• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

11. septembra 2009 
a v zime strcim prinajhorsom lilku do satky pod muzovu bundu a hotovo :grinning:
20. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hnede s motylikom, ale neviem velkost :confused:
20. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tak isto. Neviem, ci S/M alebo L/XL !!! Keby to bolo mozne dakde vidiet, vyskusat..
20. sep 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave.. mozno neskor to budu mat aj na sklade a sidlia v presove, tam by som sa vedela dostat..
tebe by mozno aj to mensie stacilo, nizsia si ako ja
20. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tu mas Grössentabelle:
http://www.mamabutterfly.de/shop_content.php?coID=10&XTCsid=76540452ec53a4fde235e020166674b1

tu to ja vidim asi skor na L/XL pre mna, aj ked s mierami pred tehu by som vosla asi do mensej velkosti :sweat_smile:
20. sep 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
periem a susim dnes jak drak :grinning: vyprala som tu zimnu zavinovacku, je ako nova, sa z nej strasne tesim :dizzy_face: aj to plysove prasiatko, co som kupila liluske, aj to je krasne :dizzy_face: teraz periem vsetky potahy z autosedacky, strcila som do pracky aj tu striesku, aj ked su v nej take droty, tak sa jej tam snad nic nestane, ale do susicky to asi uz nedam :sweat_smile:
20. sep 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi sa skor priklonim k L/XL, bojim bojim, ze pod tu mensiu velkost uz nic neobleciem. Lilly, ked budeme kojit, prsia sa nam este zvacsia a tak obvod hrudnika pod 92 cm asi nehrozi. Ja som zas prala body, co mi prisli minuly tyzden z antonyfashion - az tusim predvcerom som si ich vzala od nasich - mam u nich este stale trvaly pobyt aj korespondencnu adresu. Dala som vyvarit aj rezervny balicek 1O tich novych bavlenych sietkovych plienok Hybler, tak zajtra mozem spolu s manzelovymi koselami a bodynkami zehlit. Urobila som prlnu misku struhaj mrkvy s jablckami, slnecnicovymi semienkami a medom, lebo uz treti den v kuse vyzieram cokoladu a vsetko sladke, co najdem, tak som si povedela, ze s tym musim prestat, lebo sa podomnou vaha v stredu v poradni rozpadne. Sladka mrkvicka je predsa milosrdnejsia :dizzy_face: .
Veru, striesku do susicky dat neoporucam :grinning: .
20. sep 2008 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no potahy susim len tak na susiaku, ale su krasne ciste :slight_smile:
ja som zas upiekla babovku, lebo som mala strasnu chut na nieco sladke, na nejaky kolacik, teraz som ju vytiahla z rury a hypnotizujem ju, ze by rychlo vychladla :grinning:
zajtra by som este chcela vyprat take klasicke zavinovacky este po mne a segre a novu bielu deku, a mozno aj zltu deku a taku zltu kupelnovu supravu /osusku a kadeco okolo toho/
20. sep 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ste tu toho teda popisali :wink: kedze bol mario na rybach, tak my sme boli u nasich, maly bol zlaty, len sa tisko skeril a ked sme mu dali hryzatko, tak zacal rozpravat.
Miska je sice pravda, ze prsia sa vam zvacsia, ale to len na zaciatku, potom ked uz sa bude tvorit len tolko mlieka co malicke vypije, tak uz nebudu take velke. vlastna skusenost, kojenecka podprda mi je velka a to som ju mala mozno 3x na sebe. uz obleciem aj niektore co som nosila pred tehu. aj ked ich nenosim, lebo su dost neprakticke, ked kojim.
Katka vy mate super zladeny domcek, naozaj krasne! u nas to moc nejde, kedze mame malo miesta, aj ked oproti Miske sme na tom isto lepsie.
Inak mam take chute ako aj vy, stale by som jedla sladke, ale to asi preto, ze som totalne unavena, tak sa dobijam :sweat_smile: :pensive:
20. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte moje, vy ste toho ozaj popisali, ja som vcera upratovala, boli sme na navsteve u znamych riesit rozmiestnenie kuchyne, kvoli instalaciam, tak som sa k netu vobec nedostala, ale ked chcem upratat, uvarit a venovat sa malej, ktora si vyzaduje stale viac pozornosti, net musi ist trosku bokom :unamused:

lilly ten krem na ritulu z DM mas zelenej farby ?- obal myslim. Co sa tyka susenych kvasnic kupujem v kauflande, ak nemam cerstve pouzijem a vsetko zatial dopadlo na moje prekvapenie s nimi vyborne. Ty si na tom ako? ja dnes idem vyskusat konecne tu vianocku upiect v pekarnicke.

to hnede ponco s motylikom ma verulka /myslim, ze aj v albume/ sme sa o tom bavili na stretku, ze je uzasne, ale na zimu ze nie je, ona tiez planuje kocikovat v zime,ale maly bojkotuje kocik. Tak ak chcete info z prvej ruky napiste jej ipcko, ona je zlata v takychto veciach. Myslim, ze ho dostala ako darcek.

v tomto zimnom obdobi ti lilly tu susicku fakt zavidim, lebo my uz total v nasom malom 2izbaku nemame kam co dat, ked je susiak s kocikom, koncime a to nam pribudne velka chladnicka - co uz pojde aj do domu, kupime uz teraz, lebo potrebujeme.
malu fascinuje zvuk klavesnice, ako tukam, ma novu zabavu, pozera mi na prsty a cuduje sa :grinning: :dizzy_face:

s tymi sladkostami aj ja zerem, cokoladu a tak. Tiez mam pocit ze sa dobijam, vcera bola mala od1-3 hore, to bol vykon, skoro som zgegla od unavy, dnes uz dobre....
podprsenky nosim kojenecke, lebo som si nekupila uplne velke, zo zaciatku mi boli tesne, teraz su dobre, akurat som musela nadsit vzadu pas, mam ich totalne vytahane, ale je mi to prakticke, tak mozno si kupim este, ked sa uz na mne tieto tri rozpadnu :sweat_smile:
21. sep 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes som vstala pred osmou apustila som sa do varenia, robim plnene kurca s ryzou :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len s tym kurcatom bola taka babracka, ze ma to zmohlo strasne, tak som odkvecla do postele oddychnut..
romi, ten krem na ritulu mam tusim taky biely v tube, sensitiv. ty mas zeleny?
ta susicka je fakt skvely pomocnik, teraz ma tu iritoval ten susiek, ked som na nom susila kocikovske potahy, uz om si odvykla od susiaka :grinning:
21. sep 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi nemam ziadny, ale naposledy som v dm videla len zeleny, preto sa pytam, lebo si spominala ze sensitiv, nabuduce mrknem a kupim, chcem ho vyskusat. Inak pouzivam zatial niveu a som velmi spokojna. Nevies mi povedat cena/obsah? nemusis to hladat, len si nepamatas.
My mame tiez kura dnes, ale bez plnky :wink: mnam
21. sep 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Ako sa mate nakupovacky? :dizzy_face:
My sme boli vcera na trhoch co mame v meste, ale bola zima, tak sme potom skoncili v nakupnom centre. Kupili sme Borkovi hracku - taku spiralu s macikmi. Snad to vyuzijeme na postielku aj na kocik, aj na lehatko.
Potom sme este boli na navsteve. Takze cely den zbehol. :dizzy_face:

Ja som si kupila dve kojenecke podprdy a trosku sa obavam ze mi budu male ked sa mi naleju prsia. No uvidime.

Zuzi, a ako manzel na rybach? Chytil nieco? Dnes mate na obed? :grinning:

Ja jem sladke tiez kazdy den. Som zavisla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Vcera som zjedla pol sklicka nutely. Potom mi ju mangel schoval. :angry:
21. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasla som ho, bol len v detskej v skrini, nie daleko :wink:
je v bielej papierovej krabicke v nej je tuba, Babylove Ultra Sensitiv Panthenol-Wundschutzcreme. Obsah 100 ml, cenu si presne nepamatam, ale bolo to nejakych 59, alebo 69 sk, alebo 79sk, nejak tak tusim, nemam uz blocek :sweat_smile: Ten zeleny neviem ci nebol v takom kelimku, ale mozno sa mylim, obchytala som tam tusim vsetky vyrobky, co tam mali :grinning:
21. sep 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tie ponca co ste tu ukazovali su nadherne :dizzy_face:
Katka samozrejme, ze nic nechytil, ine som ani necakala :grinning: vy mate v domceku aj detsku izbu alebo mate iba 2-izbak?
mne to susenie ide tiez na nervy, ked chcem aby rychlo uschlo tak to mam v kuchyni, kde to zavadza ked varim, alebo na chodbe, ale to je hned pri vhodovych dverach a wc, takze to stale posuvame. nastastie kocik mame dole v kocikarni.
my sme zase sami, mario isiel na fotbal, fakt super, stale sami :rolling_eyes: asi pojdeme von, este uvidim, ci bude Filipko buvat alebo nie.
si prave peciem babovku, lebo rano ked isiel mario do obchodu, som mu povedala, nech mi kupi nieco sladke a on mi priniesol horalku! co vobec nelubim, ako kedy sa pozname tyzden :sweat_smile:
21. sep 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviem ci este niektora sedite za compom...

my sme dnes absolvovalinavstevy, takze az teraz som si sadla...

malu mam na kolenach, za chvilku ju idem ulozit buvat...
21. sep 2008 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky, my sme dnes boli v ikee, konecne mam box na hracky - ako inak s ruzovym deklom :wink: nabuduce kupim este jeden cely ruzovy - ked bude viac hraciek. som uplne znicena. Mam novy rekord - cez den 3,5 hodiny bez jedla v bdelom stave - ikea bola zaujimava podivana, ked sme tam boli prvykrat, plakala a nosila som ju na rukach, dnes som sa vyzbrojila manducou a nebola nam treba....

lilly ten krem zeleny je v tegliku najvyhodnejsie balenie /ja osobne radsej tubu, to netreba srobovat/ a potom je 75 ml v tube, ale cenovo to vide ako nivea, ta stoji cca 109 a je to 100.Nabuduce mrknem sensitiva. Ja inak tiez zboznujem v DMke studovat vsetok tovar :wink:

zuzi a nesli ste za tatinom na futbal?

jani ahoj, som rada, ze tu budes castejsie, ako Terezka poslucha?
21. sep 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj anamor, terezka je uplne super, v noci pekne spinka, cez den sa hrame, ked sme doma sppinka menej, ale ked sme vonku spinka aj tri hodiny...

a vy ako? kojis este?
21. sep 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pustam liluske mozarta /od misky/ cez obrovske sluchatka rovno do bruska :slight_smile: tusim som ju tym zobudila, lebo sa zacala hmyrit :grinning:
my si ideme pozriet este nejake dvd
21. sep 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jani ano zatial sme iba kojeny a tesi ma to. Ty ako?
lilly teeeeeeda super, vraj to deti miluju :wink: miska sa vyzna :slight_smile: tebe uz svieti 32tyzden, to je fakt sila ako to leti :dizzy_face:
21. sep 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, na fotbale sme neboli, lebo to nehrali u nas. ale boli sme na prechadzke, bolo vonku celkom fajn :slight_smile:
romi aky mate kos na hracky? my mame take tie zavesne valce, mame to v spalni na garnizi. my mame problem so skladovnaim deky, dost zabera miesto, tak sa len preklada, ale co uz, stale to vyuzivame.
zajtra nas caka poradna, tak som zvedava.
pridala som 5-mesacneho fesaka :dizzy_face:
21. sep 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeej zuzi vy ste mali vcera vymesacie :dizzy_face: boze to leti. Filipko je krasny a ako vyrastol, to je neuveritelne.
zajtra poradna? nemala byt vo stvrtok. A inak buduci tyzden ta cakam, uz si to oznamila tatinovi?

tie zavesne valce planujem kupit aj ja... momentalne som v situacii ze to nemam kam zavesit, teraz som kupila umelohmotnu skatulu na kolieskach je na to kryt, mali krasne farby - aj zelenu a modru a dam to pod postielku. Ja som kupila priesvitnu bielu a ruzovy kryt na to. Nabuduce kupim zasa ruzovu a bledy kryt, zatial mi jedna staci.
21. sep 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja este stale kojim, tak isto som velmi rada ze mam dost mlieka :slight_smile:

ale blizime sa k pol roku, ta zacinam rozmyslat co dalej, ale zatial ma terezka len mliecko
21. sep 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, mas krasneho syna :slight_smile:
21. sep 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem romi :wink:
no neviem ci uz buduci tyzden prideme, mariovi som to hovorila, ale nemal sancu protestovat :grinning:
a ake su vysoke tie boxy, ked sa zmestia pod postielku? vies, ja teraz vyuzivam vsetok volny priestor v byte :grinning:
do poradne sme mali ist v piatok, ale ideme zajtra, Filipko ma na tvari neviem ci ekzem, myslela som, ze to ma odrete od zipsu, ale ma to uz viac ako tyzden, tak ideme radsej dokine, co na to povie...
21. sep 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, ja uz idem spat, som trochu unavena, vcera sme boli na svadbe...

tak dobru noc
21. sep 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
neviem, ci to moje dieta sa mi v brucho nejak neprekoprclo na druhu stranu.. :confused: predtym ma stale kopala vpravo a teraz je to vlavo, ci sa teda nepresunula s chrbatikom na pravu stranu...
dost tam bolo vecer take tsunami, hlavne po tom mozartovi, teraz neviem, ci tam tancovala, alebo jej to bolo neprijemne, lebo bola dost nepokojna :confused: Radsej som jej to potom po chvili vypla. Dufam ze sa neprekoprcne aj opacne - hore hlavou, dole ritou..
zuzka, romi, vy sa idete stretnut? Ako vam je fajne, ze ste vsetky tam tak pomerne blizko pri sebe..
dnes som predposledny den v praci, hura hura :dizzy_face:
22. sep 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi, pozerala som tvoj album, natalka je teda herecka, hlavne v tom bazene :slight_smile: :dizzy_face:
22. sep 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky :wink:

No teda jani, anamor, zuzi, vy mate ale kraaaasne deculka. :wink: Aj ja scem take! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My sme vcera behali po navstevach, fajne som sa ozrala a prisla som domov totalne unavena.

lilly, vychutnaj si posledne 2 dni v praci. A uz vela nepracuj. :grinning:
22. sep 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam dnes prvy termin porodu :confused: :confused: :confused: Ale zatial ziadne priznaky. Ja budem urcite este chodit s tym bruchom aspon 2 tyzdne. :confounded:

mouse este neporodila?
22. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok