Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

anamor
autor
25. júl 2008

zuzi ta moze byt super 😉
nech sa nakupy vydaria, zajtra pokecame, hadam zarobi viac ako vas stoja sackove polievky, topanky a tenisky 😀 zartujem samozrejme, to je jasne.
no ja idem umyvat podlahy.

mouse
25. júl 2008

Ahojte, Zuzi, nie je to nahodou knizka Nejstastnejsi batole v okoli?
Romi, uz vies, aku satku kupis? Ja by som chcela elasticku, kvoli lahsiemu uvazovaniu... Ale potom asi budem musiet kupit este jednu pevnejsiu. Ale chcem sa ist pred kupou poradit do materskeho centra s mamickami, ktore nosia...
Katka, aj ja dufam, ze ked budes mat cestu do Ba ozves sa a stretneme sa vsetky 😵 . Mozno vsetky uz s detickami

katarinkad
25. júl 2008

No snad sa raz stretneme vsetky. 😉
Ja som po vcerajsej poradni dost na nervy. ☹ Uz som si dnes poplakala. 😢 😢 😢
Mali sme zle prietoky a tak sa stresujem ze co s nami bude. Maly bol doteraz vzdy nejaky velky, v 28 tt bol vo vyvoji dva tyzdne popredu a vcera v 30 tt uz bol nejaky mensi - ma len 1 330 gramov zrazu a zle prietoky, tak sa bojim ze asi nie je dostatocne vyzivovany. A sa mi to nezda ze za dva tyzdne tak mohol zaostat, ked bol doteraz vzdy o dost vacsi na svoj vek.
😔 😔 😔

katarinkad
25. júl 2008

my proste musime mat vzdy nejaky problem ☹ uz ma to nebavi.

zuzanat
25. júl 2008

miska moze byt, lebo su dve tie knizky, asi som sa sekla.
katka neboj sa, bude dobre, nemysli hned na to zle. aj ides opat na prietoky?

lilly
25. júl 2008

ahojte,
ja som dnes bola na glukozovom teste a som rada, ze to mam za sebou..
nastastie su vysledky ok, tak sa mozem aj nadalej napchavat sladkostami 😀 😎
na zajtra sa tesim, myslim, ze my po nejakych 6 hodinach vo vlaku by sme sa aj radi presli, no ale uvidime na mieste 🙂
katka, snad to bude ok, musis mysliet pozitivne 😉 no verim, ze ta to rozhodilo, mna by tiez 😖 a co na to tvoja dr.?

lilly
25. júl 2008

jaaaj, som zabudla, od vcera mame doma uz to lehatko. Je uplne naaaadherneee 😵 😵 😵 Krajsie som este nevidela. Je uplne nove, v origos krabici, vcera som si ho sama doma poskladala, kym mangel nebol doma. Musim vam ho odfotit 🙂

anamor
autor
27. júl 2008

dobre rano kočky, tak som tu prva, vcera to tu zivalo prazdnotou, ktovie prečo 😀
dnesny nocny spanok od 20,30 do 3,00, juj som stastna mama 😵 dufam, ze nam to vydrzi. Dakujem za krasne vecicky, neviem sa na ne vynadivat, vsetko vyuzijeme 😉
peknu nedelu vsetkym

lilly
27. júl 2008

ahojte, my sme spali do pol jedenastej 😀 to sa nam uz davno nestalo.. ideme este pre auto na stanicu, lebo sme sli busom, tak ono chuda muselo ostat na zeleznicnej stanici samo nocovat
dakujem aj ja za krasne vecicky, strasne sa z nich tesim a som strasne rada, ze sme sa videli aj nazivo, super to bolo 🙂

lilly
27. júl 2008

fotky pridam niekedy v priebehu dna, este ich musim pozmensovat 🙂

katarinkad
27. júl 2008

Ahojte 😉
tak ako ste sa vcera mali? Spoznali ste sa vsetky? A co deticky, ake su??? Som zvedava 😀 tak mi napiste nieco. A chcem vidiet aj fotoooooooooooo

anamor
autor
27. júl 2008

caute, katarinka super bolo, ja som mala pocit ze sa pozname roky 🙂 hadam zazivali aj ostatne kočky rovnake pocity, lebo ja som včera mala ozaj dobry pocit a prežila som krásny den 😉 len lilly mi je luto,ze museli merat taaaaaaaaaaku dlhu cestu, to bola poriadna obeta, o to vacsmi sa ich ucast cenni, dufam, ze ste si poriadne zuzi oddychli 😉

katarinkad
27. júl 2008

tak to je super, ze ste sa mali tak dobre 😉
No keby to nebolo taaak strasne daleko, tak ja by som tiez rada prisla. Lilly tiez obdivujem, ze sa odhodlala cestovat taku dialku. Predsa len s tym bruskom to uz nie je az taka sranda vysediet tolko hodin vo vlaku.

lilly
27. júl 2008

romi, mali sme sa ozaj dobre, a zase az taka obeta z nasej strany to nebola, my cestujeme radi a pomerne casto, takze fakt pohoda.. 😉 stalo to zato. Cesta spat nam zbehla aj rychlejsie, ako tam, len uz ked sme sli busom, tak som v nom zaspavala strasne
idem stiahnut fotky a pozmensovat ich a pridam sem 🙂

anamor
autor
27. júl 2008

to som rada, ze to stalo za to 😉
idem vyhladat narychlo pekarnickovy marcipan na torty, mama spravi malej, budeme mat o tyzden privitanie do zivota, kedze my krst nebudeme mat

lilly
27. júl 2008

uz som pridala fotky 😉

anamor
autor
27. júl 2008

super, posielam ti na mejl aj z nasho, mozes zopar pridat 😉

anamor
autor
27. júl 2008

krasne lehatko lilly 😵 makkucke, v tom bude lily ako na oblaciku 😉

lilly
27. júl 2008

idem este pridat teda. Miske som mail preposlala 😉

anamor
autor
28. júl 2008

dobre ranko všetkým, my už sme hore, mala asi este na chvilu zalomila, ja sa chystam na gyndu 😖 tak prosim na man myslite, tusim som tam este nikdy nešla s tak čudným pocitom, auu 😒

katarinkad
28. júl 2008

Dobre ranko 😉
Pozrela som fotocky zo stretka, su super! Vyzera to ze ste sa mali dobre, babetka tiez, su take spokojnucke na foto. No ja vas aspon takto vidim v plnej parade 😉 😉 😉

lilly, lehatko je paradne. Da sa aj polohovat? Aj hraje muziku?

anamor, neboj, ved ides len na kontrolu. Nic strasne ti robit nebudu, len ta pozru. 😵 No prijemne to nie je, to je jasne.

lilly
28. júl 2008

ahojte,
katka, ano, da sa aj polohovat do troch poloh, odfotena je najviac lezacia, potom je trosku dvihnuta a tretia je sedacia, hra aj niekolko melodii, kolotoc sa moze tocit, je tam este tlkot srdca a sum mora a vibruje, tam sa tiez da nastavit intenzita. No mne uz pri minimalnom vibrovani pripada, ze to dieta vytrasie a je tam taky slaby, no dost huciaci repracik, ze tie melodie zneju dost divne a tlkot srdca a hlavne sumenie mora mi pripominaju vselico, len nie to co maju... 😀 skor take dobre sumiace radio, neviem ci toto nejak upokoji dieta 😕 😅 ale predpokladam, ze to pri takych hrajucich hrackach by bolo vsade podobne...

zuzanat
28. júl 2008

ahojte, ja som sa sem vcera nedostala, lebo sme boli v Tr. tepliciach za babkou, je tam na lieceni.
stretko bolo uplne super, rano som bola trosku nervozna, ale dopadlo nad moje ocakavania. naozaj ako keby sme sa poznalo sto rokov 😵

mouse
28. júl 2008

Ahojte kocky,
Katka, neboj, vsetko bude v poriadku. Stavaju sa aj chyby v meraniach, nie je predsa mozne, aby babo bolo o 2 tyzdne popredu a nasledne na kontrole o 2 tyzdne uz pozadu. A opytaj sa nasich mamiciek, Romi a Zuzky, ake presne su tie odhady hmotnosti 🙂 ..
Zuzi prekrasne lehatko. Nemat v byte psa - alebo byvat vo vacsom - tiez nieco take poriadime... Ale v sucasnej situacii by som neriskovala babo v lehatku a lehatko na zemi .
Aj ja Vam dakujem za nadherne vecicky 🙂 a za krasne prezite popoludnie, tiez som mala pocit, ze sa uz dlho pozname, resp. - nestretla som sa s cudzimi ludmi, ale s priatelmi..

lilly
28. júl 2008

kde ste vsetky? zuzka zase zavara, romi si "uziva" zjavne gyndosa a ja konecne obedujem 🙂

lilly
28. júl 2008

katka, ake pekne mas uz brusko 🙂

katarinkad
28. júl 2008

lilly, brusko je uz poriadne velke 😉 len nech rastie, to je znakom ze maly sa ma dobre a tiez rastie 😵
idem si dat tiez obed a asi pojdem zehlit

lilly
28. júl 2008

mna teraz spovedali kolegyne v inej kancelarii, kedy mam termin a co to bude a uz by ma asi aj rodit poslali, bo sa im zdalo ze mam nejake velke brucho... no a co, ved nech si len rastie, nebudem ho predsa skryvat 🙂
ty kedy ides na nejaku kontrolu?

katarinkad
28. júl 2008

no najblizsie mam poradnu az o mesiac. Moja dr. ma totiz teraz 3 tyzdne dovcu, takze mi povedala ze az potom urobime opat utz a skontrolujeme tie prietoky. No dufam ze to dovtedy prezijeme s malym, ale budem sa cely mesiac kvoli tomu stresovat. 😖 😖 😖
A musim ist zase dat si urobit interne vysetrenia. Sa mi tak chce ze az. Ved mi uz robili EKG 3x, v nemocke som bola tiez na internom vysetreni, no moja dr. trva na tom ze este musim ist. 😢

lilly
28. júl 2008

a to ju nikto nezastupuje? mohli ti aj skor urobit niekde inde tie prietoky.. no mozno to nebude az take vazne, ked to nechala ta tvoja doki tak.
ja som este na internom vysetreni ani nebola, ani na ekg, ani neviem, ci ma vobec posle