Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zablokované fotoalbumy - je to byrokracia

mini2peto
19. okt 2012

dovod ze nesplnam podminky tehotenstvo a materstvo. Takze ked tam boli fotky maleho to bolo akoze co??? reality predam kupim byt ci co??? podla mna to je obycajna birokracia spravcu stranky.

blondiee83
19. okt 2012

Dnes som tu videla jeden album s bytovymi dekoraciami, ci nabytkom - tak to uz vobec netusim, co malo spolocne s materstvom a dietatom...pretoze to nebola ani detska..
Suhlasim s tebou, zacina to tu byt na nervy...

sissy27
20. okt 2012

@mini2peto to mi tak nejako logicky vyplýva, že ako muž nebudeš nikdy spĺňať tieto dve podmienky 😝 ale hlavne že kopec doslova úchylných fotiek (resp. takých, na ktorých sa úchyláci môžu vytešovať od rána do večera) tu veselo ponechá, stačí, že súvisia s tehotenstvom, pôrodom, materstvom 🙄

mini2peto
autor
20. okt 2012

@sissy27 no vidis to mozno on sam sa na nich vytesuje (lepsie povedane si robi na nich dobre) ze by bol tiez uchyl??? ci dokonca pedofil???

mini2peto
autor
20. okt 2012

@blondiee83 je to tu cele divne pretoze aj mi dali palceky k fotkam a aj nieaky koment neviem je to tu cele divne a poriadne ma to vsera vytocilo

sissy27
20. okt 2012

@mini2peto no nikdy nevieš, kto sa pozerá... a preto ja zásadne nevystavujem fotky svojej rodiny, bývania, dovoleniek... lebo pri niektorých fotkách / albumoch mi chýba už len informácia, že náhradný kľúč je pod rohožkou 😀 😀 😀 neviem, podľa mňa už len ten exhibicionizmus v duchu "aha čo my máme, kde sme boli, ako vyzerajú naše deti, čo sme kúpili, jedli, varili a aké máme spodné prádlo, všetci sa pozerajte" pre mňa hraničí s úchylkou... veď s priateľmi tieto veci môžem prebrať v súkromí a prečo by mal niekto cudzí obzerať a nedajbože komentovať moje súkromie? tomuto trendu som ja ešte nepodľahla a vzhľadom k veku už asi ani nepodľahnem 😎

mini2peto
autor
20. okt 2012

@sissy27 no ked uz viem kde najdem ten klucik das mi adresu 😀 😀 😀 podla mna je to vsade zvratene hlavne na pokeci sami uchylak a sama ku... no a cca 5% normalnych 🙂

sissy27
20. okt 2012

@mini2peto asi ťa sklamem, ale ja tú rohožku pred dverami nemám 😀 😀 😀 pokec som jakživ nepoužila, a dobre mi je aj tak... dokonca ani fb... to už čo je, že? 😎

mini2peto
autor
21. okt 2012

@sissy27 no to to nieako nejdes s dobou 😀 😀 😀 pretoze fb ma uz skoro kazdy 😉

danu
23. okt 2012

@mini2peto ak mas nejake otazky, pripadne staznosti na stranku treba to napisat sem
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/admin/clanok...
pripadne sa opytaj tu
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/otazky-na-asmira-team-2/

Tu začni písať odpoveď...

Odošli