednala 😕

anamor
autor
23. jún 2008

ahojte moje, ja vobec nestiham, pride mi svokra tento tyzden tak upratujem, zehlim, mala je nepokojna z toho tepla ach jo...

mouse to plavanie som si aj ja uzila, ale az na konci, lebo mi to zakazali pocas tehu, velmi to lutujem.

inak s malou sme na september prihlasene na plavanie 😉 dufam, ze nas zoberu.

o nosici uvazujem aj ja - len sa rozhodujem medzi red castle sport a manducou... chceme chodit do lesa. Satka je inak super vec, ale ja by som ju vobec nevyuzila.

inak aj my mame tento tyzden poradnu, som zvedava kolko mala pribrala 😵 dufam, ze nam nebudu kazat prikrmovat, ked tak krasne papa moje mliecko 😒

zuzanat
23. jún 2008

anamor a na kolko ti pride svokra?
ta moja sa u nas od krstin neukazala a teda ani mi nechyba, aspon mam pokoj 😅 😀
preco by ti kazali prikrmovat? ved ked pekne papa a pribera, tak nie je dovod 😉

mouse
24. jún 2008

Ahojte maminky, tehulky a snazilky! Vytahujem temu z druhej strany... Anamorcek, ako pise Zuzka, ked malicka pekne papka, nebude dovod ju prikrmovat. Urcite mas kvalitne mliecko 😉 . Pekny den prajem vsetkym, idem pracovat.

lilly
24. jún 2008

ahojte, nikde nikoho?
Dnes je konecne dychatelny vzduch, rano fajne sprchlo a mam super pohodlne kratke tehu saty na sebe.. hned je cloveku lepsie 🙂
anamorcek, urcite bude na poradni vsetko ok 🙂
katka, ten kolac sa ti potom podaril?

anamor
autor
24. jún 2008

caute moje, my uz spinkame v kociku na dvore v tieni, v byte mame hic, ze idem skapat. No zuzi neviem na kolko pride svokra, ale asi iba na den, aj so svokrom a mozu zostat aj na dva, ale asi nie, celkom sa na nich tesim /ak prinesu hovadiny, dam im to najavo 😅 a ak nic tak tiez 😉 😀 😀 😀 urcite ma vytoci, ze kolko som pribrala.... to ona zvykne, ach jo, tak sa vlastne ani tak netesim ako citam predoslu vetu 😅 /

na tu poradnu sa tesim velmi, som zvedava 🙂 a dufam, ze pekne priberame tabuleckovo.
lilusik v pohodlnych tehu satach ti musi byt faaaaajn 😉 inak nezavidim vam tehotenstvo v tychto horucavach, nezabudajte na pitny rezim.
zuzka davas malemu cajik?

mouse
24. jún 2008

Ahoj Anamorcek, to Vam musi byt super na dvore 🙂 . Natalka bude zdrave dieta, ked je stale na vzduchu. Mne zatial horucavy az tak nevadia. Aspon nejak extra nemusim riesit oblecenie. Vystacim si s par satami 🙂 . A na opuchnute chodidla si dam sandale alebo slapky, lebo topanky uz neobujem 😔

anamor
autor
24. jún 2008

musim nas vytiahnut z druhej strany 🙂 kde sa vsetky flakate? 😀

zuzanat
24. jún 2008

ahojte, ja som dnes bola opat u nasich, tak som sa aspon vyspala. lebo maly sa o piatej rano budi a byva nejaky nervozny. a ja som ako mechom prastena 😅

anamor ja mu davam cajik od 2 tyzdnov, aspon pekne prdka a kaka a neboli ho brusko. aj dokina mi uz vcera pvoedala, ze v tyhcto horucavach mozem davat caj alebo vodu. ja mam fenyklovy caj....

anamor
autor
25. jún 2008

aj ja mam fenyklovy cajik, ale mala mi to nechce pit z flase, tak jej striekackou davam trosku vodicky popri dudliky, ale nevypije skoro nic 😖 preto sa pytam. neviem ci je problem vo flasi alebo co, specialne na caj mam sklenu s cumlom na caj a nechce mi to pit.

katarinkad
25. jún 2008

Ahojte 😉

zase dnes mame riadny hic, neviem co budem cely den robit,lebo v tomto teple sa mi nic nechce 😖

zuzanat
25. jún 2008

anamor ja mam super flasu z DM, taka umela, maju modru aj ruzovu, dve velkosti a je strasne super! nepouzivam ani jednu z tych co som predtym kupila. z tejto pekne pije, vyskusaj 😉

veru katka, aj u nas je strasne teplo. my chodime von az navecer, lebo teraz by sme sa uvarili, ale aj v byte je strasne teplo 😝

lilly
25. jún 2008

ahojte, 🙂
my sme mali z rana stahovanie v kancli, budu nam robit zasuvacie vstavane skrine na dve steny, ale asi az niekedy na bud. tyzden. Tak je to teraz ako v sklade u nas..
Horuco asi bude, ale zatial sa to da.. No akosi mi dnes dost tvrdne brucho, aj chodidla mi puchnu dost v tom teple...
katka, ten kolacik sa ti podaril z toho mojho cesta? Ja som vcera robila v pekarnicke sekanu 😝 🙂

mouse
25. jún 2008

Ahojte,
Zuzka, ako Filipko znasa cestovanie? Mavas ho na zadnom alebo na prednom sedadle?

zuzanat
25. jún 2008

mouse ked chodim sama, tak ho mam vpredu na sedadle a ak s niekym tak je vzadu s nim. a zvlada to super, voebc neplace, ak cesta trva dlhsie, tak to ma ako uspavaci prostriedok., ved aj ked sme sli do polska, tak celu cestu spal 🙂

katarinkad
25. jún 2008

lilly, cesto bolo super, perfektne mi vykyslo na celu pekaren. A kolac si kazdy pochvaloval. 😝 😝 😝

Neviete v ktorom tt sa chodi na glukozovy test? Ja som bola vcera v poradni a dr. mi nic nepovedala a ja som sa to zabudla opytat. A teraz neviem.

zuzanat
25. jún 2008

katka aky kolac si piekla?
nechodi sa na to v 20tt? 😕

katarinkad
25. jún 2008

zuzi, robila som klasicky kysnuty kakaovnik. Len cesto som robila v pekarni a receptik mi dala lilly. 😵

zuzi, glukozu mi merali len z krvnych odberov, niekedy v 17tt, ale dakedy teraz by sa malo chodit vypit dajaku sladku gebuzinu ci co.

zuzanat
25. jún 2008

aha, tak kysnute cesto som uz aj ja robila a z toho osie hniezda a tvarohovy zavin, bolo to super!

mne sa zda, ze som na sladku vodu bola v 20tt, neviem presne, bolo to davno 😅 😀

mouse
25. jún 2008

Takze mas sedacku, ktora mozze byt aj vpredu aj vzadu? A v predu je v smere jazdy, ci oproti? To je supe, ked je z neho taky cestovatel 🙂 .
Katka na glukozovy test treba ist medzi 24 a 28 tt. Ja idem buduci tyzden, to uz je najvyssi cas. Chcela som ist skor, ale mali plno, nedalo sa na skor objednat. Neviem, ako je to u Vas, ale skus radsej zavolat svojej dr., ak sa aj u Vas caka na objednanie, aby si to neprepasla.

zuzanat
25. jún 2008

mouse vajicko sa moze dat aj v proti smeru jazdy, takze tak ho mam vpredu, a je to super, lebo na neho vidim, podam dudku a pod. este som neprisla na to, ako sa pripina v smere jazdy 😅

lilly
25. jún 2008

vajicko sa tusim ma davat len proti smeru jazdy, dopredu aj dozadu.

katarinkad
25. jún 2008

mouse, diky, zavolam poobede asi lekarke pre istotu.

Pokial viem, tak male deti sa vo vajicku smu vozit len v protismere jazdy, lebo este nevedia dobre drzat hlavicku a v pripade narazu al. prudkeho zabrzdenia by si zlomili vaz.

zuzanat
25. jún 2008

tak to viete viac ako ja 😉

mouse
25. jún 2008

Aha, to som nevedela. Dakujem za vysvetlenie. Zuzi a bravas s Vasim aj cely kocik? Alebo tam mas nejaky iny?

zuzanat
25. jún 2008

ked ideme iba na chatu, tak tam mame taky stary,ale ked idem k nasim na cely den a ideme aj do mesta, tak beriem kocik.aj ked to skladanie je otras, musim davat dole velke zadne kolesa, kostra ide do kufra a vanicka na zadne sedadlo.

ideme papat, lebo mi filip zje celu ruku 😀

katarinkad
25. jún 2008

zase ste vsetky prec?
asi vsetky obedujete 😝 aj ja si idem dat obedik, mame dnes francuzske zemiacky 😝