Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lasenka
27. máj 2008

ach jaj, prisla uz, vsetko ma boli 😔 no je to urcite kvoli tomu stresu pred statnicami 😒 dufam, ze sa to teraz podari... nevies si ani predstavit, ako po tom tuzim 😢

mouse
27. máj 2008

Neboj, ked budes v pohode a nebudes sa musiet nikam nahlit, nic velke riesit, podari sa ... A uz mas po statniciach?

lasenka
27. máj 2008

tak to dufame 😉 nie, mam ich o 2 tyzdne 😖

mouse
27. máj 2008

aha, vlastne si pisala, ze mas volno pred statnicami, akosi mi vynechava 😀 . Tak Ti prajem jasnu mysel pri uceni. Ako to zvlada Matusko? Setri Ta trosku? Ja mam v piatok skusku, tiez sa idem ucit, aj ked sa mi nevelmi chce, vonku je nadherne, tak na prechadzku..

katarinkad
27. máj 2008

Nemame ziadne nove spravy????

lasenka, ahoj! No dufam, ze toto je uz tvoja posledna mrcha. 😠 Coskoro sa urcite pridas k nam tehulkam.

lilly
27. máj 2008

ahojte moje, romi sa stale neozvala.. 😒
lasenka, az budes mt po stresoch a statniciach, tak aj babu sa bude chciet prist 😉
katka, gratulujem k chlapcekovi.. 🙂 ja som zvedava, ci na bud. tyzden sa nase ukaze na utz, uz by to mohlo byt vidno, ked bude dobre natocene 😵

katarinkad
27. máj 2008

lilly, ahoj.
tebe co robili v pondelok za testy? Tie na vyvojove vady?
No ked sa babo ukaze, tak uz by mohol dr. vidiet buduci tyzden na utz. 😉

katarinkad
27. máj 2008

Nas Borko sa hned predviedol pani doktorke. Dufam, ze nebola slepa. 😀 😀 😀

lilly
27. máj 2008

ano tie testy na vyvojove vady.. no nie tripple testy, ale vraj double..
bol s tebou aj muzik? pojdete teda na 3D?

zuzanat
27. máj 2008

ahojte, my sme boli vonku, Filko si pekne pospal, skoro 3hodiny. je teplo ako v pekle. som zvedava aky bude vecer a kedy pojde spat. lebo zacina by nejaky mrzuty. mala som na obed kolozvarsku, tak hadam ta trocha kapusty mu nic neurobi.
som nervozna ako pes co je s romi, ved to je cely den...

katarinkad
27. máj 2008

so mnou chodi muzik, ale dnu nie. Moja dr. je divna, ved ani mne neukazala ani monitor, takze ja som Borka vobec nevidela. No co uz. Hlavne ze mi povedala, ze vsetko vyzera byt OK. Na 3D asi neideme.

zuzanat
27. máj 2008

Katka to je divne, mne vzdy doki natocil monitor a vsetko mi pekne poukazoval 😔

lilly
27. máj 2008

uz som poslala romi sms, ale neodpoveda 😔
ja uz stale dr. poviem hned vcas, nech to ukaze aj mne a zatial ziaden neodmietol, az na jednu zensku, u ktorej som to ani pytat nestihla, taka bola rychla..

katarinkad
27. máj 2008

no moja dr. je fakt divna. Ja som sa tesila minuly tyzden ze uvidim babo na utz a ona mi ho ani neukazala. A bola taka schmurena ze som sa bala jej povedat nech mi to ukaze. ☹ A takmer nic mi nikdy nepovie. Musim z nej vsetko tahat ako z chlpatej deky. 😠 😠 😠

lilly
27. máj 2008

tak to by sa ani mne teda nepacilo 😠
ja som zas hladna a neviem co zjest, nemam ani velmi co..

zuzanat
27. máj 2008

katka tak sa pytaj, ved mas na to pravo, aby si vedela, nech si dr. mysli co chce.
lilly ja som mala hnusnu zasmazkovu polievku 😀 a este ma caka biely jogurt 🙂

katarinkad
27. máj 2008

ja som robila na veceru rolky s kuracieho maska plnene sunkou a syrom a ryzu. 😝 😝 😝 A teraz to zajedam hroznom.

zuzanat
27. máj 2008

dostala som správu od anamor,Natálka sa narodila o 17:05 má 3500g a 52cm 😵
G R A T U L U J E M E !!!

lilly
27. máj 2008

nam akurat vypadol net, ked som sem chcela pisat spravu, dobre, ze zuzka vas informuje... 🙂
joj taka som rada, ze su v poriadku 😵 ale dost dlho sa teda romi trapila

no ja som zatisla nakoniec jednu celu pomerne malu zltu dynu 😝 😵 Dobra bola, len neviem, dokedy mi to vydrzi a zacnem byt zas hladna..
katka, znie to dobre, ale asi by mi to smrdelo, hlavne ta ryza..
no mozno sa mi uz menia chute, dnes vo vlaku smerom domov som mala strasnu chut na maso na smotane s cestovinami, alebo nokerlami, no nie som si ista, ci by som to maso vedela zjest, ale mozno uz ano. Aj kavu normalnu uz mozem robit, robi mi dobre na bolavu hlavu, aj dnes ma strasne bolela, tak som si doma dala a je to lepsie.. No nesku stale nemozem ani citit, nie to este pit 😖

lilly
28. máj 2008

vecer mi este pisala romi:

ahojte, trvalo to dlho, bez epi by som asi umrela ☹ 16 hodin som mala kontrakcie pravidelne, o 9:00 prva epi bola ulava. Mala dost place. Inak je ok, dufam. Prisala sa krasne.

joj moja zlata.. 😵

lasenka
28. máj 2008

dobre ranko 😉
anamor blahozelaaaaaaam a nech rychlo zabudne na bolesti...

mouse - nevedela som, ze studujes, tak ti drzim v piatok palce 😉 Matusko to zvlada v pohode, je v kuse vonku na dvore, vie, ze sa ucim, tak ma nerusi, aj manzelik mi velmi pomaha 😉

lilly - ani ja som nemohla kavu ani citit, zacala som ju pit v 5. mesiaci... ked som prisla rano do nasej zborovne, kde si vsetky kolegyne zalievali kavu, rychlo som utekala prec a celu tu prestavku som presedela vonku 😅

katka - nechces tu doktorku zmenit? ja mam tiez maximalne ustretoveho doktora, nielen mi vsetko poukazoval na monitore, ale kazdy mesiac mi na obrazkoch ukazal, co ma caka, ako sa dieta vyvija, pripadne vystrahy a podobne... bola som tak super preskolena, ze kniha O matke a dietati mi bola na nic 😉 taki lekari by mali byt praveze ludski, hlavne k prvorodickam 😉 no ja mam zase detsku lekarku taku o nicom - nikdy mi nepovie, co malemu vlastne je, furt sa len vypytujem az vidim, ze jej s tym leziem na nervy... nikdy sa k nemu pekne neprihovori a ciganske deti vola hrozne, ani nechcem pisat ☹

mouse
28. máj 2008

Ahojte,
Konecne dobre spravicky od Romi 🙂 , velmi sa tesim, ze su v poriadku...
Katka, Tebe robila ten morfologicky UTZ Tvoja lekarka? U nas sa to robi iba v nemocnici, maju tam taky velky monitor na stene, pre maminu a tatina 🙂.

mouse
28. máj 2008

Lilly, ty uz si v 16tom tt, mam pocit, ze nas dobiehas 😀

katarinkad
28. máj 2008

Dobre ranko!
BLAHOZELAME anamor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chuda, tak dlho rodila, uz musela byt uplne vycerpana. No hlavne ze to zvladli a su obidve v poriadku. 😵 Tesim sa na foto. 😉

mouse, mne robila akoze ten morfologicky utz moja dr. Ale trvalo to asi 3-4 minuty, takze neviem co tam stihla vidiet. Napisala mi sice do knizky rozmery hlavicky, nozicky, a kadejake skratky a jedine co mi povedala ze je vsetko v norme. No a pohlavie. 😉 Ked ja neviem k akemu inemu dr. by som isla. Uz to snad pri nej vydrzim do konca. ☹

mouse
28. máj 2008

Katka, skus sa na lekara popytat vo fore regiony, mozno Ti tam kocky poradia. Mne ten morfologicky robila sluzbukonajuca lekarka dost dlho a videla som vsetko, co ona, este som to mala aj s komentarom. Bola som velmi spokojna, bolo to nadherne.
Lasenka a Ty zmen detsku lekarku, je velmi dolezite, aby si dieta vybudovalo dobry vztah aj k ordinacii...

lilly
28. máj 2008

ja som uz nejaka hladna.. tusim si dam jahody s cukrom 😝 😵
miska, nedobieham vas, stale mate predo mnou ten isty naskok.. 😀

katarinkad
28. máj 2008

mouse, vo fore regiony, skoro vsetky baby vychvalovali tu moju lekarku, aj vacsina sa chystala zacat chodit k nej. Ved aj ja k nej chodim preto, lebo som na nu pocula len same chvaly a bol problem sa k nej vobec dostat. No zo zaciatku ked som k nej zacala chodit nebola takato. Tak neviem co sa jej stalo. 🙂
No co uz, len som z toho jej pristupu trochu smutna, a mam obavy ci je maly OK. No snad je dobra lekarka a keby nieco nebolo OK tak by mi to povedala. ☹

mouse
28. máj 2008

Lilly, aj ja trpim velikanskym hladom 🙂 , ale priniesla som si z domu len suchy rozok, fnuk, moc do mna neide. Vsetko ovocie aj zeleninu som pojedla vecer a na ranajky, budem musiet ist na nakup... Zvacsujem sa velkou rychlostou a velmi mi zacalo chutit 🙂 , vsetko...
Katka, aj moj lekar je velmi dobry a tiez sa mu raz stalo, ze bol nezhovorcivy a mna to riadne naplasilo. Ale na moju otazku v dalsej poradni, ci je vsetko v poriadku, odpovedal, ze keby nebolo, urcite by mi to povedal 🙂 . takze uz viem, ze ked mlci, vsetko je ok a ked chcem vediet viac, musim sa pytat...

mouse
28. máj 2008

Vcera som zjedla asi 2 kg melonu, neviem, ako sa to do mna vmestilo... 😀 .

lilly
28. máj 2008

mouse, cerveneho melonu? taky som este tuto sezonu nejedla.. zatial len zlte 😵
ale dve kila.. no pekne.. 😀