• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

11. septembra 2009 
no jasne, rozumiem... ale vies, chcela som len vediet, ako sa citi tvoje telo, ci si dost silna na to, aby si potiahla dalsich 9 mesiacov s babätkom v brusku
18. nov 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano, myslim ze som uz celkom fit....
18. nov 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fajn :wink: strasne rychlo to zbehlo, nie? moje tehu bezi akosi pomalsie :pensive:
18. nov 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru , vsetko ide teraz akosi rychlejsie... pozerala som nedavno fotky terezky v porodnici, teraz je uz taka velika :slight_smile:
18. nov 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, musim utekat von, terezka je uz oblecena a krici ze chce uz ist...
lasenka - drzkajte sa :slight_smile:
lilly - myslim na teba
18. nov 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, jani, tak bezkaj :wink: a opatrujte sa :slight_smile:
18. nov 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata,
ziadne spravy od lilly?
18. nov 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja tiez nakukujem a nic :frowning2: No dufam, ze vsetko OK a ze uz coskoro bude malicka na svete. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi, tatko nam dnes kupil feniklovy cajik od Humany. Mnam, fajny je. Maly sice najprv hadzal divne ksychty ze co mu to davam, no potom mu zachutil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dnes nam tatko kupil konecne aj plienky Babylove. Uz ich skusame, zdaju sa mi super. Teraz sme mali z Lidlu a tiez boli dobre. Su velmi podobne s tymi Babylove, no tie z DM sa mi zdaju este o cosi jemnejsie ako Lidlove. :sweat_smile:
18. nov 2008 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
od lilly ziadne spravy, zuzka jej pisala sms, vraj mobil vypnuty, dufam, ze su ok, a ze to bude coskoro mat za sebou. ufff som nervozna.

katka mne sa babylove plienky velmi pacia
18. nov 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprava uz je dorucena, tak dufam, ze sa skoro ozvu, nervozna som ako pes :pensive:

katka aj ja som s babylove plienkami spokojna :wink:
18. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej mame babo na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Hura, konecne viem, ako vyzera mamka a ocko zvonka. Narodila som sa o 20:45, volam sa Lillianka, mam 3770g a 51cm, sme aj s mamkou OK, aj ocko to prezil v zdravi :slight_smile:

supeeeeeeeeeeeeer tesime sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sprava od lilly: "Hura, konecne viem, ako vyzera mamka a ocko zvonka :slight_smile: Narodila som sa o 20:45, volam sa Lillianka, mam 3770g a 51cm sme aj s mamkou OK, aj ocko to prezil v zdravi:slight_smile:

GRATULUJEME :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

som taka rada :dizzy_face:
18. nov 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gratulujem Zuzanke a Jarkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. nov 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
juj blahozelame, som normalne dojata :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jarko zajtra ta cakame na konikovi podelit sa o dojmy :wink: a na fotky samozrejme :wink:

a ako krasne sme sa vsetky prihlasili na konika :slight_smile:
18. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cely den som cakala, kedy pride ta spravicka :dizzy_face: . Moc sa tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Zuzke prajem skore zotavenie a Lilluske nech sa paci na tomto svete, nech je zdravucka, stastna a nech robi radost svojim rodicom. Jarko tak uz mas 2 krasavice!
18. nov 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej, aj my blahozelame z celeho srdca, nech su hlavne zdravucki :sweat_smile:
19. nov 2008 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilly, jarko - gratulujeme a tesime sa s vami...

a hlavne sa tesime s dalsej baby do partie :wink: :wink: :wink:
19. nov 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :wink:
Lilly a Jarko, VELMI VELMI BLAHOZELAME AJ MY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Pozdravujte Lilly, kto mozte, nech si hlavne oddychne v porodnici ked sa da a nacerpa sily aby sa potom doma mohla ako oddychnuta maminka a plna sil venovat malickej. :dizzy_face:
Sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim na foto.
19. nov 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne tuto radostnu spravicku zvestoval mangel uz dakedy v noci, no Borko dost vystrajal a plackal, tak som uz nebola schopna ist na net. Neviem co to mal za fanty v noci. :grinning: No zato nadranom tak tvrdo zaspal (a ja s nim), ze sme spali do 10:00 :confused: :confused: :confused: To sa nam este nestalo. :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello, kde ste vsetky?

Nemame ziadne nove spravy od lilly? :confused: :confused: :confused:

jani, krasne fotocky z plavania. Terezka si to vo vode riadne uziva. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka - dakujem , ano uziva, je ako ryba vo vode :wink:
19. nov 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malemu borkovi vypadli vlasky? no je strasne zlaty aj bez nich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

terezka ma vlasky od narodenia, ofinu ma uz taku dlhu, ze jej ide do oci - musim jej ju trochu ostrihat
19. nov 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, jemu vypadali vlasky zo dna na den. Ale len do polovice hlavky, vzadu ma dlhe :grinning: :grinning: :grinning: No nemohla som si nanho dlho zvyknut, taky je cudny bez vlasov. Ale uz mu rastu, uz ma take strnisko na hlavke :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky,
janka mala si fakt vodu uziva /ako nasa/ akurat sa nam rosili moc fotaky tak nemame az take krasne fotky, ale nejeake su...
katarinka borko je rozkosny aj bez vlaskov, aj Natalke vypadali a rychlo rastu dalsie, okolo styroch mesiacov zacala byt totalne plesata hore, vzadu jej kratucke zostali. Sobikova ciapka nema chybu :dizzy_face:

natalka dnes mala rekordny dopoludnajsi spanok 2hod 40min, tak z dopoludnajsieho bol az popoludnajsi :wink:
zacinam posledny tyzdne iba kojenia a uz ma chyta nostalgia :unamused:

k lilly - smskovali sme spolu a pisali mi ze to bolo hrozne, mala silne bolesti od desiatej a epi jej pichli o 16,45, ze to jej poskytlo velku ulavu, dali jej ju dvakrat a 3x uz nechceli, lebo bola otvorena na 7cm, tak opat hodinu pred porodenim velka bolest, ze vytlacanie bol horor, na 5 zatlaceni bola mala vonku, bola modra, ani jej ju neprilozili, doniesli jej ju o 6tej rano a dnes ju mali nosit na kojenie iba. Na sitie mala epi, ma asi 6stehov a zatial nie je na nadstandarde.
19. nov 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor,
dik za spravicky o Lilly. No chuda, asi sa teda natrapila dost. No hlavne je, ze to ma za sebou a ze su obidve v poriadku. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Za par dni sa zotavi a pri starostlivosti o malicku si uz na porod ani nespomenie. :dizzy_face:

Borko dakuje za pochvalu :grinning: :grinning: :grinning:

romi, a co zacnes Natalke davat papat? Ved kojit mozes este dalej, kolko len budes chciet. Moja sesterka kojila syna skoro do 2,5 roka. :grinning:
19. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katarinka zacnem asi mrkvou a zemiakom /nie cistou mrkvou lebo sa bojim zapchy/ asi tri dni na obed, potom k zemiaku asi cukinku, potom spenatik a uvidim ako to pojde, potom mam poradnu poradim sa s dokinou, uz pomaly aj masko, ale prve dni len zeleninu skusim, potom chcem pridat vecer kasu a zhruba po vianociach aj ovocie. Tak uvidim. Kojit planujem dalej, ved uvidime ako budu prikrmy smakovat. No zrovna do 2,5roka po tom netuzim, lebo tak velku babu... a ked planujeme aj druhe /u nas zavisle od prestahovania do domu.../ takze uvidime ako bude. Ved podam spravy o prikrmoch, ale az o tyzden.
19. nov 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, no v kazdom pripade zacni uz Natalke davat tu zeleninku, lebo si chudatko spapa nozicky od hladu :grinning: :grinning: :grinning:
No zlatucka je! :dizzy_face:

U nas trochu poprchava :cry: mala som v plane ze pojdem s malym von, lebo vcera sme neboli. Mali sme opat navstevny den - dve kamosky s detmi a sesterka so synom. :grinning: No mozno sa trochu vycasi.
20. nov 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,

no chuda lily, ale si si uzila... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale dobre ze steobidve kocky v poriadku... drzim paste aby si sa dala co najskor dokopy...

anamor - aj my sme zacinali mrkva + zemiak, ja som potom pridal aj kustik petrzlenu a brokolicu..., potom morcacie masko a dokonca minuly tyzden sme mali aj kralika... terezka sa po takej polievke len tak zalizovala... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme boli na klbikoch a vsetko ok, len akurat nestvornozkujeme /ani nemame tendenciu/ ale ze ju mam lakat na hracku, tak skusim... ale aj tak vsetko ok.

katarinka vidis to ma nenapadlo, ze preto si papa nozky :wink: este tyzden vydrzi :sunglasses:

inak ked budem mat bluetooth /neviem ako sa to pise/ - muz ho ma pri sebe a nie je domal, tak vam sem hodim vecer z mobilu lillynu fotecku :dizzy_face: ak mi to pojde /nemam s tym moc skusenosti/

Najnovsie spravy z porodnice od lilus: malinka pekne pije cez klobucik,mliecko sa rozbieha, lilus sedi, boji sa prvej kaky :astonished: /vieme vsetky o com hovori :sweat_smile: /, ze mala dost spinka a malo place. Ze sa maju fajn. Taka som rada :dizzy_face: :slight_smile:
20. nov 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor - terezka tiez este nestvornozkuje, teda ona sa snazi stvornozkovat ale pri tom cuva :grinning: , na hracku ju lakam uz dva mesiace, len sa na mna skeri a smeje sa ... a aj tak cuva :dizzy_face:
20. nov 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok