Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
1. jan 2009

Ahojte,
Vsetko dobre v novom roku prajem, stastie, zdravie, Bozie pozehnanie, spokojne deticky a vela radosti zo zivota 😵.

My sme Silvestrovali doma, asi po desiatich rokoch (kazdorocne chodievame na chalupu do hor bud s malou partiou alebo sami). Tam bez televizora len s gitarkou, pohodicka, vylety do hor a Silvestrovsky nocny vystup na Vapec ked sa nam chce. Ale urobili sme si pohodicku aj vcera doma, akurat som nic nenachystala ako Vy sikulky, zalomila som poobede s Robkom a spali sme spolu vyse 3 hod... A to som ho chystala, ze pojde von s manzelom, dala som mu spodne pradlo, na to body, potom nanapat... Uz ho len supnut do tepleho skafandrika a sup do kocara. Ale miesto toho pri papani zaspal a ja s nim... Robko cez den malokedy zaspi sam. Ale nerobi pri zaspavani ziadne cirkusy, zriedka si trosku pomrnka. Vecer niekedy zaspi pri papani, alebo pri hladkani, inokedy zaspi sam pri hre s ruckami. Obzera si ich, striedavo ochutnava a razom mu odkvecnu a uz spinka. V noci je zlatucky, raz sa zobudi na papanie, uz spiaceho ho potom prebalujem, ked sa pri tom preberie, porozprava mi, skeri sa, povyska si a hned ako ho zabalim do plienky, pyzamka a dam na neho paplonik, spinka... Aj teraz tak zalomil.
Kocky, poradte mi nieco na sedkanie pre Robka, nejaku stolicku vhodnu aj pre takych malych drobcov. Jemu sa uz vobec nechce lezat. Mame take lehatko od brata, ale akosi to nie je ono, je tam v takom pololehu a nemam mu tam ako pripevnit hracky, aby boli na dosah. Zatial sedava s nami pri stole, mne alebo muzovi na kolenach, to sa mu paci.

katarinkad
1. jan 2009

Všetko dobre v Novom roku, hlavne veeeeeeeeeeeeela zdravicka, stasticka, laaaaaaaaaaasky a radosti z vasich drobcov vam vsetkym praju K&D&B

katarinkad
1. jan 2009

lilly, kraaaasne fotecky si pridala 🙂 . Liluska je uz velka kocka, neterka "kojaca" nema chybu 😀 😀 😀 a to zavesne kreslo, hm, paradne. To ak ste ho zavesili? Navrtali ste do stropu?

lasenka
1. jan 2009

Vsetko najlepsie v novom roku, vela zdravia, stastia, lasky a radosti z nasich anjelikov 😉

... hmmm, som zvedava, ktora z vas sa stane dalsou tehulkou 😉 nenechate ma azda samu 😔 😵 😵 😵

lilly
1. jan 2009

Stastny Novy rok Vam vsetkym prajem 🙂
katka, dik 🙂 to kreslo je zavesene na takom otocnom zavesnom systeme, ten je navrtany do stropu, ma to mat nosnost 120 kg. Ked sme boli v Presove u Andrey z nosime.sk pozriet satky, tak oni tam mali take, sme sa zalubili donho. Vlastne jej muz ich predava. Strasne super je to kreslo 😵 😵 😵
miska, neviem ja o takej stolicke, len lehatko ma napada, na tom mojom je taky stojan, kde je kolotoc s macikmi, takze nejaka zabava na nom je, inak neviem..
jaj a dnes v noci som nechapala.. lilusku som prebalila okolo 22:00, potom sa zobudila okolo 1:30 a vobec nebola pocikana, dala som ju nad nocnik a nic nepustila.. nakojila som ju, zaspala a zase sa zobudila okolo 5:00, zase som ju sla prebalit a stale vobec nebola pocikana, ani nic.. 😕 Dala som ju zasa nad nocnik, tak pustila, ale nie nejak velmi vela a taky tmavsi moc, pricom inokedy take vodicky cika.. 😕 No pri dalsom prebalovani a jedeni okolo 7:30 uz bola plienka poriadne mokra.. som sa az potesila 😅 To moze take male dieta necikat 7 hodin v kuse? 😕 A vlastne dnes v noci sa jej ani velmi vstavat nechcelo na papanie, stale som sa ja zobudila v tych intervaloch skor ako ona, na to ze mam uz take naliate a bolave prsia, ze aj ked sa lilly este len tak natahovala zo spanku, tak som ju uz isla prebalit, nech sa zobudi. 😕

katarinkad
1. jan 2009

lasenka, mas kraaaaaasnu foto s bruskom a Matuskom 🙂 To vas fotil nejaky profi fotograf?
Ozaj, este neviete co cakate? Som uz taka zvedava co to bude, ci dalsi chalan do partie Matuskovi, alebo tvoje vytuzene dievcatko. 😵

lilly, no je to zvlastne ze malicka mala taku dlhu cik pauzu. 😉 Ale ked uz teraz cika Ok, tak je asi vsetko v pohode. 🙂

miska, ved kupte Robkovi stolicku na papanie. Z nej bude mat super vyhlad na celu izbu. 😵 Ja davam Borka do hojdacky, tam sa da nastavit poloha skoro do sedu, takze jemu sa tam paci a ma dobry vyhlad aj sa tam hojda. A lehatko co mame, sa da tiez pohovat az do sedu.

zuzi, ty si odkedy davala Filipka do toho noveho kocika - do tej buginky? Scem nieco podobne kupit Borkovi, len ci to nie je skoro. Ale ved ked tam bude lezat tak by to nemalo vadit, nie?

zuzanat
2. jan 2009

ahojte, aj ja vam prajem vsetko len to najlepsie do noveho roka, hlavne vela zdravicka, lasky a rodinnej pohodicky, nech nam deti robia len radost 😵

lasenka, lilly mate krasne fotecky 😉

miska my sme maleho mavali v lehatku, v stolicke bol az po 5mesiaci...
katka a v tom sportaku bol od 4.mesiaca tusim. a ty nemas aj sportak,ked chces kupit novy?

vcera sme boli cela rodina hrat hokej na stadione, bolo super 🙂 az na to, ze som niekde stratila flasku s tym termo obalom 😔

filip je prave v postielke, vidiet na nom akoby spal, ale ked som ho ulozila, tak uz je aj na nohach a vykrikuje BABA a place 😖

katarinkad
2. jan 2009

Ahojte babulky 😉

Borisko sa mi uz ulozil na svoj doobednajsi spanok. 🙂 Musim poklopat, ale teraz mame take fajn obdobie, je zlatucky, krasne spinka, len sa smeje a rozprava a placka len veeeelmi malicko. 🙂 Kiez by mu to vydrzalo co najdlhsie.

zuzi, super akciu ste mali vcera. Tiez by som sa isla niekde vyblaznit a odreagoat trochen. 😢

Zuzi, ja mam celu 3-kombinaciu kocar, ale chcem nieco velmi lahucke a skladne na presuny autom. Uz ma nebavi mat stale zapratane cely kufor auta ked niekam ideme.

zuzanat
2. jan 2009

Katka my sme preto kupili kocar k nasim, lebo sme tam velmi casto a nemusims tale skladat nas kocar, lebo by ma kleplo, na skladanie je strasna a ledva sa zmesti do kufra.

Filip zasa zacala na vsetko tancovat, ked pocuej hudbu, ale hra ten hovoriaci psik,tak uz sa natriasa a stale sa niekde dviha, stoji pri stole, sadne, dvihne sa a stale dokola 😀

uz tiez zaspal, ale to trvalo, uplne na prd s tym uspavanim 😖

anamor
autor
2. jan 2009

caute kocky,
vsetko dobre do noveho roku, vela lasky, zdravia, stastia, rodinnej pohody a optimistickych dni, vela prespanych noci a usmevov na tvari vasich deticiek 😵 😵 😵
akosi ani poctac nestiham zapnut, stale mam co robit, az som z toho unavena, posledne dva dni mi vzali poobede nasi malu a ja som spala, inak by som Silvestrovala v posteli, proste to dolahlo.
Inak vsetko ok, zuby stale nevyliezli, noci o trochen lepsie.
krasne fotky lilus a lasenka. Zuzi perfektne je to zavesne kreslo, uplne uzasne a liluska bola krasna na Vianoce 😵
zuzi super akcia, skoda tej flasky s obalom. 😝 😔

katarinkad
2. jan 2009

babulky kuk sem, nutny zvuk!!! 😀 😀 😀

http://elfyourself.jibjab.com/view/7NM3aWrl0BfJ...

mouse
2. jan 2009

Ahojte babulky,
Lasenka, ja by som druheho chrustika chcela aj hned, ale asi bude lepsie pockat aspon rocik, dva, predsa Robko si zasluzi celu moju a tatovu pozornost kym trosku vyrastie.
Lilly, Lasenka, krasne fotky ste pridali. Lilly, hod prosim link na tie zavesne kresla, viem si to predstavit v dome.
Kocky, mate niektora parny hrniec? My sme dostali pod stromcek taky elektricky so styrmi misami a neviem co s tym, co sa v tom da okrem zeleniny pripravit. Recepty tam nie su. Je tam napr. misa na polievku a ryzu ale akosi si neviem predstavit varit polievku v parnom hrnci.
Zuzi, Filipko je sikovny, tanecnik malicky.
Katka, asi kupime stolicku na papanie.
Dnes bol Robko prvy krat umrnkany, striedavo od rana. Teraz spinka v babyvaku. Aj doobedu tak spal.. Drobcek maly, asi ho boli brusko, vcera som jedla strapacky s kyslou kapustou... Kapusta dost zduva.
Lilly, to s tym cikanim je v poriadku, aj Robko asi od siestich tyzdnov v noci takmer necika, az nad ranom alebo az rano a to ked ho dam vycikat, cika v priebehu pol hodiny aj 3 krat. Niekedy si cikne v noci po papani, ale to velmi zriedka a velmi malicko.

mouse
2. jan 2009

Lilly, ked si bola vonku s malou v satke, mala si ju pod bundou, alebo na bunde?

lilly
2. jan 2009

ahojte, dnes v noci mi nasa liluska splnila sen, spala 5 hodin vkuse, od jedenastej do 4:15, sice mne slo prsia roztrhnut, no dobre som sa vyspala 😵 aj potom si chrnela pomedzi papania a vstali sme az o 9:00 😵
aj tuto noc boli plienky ledva pocikane, tak asi fakt nejak neciti potrebu vylucovat v noci, z toho este nieco som aj zachytila do nocnika, takze super, pritom cez den cika normalne az prilis.. 😝
miska, malu som mala pod bundou, ked som s nou bola v satke vonku, davam jej kosielku, taku teplejsiu supravu /nohavice a bundu/, tenku ciapku, hrubu ciapku, potom je satka, z predu na nas prehodim este moj pleteny sveter a na to potom obliekam jarovu staru vetrovku. Prvykrat som ju mala oblecenu len tak nalahko, no sa mi zdalo, ze to je malo, hlavne od chrbatika, ten mala studeny.. vtedy som mala na nej len kosielku, dupacky, hrubu ciapku, potom bola satka a jarova bunda..
Ako sa obliekate vy, ked sa nosite v satke?
Teraz v tychto mrazoch my ani nechodime von, bojim sa, ze by mala neprechladla, predsa je len malicka este.. no ked budu tie mrazy trvat dlho, tak mi asi sibne tak dlho byt len v byte.. 😖 🙄
ten odkaz na zavesne kreslo: www.hojdacie-siete.sk 😉 odporucam 😵
zuzi, filipko je taky tanecnik? super.. 😵 😀
jaaaj a dnes mi dosla ta odsavacka na sopliky, sa tesim 🙂
teraz mam akusi nakupovaciu a rozhadzovacnu naladu, objednala som si, teda lilke, zopar krasnych plienociek z dvoch obchodov a sebe 2 kojacie podpery z quelle, lebo tie co mam doma, ma strasne tlacia pod prsiami.. sa tesim na balicky 😵

zuzanat
2. jan 2009

ahojte, tak dnes sme boli skoro cele poobedie vonku aj s tatinom 😵 len potom uz mal Filipko toho plne zuby a mrncal, lebo neznasa ked je naobliekany.len dost malo spal, len 2x25minut, som cakala, ze bude viac ked sme vonku. teraz vecer super zaspal (klop klop), som mu dala kasu do flasky, ked papal podriemkaval, vypil, dala som mu dudel, otocil sa na druhu stranu a spi 🙂 len akurat pred chvilou sa zase zobudil s tym placom, neviem co to, ci fakt tie zuby, lebo to je kazdy vecer, dam mu dudel, pohladkam a spi dalej, ale uz bez placu 😔
neviem ci som vam pisala, ale vzdy ked zaspava, sa chyta za usko a zmoli si ho 😅

lilly ja mam ciernu podprdu kojenecku a mala som ju asi dva krat na sebe, lebo mi je velka, sa mi akosi scvrkli prsia po case 😖

miska moji rodicia maju parny hrniec, segra v tom robi ryzu, zemiaky, rybu, zeleninu...ked zacnete s prikrmami tak to budes mat super, lebo aspon ten co ma segra ma casovac, das tam zeleninu, nastavis cas a mozes ist aj von, same sa ti to vypne.

mouse
3. jan 2009

Ahojte, Zuzka, vdaka za rady, skusim sa s tym hrncom teda zblizit 😀 , akysi mi bol nesympaticky 😀 . Podla mna Filipko potrebuje Teba pri sebe, kym celkom tvrdo zaspinka, teraz, ked mu rastu tie zubky. Preto sa utisi ked ho pohladkas.
Lilly, ja som maleho najskor obliekala len do body a dupiek,hrube ponozky, tenka ciapocka, na to bud nic, alebo manzelova vesta cez nas, potom neskor poncho. ale to bol oktober a teplo. Aj tak sa vzdy spotil a mal potnicky po celej hrudi, na tvaricke aj na hlavke. Hlavku si vopchal vzdy medzi moje prsia a funel mi do cicikov, preto mal spotenu aj hlavku. Teraz davam body, dupky alebo teplacky a na to take fliskove dupacky, tepla ciapocka, niekedy este pleteny svetrik s kapuckou. Na nas obleciem manzelovu fliskovu polartekovu bundu-taky tensi polartek, na to este moju velku nepremokavu bundu, len taku tenku bez podsivky. A je mu teplucko. Ked sme boli u nasich na zabijacke, to sme boli vonku v kuse 4 hod. a vtedy som ho obliekla viac - dala som som mu body, dupky a zimny skavandrik a na nas ten polartec a nepremokavu bundu. A bolo mu dobre, lebo bol asi hodinu hore a vystrkoval sa von, ruky mal vonku - vtedy tam bolo -8`C... Zuzi, kludne s malou mozes chodievat von. V satke jej bude uplne teplucko a v kociku tiez, ked ju vopchas do fusaku. Pod strieskou sa jej vytvori taka tapelna bublina. Alebo jej daj plienku cez striesku, ak sa bojis ostreho vzduchu. S malymi sa moze chodit von do - 20. M

anamor
autor
3. jan 2009

ahojte kocky,
suhlasim smiskou, ze deti pobyt na mrazivom pocasi miluju. Este iba podotknem, ze ich citlive tvaricky natierajte proti chladu 😉 ja normalne vidim ako to malej spravi ochranny film na tvari.
Uz som davno nepisala o nas, tak to napravim. Natalka spava vonku - doobeda cca 2hodinky a poobede maximalne hodinu, vacsinou iba 30min /dnes je to obratene, takze o polhodinku vyrazame von, kym je slnecno, dufam, ze pospi/
papa malicko - zje vsetko zeleninu, ovocie, kasu. Prikrm zelenina max 80g, ovocko max 100g, kasa tiez tak priblizne, je to s velkou chutou, ale netlacim do nej ked uz nechce, podla mna je akuratna, ziadna vyziabla, tak to neriesim, podla mna je dolezite ze papa. Uz som jej skusala aj cestovinu varit, papa aj masko, aj zltok uz mala, dost rychlo to napreduje.
Vytlaci sa na styri a stale startuje 🙂 zataial nelozi, otaca sa plazenim kade-okolo svojej osi, vrti sa na vsetky strany, aj bez pomoci ruk.
Zuby - stale dva spodne, dalsie cakame /lebo podobne ako Filipko je rovnako nervna v noci/
Cez den ani nezamrnci, sama si vytvorila pekny rezim, ktory ja respektujem, takze netreba to silit 😉

parny hrniec baby co robia prikrmy chvalia /ja nechcem uz do domacnosti dalsiu rarohu, inak by som ho urcite mala, je to bezstarostne a rychle ako pise zuzik/

idem mrk ten katarinkin odkaz, vypijem kafco a vyrazame do ulic. A inak od tohto roku sme v sportaku uz aj my 😉

lilly
3. jan 2009

ahojte, no dnes sme boi vonku, lebo uz mi doma sibalo, boli sme v kociku a stravili sme tam asi tak 1.5 hod, z toho tak po 15 minut sme boli v Bille a Tescu. Malej bolo dobre, viac som vymrzla ja, musim uz vytiahnut kozuch, strasne mi zmrzli stehna, tak som rovno zakotvila v horucej vani. Malej stale, ked ideme von, natieram tvaricku Nivea kremom proti vetru a chladu, tiez tam vidim taky ochranny film 😉
Vcera sme vyskusali odsavacku soplikov, no bola som nadsena, kolko soplikov to vytiahlo, super vecicka.. odsali sme aj rano, lebo po noci stale tak chrci a funi, neviem, ci zo sucheho vzduchu, ci co... aj teraz po kupani jej idem este poodsavat. Dala som vysavac na najmensi vykon a sa mi zda, ze to este aj slabo tahalo, lebo ocividne tam bol soplik a tahalo ho dlho, asi teda trosku pridam na vykone.
Lilluska uz zacina pomaly blabotat, take é, ő, lé,h... a vcera sa prekonala a povedala ajajaaaj 😀 joj taka je zlata 😵 😵

katarinkad
3. jan 2009

Ahoj babulky 😉

lilly, si nemohla povedat ze ti treba podprdy? Ja mam doma tie dve z Quelle - jednu bielu a jednu taku ruzovu. A ani raz som ich nemala na sebe kedze nedojcim. Su mi nanic, nemam ich ani komu posunut, segra ma vacsie prsia aj kamoska co je tehu, tak ak by ste mali niektora zaujem - darujem ich (vel. 70B) 😀 😀 😀

lasenka
4. jan 2009

ahojte 😉
katka - ano, fotil nas jeden znamy, strasne rad foti hlavne tehulky, mam aj take poloobnazene, no tie su sukromne 😵 a pohlavie este nevieme, zajtra idem na sono do nemocky, no koncom januara sa chystam do KE na 3D, tak si myslim, ze az potom sa dozvieme, co to nosim pod srdieckom 😉

pozerala som si vase fotky, deti mate taaaaak kraaaasne, ze ja stale odidem z tej temy taka citliva 😢 😢 😢

lilly
4. jan 2009

ahojte, dnes sme spali do 10:30 😕 😅 😀 😵 ale boli ma hlava, aj vcera a v noci ma bolela, neviem, co to... 🙄
katka, dik, B by mi bolo ok, ale 70 je malo, taka vychrtlina som uz davno nebola.. 😉 ale aj tak dakujem za ponuku 🙂
lasenka, ved aj ty mas krasne dieta, aj ked vacsie a malinke bude onedlho na svete, ved uz si v druhej polke tehu, joj ako to bezi.. ty ked porodis, nasa bude mat uz pol roka.. 😕 😵

mouse
4. jan 2009

Ahoje, Llilly, tiez sme tak dnes pospali a vsetko v domacnosti mi ostalo stat, az teraz som dovarila obed 😝 , zelerovu polievocku a pecene jelitka so zemiakovou kasou 😝 😝 😝 .
Romi, to je super, ze Ti Natalka tolko spinka cez den vonku, bude zdrava ako rybicka 😵 . Je to uz velka slecna, ked sa vezie v sportaku a sikovna velmi, ked sa uz stavia na styri. Nas cervik ked je holy plazi sa po posteli, dnes sa preplazil k manzelovi pod paplon, ritkou k jeho hlave, hlavku skrkal pod paplon. Potom ked sme ho otocili, dal sa na bok a tahal ho za nos a fuzy.
Lasenka, ved Teba vsetko to krasne caka a ako pise Lilly, jedno mas uz doma 😵 a aj to v brusku sa rata, takze mas doma dve 😵 . Ako som pisala, velmi rada by som si to zopakovala, uvidime, ci sa niekedy postasti.
Vcera sme boli na navsteve u priatelov v Maninskej Tiesnave, Robko absolvoval zatial svoju najdlhsiu cestu. Boli sme dlho, o pol desiatej zaspal u nich nocnym spankom, opatrne sme ho obliekli, nalozili do sedacky, doma zas tak vylozili, vyzliekli a spal az do rana.
Peknu nedelu Vam prajem

katarinkad
4. jan 2009

Babule de ste?????
Nemam si s kym pokecat 😀 😀 😀 A este mam pol hodku kym pojdem davat malemu papat.

katarinkad
4. jan 2009

No dobre sa mi s vami kecalo 😀 😀 😀 Dufam ze si to coskoro zopakujeme 😀 😀 😀

lasenka
5. jan 2009

ahojte 😉
bola som dnes na sono a ukazal sa nam chlapcek 😉

anamor
autor
5. jan 2009

cauko kocky,
ja sem akosi nemam cast zajst, nejake navstevy esete + nejake sme my realizovali a snezi 😵 zajtra dufam ideme s malou na sanky, sa tesim.

lasenka no parada 😉 tak Matusko si to vysnival a neboj tretia bude baba 😉
ja rovnako ako miska dufam, ze si to zopakujem.

miska ako s domcekom? parada inak ako pekne pospinka, nasa Natalka tiez tak obcas zvykne, ale niekedy ani za svet. Posledne dni mame trapenie s nocnym spanim a hlavne zaspavanim, som z toho total vycerpana.

katarinka podprsenku by som aj ja potrebovala este jednu, akurat 70 mi je tiez malo akurat B by sedelo, tak skus predat na mimibazare, nech ti nelezia skladom, niekto sa potesi 😉

katarinkad
5. jan 2009

No zase tu nikto nie je ☹ De steeeeeeeee?

Nemam zase s kym pokecat 😖 , ani moje podprdy nikto nesce 😖

lasenka, to je super!!!!!!!!!!Chlapci su uzasni. Ja by som nasho chlapcurika nevymenila za nic na svete. 😵 😵 😵 No ak veeeelmi tuzis po dievcatku, tak ako pise romi, do tretice to vyjde. 😀

romi, ty co tolko robis? Ved pod na kona 😀 Vecerne zaspavanie prenechaj mangelovi 😀 . No sucitim s tebou, uf take noci, 😒 to si zatial neviem ani predstavit.

lilly
5. jan 2009

ahojte..
lasenka, blahozelam, aj ked si chcela radsej dievcatko, no aspon matusko bude spokojny a bude mat kamosa na hry 🙂
romi, u vas su noci zle, u nas zase dni, mala mi velmi malo spi cez den, hlavne v poslednych dnoch, nic poriadne neviem pri nej urobit. Ani teraz sa akosi nechce dat uspat.. zaspi na 10 minut a potom je zase hore.. vidno na nej aka je unavena, no nevie spat, ci co.. aj cez den mi to robila, spala nakoniec az v kociku na prechadzke 2 hodiny a ked sme sa vratili, tak este hodinu potiahla doma..
Dnes, ked som aj bola na konovi, tak som vas podvadzala v inej teme, v latkovkach, jedna baba tam ide objednavat plienky z UK, tak sme sa viacere k nej pridali su tam ovela lepsie ceny, no a ja som vyberala farby plienociek, take su krasne, ze som sa nevedela rozhodnut 😀 Dnes mi dosla prva davka plienok, co som si objednavala, su strasne krasne.. no keby som bola vedela, ze sa bude robit taka objednavka z UK, tak by som ich mohla mat takmer o polovicu lacnejsie.. no co uz, aj tak su super. 😵
katka, ty sa volako nudis... podprdy by som ja hned brala, no co uz, ked som sadlo.. ja som obvod objednavala o 20 cm vacsi 😔 teraz mam 85 a hrozne ma tlacia.. 🙄

zuzanat
5. jan 2009

Ahojte, lasenka gratulujem k chlapcekovi. aj ja som velmi chcela dievcatko, ale teraz by som Filipka nevymenila za nic na svete, aj ked dufam, ze dievcatka sa tiez dockam 😉
ja by som toho mojho maleho zjedla,strasne je krasny a ked hazde tie jeho grimasy, tak by som ho zjedla, milion krat za den mu poviem aky je krasnucky 😵 😀
my spime cez den viac menej dva krat, doobeda okolo 11h zaspi, tak na hodinku a pobede je to zo spankom horsie, ked zaspi, tak som rada. vecer chodi spat medzi 20-20.30h a posledny tyzden praktizujeme tak, ze mu dam kasu do flasky a ulozim ho do postielky, niekedy pritom zaspi, inokedy ostanem pri nom a hladkam ho, zaspievam mu, az kym nezaspi. zatial sa nam dari, klop klop. aj ked prve dni to bolo horsie, to plakal, ked som ho nechala sameho, ale nenechala som ho plakat dlhsie ako 5minut.teraz pri nom ostanem az kym nezaspi. ale este stale tak do hodiny od zaspatia zacne plakat, to ho len pohladkam a zaspi, ale niekedy sa to opakuje aj tri krat, ako dnes. v noci sa budi uz len raz, potom rano okolo 6 a okolo 8h vstavame. ale uz su tie noci teda lepsie. aj ked ho zubky musia strasne boliet, lebo celu rucku si tam pcha a slinta 😔

dnes sme boli vonku zo sankami, tak bolo super, sa mu pacilo, vsetko videl, obzeral, aj zajtra hadam pojdeme 😵

som si dnes objednala podprdu z prima mody, len taku obyc s kosticami,jednu uz mam a je dobra. lebo tie kojenecke mam uz skarede. tu ciernu by som dala aj na MMB, ale sak moje veci akosi nikto nechce 😅 😖
zuzik ake plienky si objednala?

jankazaba
5. jan 2009

ahooojte, tak sa konecne hlasim aj ja, to sviatkove "sialenstvo" konecne utichlo a mozem si s kludom sadnut za pocitac....

v tatrach bolo uplne uzasne 😵 😵 😵 , este sme sa teraz snazili vybavit chatu aspon na tieto dni ale vsetko je uplne obsadene... skoda, este by som si zalyzovala...

lasenka = blahozelam k chlapcekovi, takze bude presila chalanov... 😉

anamor, zuzka = my tiez mame problemy so zaspavanim... stale si hovorim, ze su to zuby, ale tie sa akosi stale neukazuju 😒 , tak neviem... niekedy zaspi hned, inokedy pri nej sedim aj hodinu a len sa prevracia, a pomrnkava..., no uvidime...