Zahraničné nakupovanie na eshopoch

kodiak123
26. apr 2019

Dobrý deň chcela by som si objednať topánky cez internet ale vidím ich len na zahraničných stránkach, aké máte skúsenosti s takýmito stránkami ? V pohode to príde aj sem ku nám do zapadákova na Slovensko ? predom Ďakujem za odpovede.

taskataska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
joujou444
26. apr 2019

@kodiak123 ja osobne si objednavam takto uz dlho, zakaznicky servis neporovnatelne lepsi ako u nas. Raz som zadala zlu adresu, tovar sa vratil a oni mi na ospravedlnenie este aj poslali zlavu, aby som si objednala este raz... Pri registracii treba zadat adresu, ak dorucuju, maju spristupneny vyber krajiny. Z akej stranky by si chcela? Poznam ich dost, mozno mam s nou skusenost 😊

miadi
27. apr 2019

Zapadakovo na Slovenskoooo 😆a ja si dojdem z Kanady do Ba kupit topanky už sa tešim na ten široky vyber uz som kukala online bata a ine ja si vzdy nieco kupim na Sk a potom mi to ludia vselikde vo svete chvalia ze pekne to si kde kupila 😎a odpoved Slovakia 🇸🇰 ich uzemni

maciatkolulu
27. apr 2019

@kodiak123 záleží od toho z akeko obchodu objednávas a či doručujú aj do zapadakova. Veď si treba prečítať podmienky, recenzie.

kodiak123
autor
27. apr 2019

Dobre 🙂 Ďakujem vám všetkým za spetnú väzbu :D