• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

11. septembra 2009 
mouse a v dca sa tiez plava? neviem kde by to mohlo byt. no neviem kto by nam chcel zacvakat taky drahy darcek :grinning: my mame postielku novu, ale len preto, ze sme nemali na vyber, ale myslim, ze tie starsie su pevnejsie ako nove.
15. júl 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, mozno by sa poskladali. Ale to ma len tak napadlo, ze nakoniec sa mozno pokupuju nie az tak potrebne veci bez ktorych sa da zaobist a dohromady vyjdu drahsie. Aspon ja mam taku skusenot. Preto ked sa pytaju, co maju kupit, trebars aj mne alebo muzovi na narodky, uz som prestala mat zabrany a poviem im, zlozte sa na to a to, alebo nam dajte peniaze a my ich pouzijeme takto... Takto sa mi moji surodenci vyskladali k 30tke na sporak do noveho domu.
15. júl 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj v DCA je plavanie pre kojencov, da sa tam dostat lahsie ako do Tn, v Tn sa caka aj 5 mesiacov.
15. júl 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, uz to mam, pozri na www.salusdca.sk
Ja tam aj moznost jednorazovych vstupov za 250Sk.

FINANCIE: - kurz trvá 1 mesiac, zahŕňa 8 metodicky pripravených lekcií,
- dĺžka 1 lekcie je 30 až 45 minút (podľa veku a pokročilosti dieťaťa),
- frekvencia lekcií je dvakrát týždenne,
- cena jedného kurzu je 1580 Sk,
- jednorazový vstup 1 lekcia je 250 Sk,
- storno poplatok 300 Sk (odpočítaná bude aj cena za absolvované lekcie od zahájenia do odhlásenia kurzu).

V prípade, že dieťa ochorie poskytujeme možnosť náhrady lekcií; vyžadujeme písomné vyjadrenie lekára o chorobe a absenciu je potrebné ohlásiť minimálne 1 deň vopred!
15. júl 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tam aj telefonovala :slight_smile:, dvihla mi to velmi mila pani, uz si ma aj zapisala na januar/februar.
15. júl 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte, tak vy uz riesite plavanie. :wink: My nebudeme chodit, lebo mame to daleko od nas z dediny a v zime by som aj tak asi nechcela velmi riskovat aby maly neochorel.

Ja som dosla len teraz domov z mesta, som dobyta ako kon. Bola som u lekara na uradoch a po meste som muzovi zhanala darcek. Som hotova. :unamused: A to som rada ze je vonku fajn zimka.

lilly sa este neozvala???
15. júl 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tuuuu :wink: :dizzy_face:
15. júl 2008 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko bolo v poriadku, mala vyzera byt na zdrave dietatko, je uz otocena hlavou dole, ma 492g :dizzy_face: Doktor tam bol velmi mily, vsetko popozeral, pomeral, povedal, ze na 100% je to dievcatko, ja som tam sice stale hladala gulky, no ziadne tam neboli, len vyrazna strbinka :dizzy_face: Mala nie je zjavne ziadna hanblivka :grinning:
boli sme tam obaja cely dojati z toho aj s muzikom, este to asi stale rozdychavam. Mam aj jednu 4D fotku, dam ju do albumu :dizzy_face:
15. júl 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juuuuuuuj lilly tesime a sme radi ze vies co to je. Ani my sme nemali hamblivku na 3D, hadam im to nezostane :grinning:
15. júl 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly, ja som to vravela ze to bude dievcatko. :slight_smile: Sa tesim!!!! Hlavne ze vyzera byt zdravucka. To je uz dost skoro otocena hlavickou dole. No to je dobre. Ale oproti nasmu valibukovi je malicka. Nas mal v 23 tt uz 585 g.
15. júl 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ty mas poriadneho chlapa.. :grinning: Nemusi byt zase extra velka, aj tak neviem, ako ju vytlacim :confused:
15. júl 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly a ktory bol doktor? Dankovcik? A robil ti aj tie rezy organov?
No ja take male, utle ziena a takeho mam chlapa v brusku. No utesujem sa ze je tu este moznost rodit cisarskym rezom, lebo ja ho urcite nevytlacim. :wink:
15. júl 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ja som tiez krpata a vidis akeho valibuka mame :slight_smile: len smola, ze doktorka si myslela, ze bude mat len okolo 3kilov a on mal o kilo viac :sweat_smile:
malicky mi uz pekne buva, dnes spal dost casto, asi koli tomu pocasiu. ale inak je strasne zlatucky, mali sme aj navstevu, tak "vykecaval" a bola tu aj nasa nova kamoska lilianka :slight_smile:

lilly mas krasnu fotku, je nadherna :dizzy_face:
15. júl 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nebol dankovcik, on je na dovolenke, bol tam Mudr. Grochal, taky pomerne mlady, sympaticky. Rezy organov asi nerobil, akurat srdiecko zobrazoval aj inac a aj tak farebne
15. júl 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko. :wink:

Kde ste vsetky? Este spite?
16. júl 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som prave doranajkovala, filipko je tiez napapany a buva. takze ja sa idem pustit do presnidavky.
vyzera, ze dnes bude aj krajsie ako vcera, tak by sme sli pobede na chvilu aj von :slight_smile:

pekny den :wink:
16. júl 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, aj my sa poobede chystame von, lebo sa vycasilo. Pekny den vsetkym,idem rychlo porobit co stihnem....
16. júl 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja pracujem, no akosi sa mi nechce.. a objednala som nam okna do druhych dvoch izieb, v pondelok ich pridu zamerat. A este dostaneme k nim aj vysavac bezvreckovy cyklonovy Zelmer.. :grinning: sa tesim, lebo nas uz dosluhuje :dizzy_face:
16. júl 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly, vy ste sa nejako rozbehli s tym nakupovanim :wink: Novy vysavac by sa zisiel aj nam.

Mne treba nieco uvarit na obed, ale sa mi nechce. No hlad ma donuti. :grinning:
16. júl 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, no tak sme sa rozhodli, ze ich dame urobit teraz na splatky, lebo potom uz neviem, ci by sme sa na to odhodlali. V auguste platime poslednu splatku za predchadzajuce okna, tak budeme pokracovat.
16. júl 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Lilly, takze predsa dievcatko :dizzy_face: . Pozrela som Tvoj album, je nadherna. Romi, Vy ste na tom ako so stavbou? Vnutorne omietky uz mate? A okna?
16. júl 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mouse optimistka :wink: mame akurat tak priecky a to nie vsetky, okna uz riesime - dame plastove biele asi nakoniec...
16. júl 2008 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde sa flakate cely den?
vsetky riesite okna? My mame tiez biele plastaky a sme spokojni. :wink: Tiez sme tolko vymyslali, ze ake dat a nakoniec sme dali tie najobycajnejsie.
16. júl 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katarinka presne tak ucel splnia, mnohym sa ta biela nepaci, ale mne ano :wink: uvazovali sme aj nad eurooknami ale cena nas nepusti...
17. júl 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte moje.. :slight_smile:
ja sa uz velmi tesim na okienka, take pekne budeme mat :slight_smile: tie stare su dost otrasne, blee
aj na vysavac sa tesim, aj ked to bude v podstate len muzikov :grinning: Ten stary ostane na vysavanie pri vrtani stien a podobnych spin a novy bude len na fajnove prachy :grinning:
ja som dnes nejaka otapena, este som aj zaspala, tak som sla osobakom do prace, nechcelo sa mi uz hnat.. a este mam aj divnu hlavu, ako na odpadnutie, som si aj kavu radsej urobila
17. júl 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
lilly to jeinak super akcia k oknam vysavac :wink:
17. júl 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi, to teda je.. hlavne, ked nam ho treba, tak to dobre padne :sunglasses: a este taky pomerne seriozny :slight_smile:
som si objednala z mimibazaru jedno lehatko pre lilusika, take krasne je :dizzy_face: je nove este v krabici vraj. Toto to je:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3410168
17. júl 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lilly, nadherne lahatko. Aj nam by mohli pribalit k oknam vysavac - centralny, ale zas mozem len snivat :grinning: . Romi, sme na tom rovnako, robko teraz dokoncuje poslednu priecku, popri tom lepi diery medzi murmi a strechou a este popri tom bura otvory pre vodu a kanalizaciu :slight_smile: , nevie, do coho sa skor pustit.
17. júl 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este riesime dalsi uver :rolling_eyes:
17. júl 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:

Dnes je zase krasne horuco, :sunglasses: co ma velmi netesi, ale nevadi.

lilly, to je krasne lehatko, aj ja take sceeem.
17. júl 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok