Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

lilly
13. máj 2008

jeeeeeej, super 🙂
a o chvilu budeme mat aj druhu mamicku, vsak anamorcek 😵

anamor
autor
13. máj 2008

lilly dufam, ze ano 😵 😵 😵

lilly
13. máj 2008

uz sa tesim na tvoju natalku 🙂

mouse
13. máj 2008

Anamorcek, neuzamykaj staru temu, zide sa novym planovackam 🙂.
Joj, tiez sa tesim, si teraz najhorucejsia mamina cakatelka

zuzanat
13. máj 2008

ahojte, tak uz mame novu temu 😉
ja sa pobede chystam do mesta so sestrou a mamou,chcem malemu kupit kolotoc nad postielku 🙂 sme sa boli do obeda prejst, kupila som aj sietku na kocar, aby ho muchy neotravovali, ked spava vonku alebo na balkone.vecer bol Filipko nejaky nespokojny, ale o 22hod zaspal a zobudil sa az o druhej a potom az o siestej 😵 a rano s nim bol sestra, lebo som nebola schopna sa prebrat 😀 zase ma tak strasne bolia prsia, to je normalne umucenie, kojit 😔
anamor drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo, myslim na vas stale 😵 a poslala som ti konecne tie podbradniky, dufam, ze ti prisli.
lilly a ty daj potom vediet co bolo u doktora. neviem ci tu dnes este budem, lebo segra si pise nieco do skoly...

anamor
autor
13. máj 2008

mouse to nie je v mojich silach ju zamknut/odomnknut, ale adminom som napisala, uvidim, ci ju zamknu, ci nechaju, ale asi zamknu, ked som poziadala o zamknutie.
zuzi za balicek dakujem, mam ho na poste, zajtra si ho vyzdvihnem, patrala som co to moze byt, ale prisla som na to, ze bude od teba 😉

zuzanat
13. máj 2008

ja som to radsej poslala doporucene, aby sa to niekde nezapatrosilo.
mojmi anjelikovi sa asi nieoc zle sniva, lebo sa stale vrti ako svist 😕 a uz bude aj o chvilku hore, tak sa napapame a pojdeme na nakupy.
v piatok krstime a v sobotu bude oslava, to bude okolo neho tolko rozruchu 😅

ikke
13. máj 2008

zamkli 🙂 lebo stara tema ma uz vyse 9tis. prispevkov a pri 10tis. sa temy aj tak zamykaju 😉

lilly
13. máj 2008

ahojte, uz som doma od lekara, vsetko je v poriadku, od pondelka idem do prace.. uz ani neviem ako to tam vyzera... 😀 ani ako sa pracuje 😅 No kolegyne sa tesia, dnes maju uzavierku a maju tam vytrzenie a akurat robili moju pracu..
o dva tyzdne idem na tripple testy, o mesiac na poradnu a medzitym niekedy na utz

katarinkad
13. máj 2008

Ahojky 😉
Ja som sa zlakla, ze preco je nasa tema zamknuta 😕 😕 😕

lilly, tak super spravy.
Kde je mouse, som zvedavaaaaaaaaaaa co bolo na utz. 😉 😉 😉

anamor
autor
13. máj 2008

katarinka s mouse som hovorila, cez skype, utz vsetko ok, ze to bolo fajn, ale pohlavie nebolo vidno, takze nevedia co cakaju, predpokladam, ze ta zaujimalo to... 😉

lilly
14. máj 2008

ahojte, dnes uz mam za sebou navstevu bankomatu a pekarne, hlad ma vyhnal uz asi o siedmej 😀 V noci som nemohla spat, nejak mi bolo na grc.. a potom sa mi snivali strasne kraviny vacsinu noci.. 😖
ja sa s mouse neviem na skype zosuladit uz aspon tyzden, ked je tam ona, nie som tam ja.. nemame na seba stastie.. skoda, ze sa male neukazalo
katka, ty kedy ides na ten velky utz?

mouse
14. máj 2008

Ahojte, na utz bolo krasne vidno vsetko, aj tvaricku - babo zrovna prehltalo, neda sa ani popisat, ake to bolo nadherne. Videla som aj morfologicke prierezy organov, vsetky komory srdiecka, mozog, oblicky, mocovy mechur, stavce, stehennu kost, chodidla... Len medzi nozky sa nedalo dostat 🙂 , takze to co tam ma starostlivo pred nami utajuje. Ale to nevadi, potesime sa rovnako dievcatku ako chlapcekovi. Dala som vcera fotku do albumu 🙂

mouse
14. máj 2008

Zuzka, tak to budete radostny a dost nabity vikend 🙂

katarinkad
14. máj 2008

Ahojte 😉

mouse, tak konecne mas albumik 😉 😉 😉 . Tesim sa ze vsetko je OK, no skoda ze neukazalo aj to medzi nozkami. 😀 😀 😀 To ti dlho robili ten utz?

lilly, mas nove tehu nohavice? To su dalsie? Pekne vyzeraju. 🙂
Ja idem na utz buduci stvrtok.

mouse
14. máj 2008

Dost dlho. Kym dr. vysetrila vsetko, co bolo treba. A potom sa este chvilku snazila dostat medzi nozky. Ale ocividne sa to babatku nepacilo.
Zuzka, chcela som napisat, ze budete mat radostny a dost nabity vikend. Akosi mi dnes vynechavaju cele slova.

katarinkad
14. máj 2008

mouse a kocar uz je OK? Pekna farba s tymi kvietkami. 😉
A kedy nam nafotis aj brusko do albumu?

lilly
14. máj 2008

katka, to su tie z mmb, co som ti minule ukazovala 😉

mouse
14. máj 2008

Musime kupit nove kolesa a este opravit tu prednu natacaciu napravu, zatial na to nebol cas, ale verim, ze bude ok. Ked ma manzel nafoti, potom pridam aj brusko fotky.

katarinkad
14. máj 2008

lily, ja som myslela ze si kupila nejake dalsie. Ale dobre su ti, nie? 😀 Mne este tie moje stale neprisli. ☹

mouse, no budem cakat na foto!

katarinkad
14. máj 2008

Ja som zase objednala pre bambino z mimibazaru take chlapcenske vecicky. No nie som trafena?! 😀 Ale to mangel do mna huci furt, len objednaj, objednaj.... Tak cakam kedy dojdu aj tie vecicky.

lilly
14. máj 2008

dobre su mi, este trochu aj velke, schovam tam aj slona 😀

katarinkad
14. máj 2008

lilly, to je dobre, lebo priberanie u teba este len zacne. 😀
Ja uz mam riadne brusino! 😕 No vcera som stretla v meste jednu znamu, co som davnejsie nevidela a ona nic. Ja som jej tam vytrcala to svoje velke brucho, a to som mala len tricko oblecene, takze to by aj slepy videl ze som tehu. A ona ze to vyzeram akoby som sa poriadne najedla. 😀 😀 😀

lilly
14. máj 2008

😀 tak asi az take velke nie je 😀
mna si tu vsetky stare babizne susedy obzeraju, oci idu nechat na mojom bruchu.. 😠

katarinkad
14. máj 2008

no na tebe to urcite nie je este velmi vidno. Ved si este nic nepribrala.
Ja som sa dnes vazila a crta sa mi tam dalsie kilecko navyse. ☹ To uz budem mat 6 navyse.

lilly
14. máj 2008

nepribrala som nic, no brusko zacina trcat a este v tych nohaviciach je taka vrstva aj cez cele brucho, tak to mi to tam este vytrca 😀

katarinkad
14. máj 2008

no uvidis co povedia kolegyne v praci. Dlhsie ta nevideli, takze to zhodnotia ci uz vyzeras ako tehu alebo nie.
Mne sa ani nezda, ze som tolko vela pribrala ako ukazuje vaha 😀 Aj sa este zmestim do niektorych nohavic co som nosila pred tehu. Len to brusko uz je velke a prsia!!!

mouse
14. máj 2008

Katka, chodis do oktobroviek? A Ty Lilly do novembroviek?

lilly
14. máj 2008

ja chodim do novembroviek.
no som zvedava, co povedia v praci, tam to bude este len ocumovanie 😀

katarinkad
14. máj 2008

mouse, ja tam nechodim. Treba tam vela citat, a to sa mi nechce. 😀