Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

zuzanat
15. júl 2008

mouse a v dca sa tiez plava? neviem kde by to mohlo byt. no neviem kto by nam chcel zacvakat taky drahy darcek 😀 my mame postielku novu, ale len preto, ze sme nemali na vyber, ale myslim, ze tie starsie su pevnejsie ako nove.

mouse
15. júl 2008

No, mozno by sa poskladali. Ale to ma len tak napadlo, ze nakoniec sa mozno pokupuju nie az tak potrebne veci bez ktorych sa da zaobist a dohromady vyjdu drahsie. Aspon ja mam taku skusenot. Preto ked sa pytaju, co maju kupit, trebars aj mne alebo muzovi na narodky, uz som prestala mat zabrany a poviem im, zlozte sa na to a to, alebo nam dajte peniaze a my ich pouzijeme takto... Takto sa mi moji surodenci vyskladali k 30tke na sporak do noveho domu.

mouse
15. júl 2008

Aj v DCA je plavanie pre kojencov, da sa tam dostat lahsie ako do Tn, v Tn sa caka aj 5 mesiacov.

mouse
15. júl 2008

Zuzi, uz to mam, pozri na www.salusdca.sk
Ja tam aj moznost jednorazovych vstupov za 250Sk.

FINANCIE: - kurz trvá 1 mesiac, zahŕňa 8 metodicky pripravených lekcií,
- dĺžka 1 lekcie je 30 až 45 minút (podľa veku a pokročilosti dieťaťa),
- frekvencia lekcií je dvakrát týždenne,
- cena jedného kurzu je 1580 Sk,
- jednorazový vstup 1 lekcia je 250 Sk,
- storno poplatok 300 Sk (odpočítaná bude aj cena za absolvované lekcie od zahájenia do odhlásenia kurzu).

V prípade, že dieťa ochorie poskytujeme možnosť náhrady lekcií; vyžadujeme písomné vyjadrenie lekára o chorobe a absenciu je potrebné ohlásiť minimálne 1 deň vopred!

mouse
15. júl 2008

Uz som tam aj telefonovala 🙂, dvihla mi to velmi mila pani, uz si ma aj zapisala na januar/februar.

katarinkad
15. júl 2008

AHojte, tak vy uz riesite plavanie. 😉 My nebudeme chodit, lebo mame to daleko od nas z dediny a v zime by som aj tak asi nechcela velmi riskovat aby maly neochorel.

Ja som dosla len teraz domov z mesta, som dobyta ako kon. Bola som u lekara na uradoch a po meste som muzovi zhanala darcek. Som hotova. 😒 A to som rada ze je vonku fajn zimka.

lilly sa este neozvala???

lilly
15. júl 2008

uz som tuuuu 😉 😵

lilly
15. júl 2008

vsetko bolo v poriadku, mala vyzera byt na zdrave dietatko, je uz otocena hlavou dole, ma 492g 😵 Doktor tam bol velmi mily, vsetko popozeral, pomeral, povedal, ze na 100% je to dievcatko, ja som tam sice stale hladala gulky, no ziadne tam neboli, len vyrazna strbinka 😵 Mala nie je zjavne ziadna hanblivka 😀
boli sme tam obaja cely dojati z toho aj s muzikom, este to asi stale rozdychavam. Mam aj jednu 4D fotku, dam ju do albumu 😵

anamor
autor
15. júl 2008

juuuuuuuj lilly tesime a sme radi ze vies co to je. Ani my sme nemali hamblivku na 3D, hadam im to nezostane 😀

katarinkad
15. júl 2008

lilly, ja som to vravela ze to bude dievcatko. 🙂 Sa tesim!!!! Hlavne ze vyzera byt zdravucka. To je uz dost skoro otocena hlavickou dole. No to je dobre. Ale oproti nasmu valibukovi je malicka. Nas mal v 23 tt uz 585 g.

lilly
15. júl 2008

tak ty mas poriadneho chlapa.. 😀 Nemusi byt zase extra velka, aj tak neviem, ako ju vytlacim 😕

katarinkad
15. júl 2008

lilly a ktory bol doktor? Dankovcik? A robil ti aj tie rezy organov?
No ja take male, utle ziena a takeho mam chlapa v brusku. No utesujem sa ze je tu este moznost rodit cisarskym rezom, lebo ja ho urcite nevytlacim. 😉

zuzanat
15. júl 2008

katka ja som tiez krpata a vidis akeho valibuka mame 🙂 len smola, ze doktorka si myslela, ze bude mat len okolo 3kilov a on mal o kilo viac 😅
malicky mi uz pekne buva, dnes spal dost casto, asi koli tomu pocasiu. ale inak je strasne zlatucky, mali sme aj navstevu, tak "vykecaval" a bola tu aj nasa nova kamoska lilianka 🙂

lilly mas krasnu fotku, je nadherna 😵

lilly
15. júl 2008

katka, nebol dankovcik, on je na dovolenke, bol tam Mudr. Grochal, taky pomerne mlady, sympaticky. Rezy organov asi nerobil, akurat srdiecko zobrazoval aj inac a aj tak farebne

katarinkad
16. júl 2008

Dobre ranko. 😉

Kde ste vsetky? Este spite?

zuzanat
16. júl 2008

ahojte, ja som prave doranajkovala, filipko je tiez napapany a buva. takze ja sa idem pustit do presnidavky.
vyzera, ze dnes bude aj krajsie ako vcera, tak by sme sli pobede na chvilu aj von 🙂

pekny den 😉

anamor
autor
16. júl 2008

ahojte, aj my sa poobede chystame von, lebo sa vycasilo. Pekny den vsetkym,idem rychlo porobit co stihnem....

lilly
16. júl 2008

ahojte, ja pracujem, no akosi sa mi nechce.. a objednala som nam okna do druhych dvoch izieb, v pondelok ich pridu zamerat. A este dostaneme k nim aj vysavac bezvreckovy cyklonovy Zelmer.. 😀 sa tesim, lebo nas uz dosluhuje 😵

katarinkad
16. júl 2008

lilly, vy ste sa nejako rozbehli s tym nakupovanim 😉 Novy vysavac by sa zisiel aj nam.

Mne treba nieco uvarit na obed, ale sa mi nechce. No hlad ma donuti. 😀

lilly
16. júl 2008

katka, no tak sme sa rozhodli, ze ich dame urobit teraz na splatky, lebo potom uz neviem, ci by sme sa na to odhodlali. V auguste platime poslednu splatku za predchadzajuce okna, tak budeme pokracovat.

mouse
16. júl 2008

Ahojte,
Lilly, takze predsa dievcatko 😵 . Pozrela som Tvoj album, je nadherna. Romi, Vy ste na tom ako so stavbou? Vnutorne omietky uz mate? A okna?

anamor
autor
16. júl 2008

mouse optimistka 😉 mame akurat tak priecky a to nie vsetky, okna uz riesime - dame plastove biele asi nakoniec...

katarinkad
16. júl 2008

kde sa flakate cely den?
vsetky riesite okna? My mame tiez biele plastaky a sme spokojni. 😉 Tiez sme tolko vymyslali, ze ake dat a nakoniec sme dali tie najobycajnejsie.

anamor
autor
17. júl 2008

katarinka presne tak ucel splnia, mnohym sa ta biela nepaci, ale mne ano 😉 uvazovali sme aj nad eurooknami ale cena nas nepusti...

lilly
17. júl 2008

ahojte moje.. 🙂
ja sa uz velmi tesim na okienka, take pekne budeme mat 🙂 tie stare su dost otrasne, blee
aj na vysavac sa tesim, aj ked to bude v podstate len muzikov 😀 Ten stary ostane na vysavanie pri vrtani stien a podobnych spin a novy bude len na fajnove prachy 😀
ja som dnes nejaka otapena, este som aj zaspala, tak som sla osobakom do prace, nechcelo sa mi uz hnat.. a este mam aj divnu hlavu, ako na odpadnutie, som si aj kavu radsej urobila

anamor
autor
17. júl 2008

lilly to jeinak super akcia k oknam vysavac 😉

lilly
17. júl 2008

romi, to teda je.. hlavne, ked nam ho treba, tak to dobre padne 😎 a este taky pomerne seriozny 🙂
som si objednala z mimibazaru jedno lehatko pre lilusika, take krasne je 😵 je nove este v krabici vraj. Toto to je:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3410168

mouse
17. júl 2008

Lilly, nadherne lahatko. Aj nam by mohli pribalit k oknam vysavac - centralny, ale zas mozem len snivat 😀 . Romi, sme na tom rovnako, robko teraz dokoncuje poslednu priecku, popri tom lepi diery medzi murmi a strechou a este popri tom bura otvory pre vodu a kanalizaciu 🙂 , nevie, do coho sa skor pustit.

mouse
17. júl 2008

A este riesime dalsi uver 🙄

katarinkad
17. júl 2008

Dobre ranko 😉

Dnes je zase krasne horuco, 😎 co ma velmi netesi, ale nevadi.

lilly, to je krasne lehatko, aj ja take sceeem.