Zákon príťažlivosti - venujem sa duchovným veciam

danussskah
25. jan 2013

Mile mamicky,
uz dlhsiu dobu sa venujem duchovnym a dusevnym zalezitostiam ,Zakonu pritazlivosti,vibraciam,osudovosti,karme,reinkarnacii,minulym a buducim zivotom.
Hladam kamaratky podobne zmyslajuce,zijuce tymto,ktore citaju take knizky ako ja: Tajomstvo,Pros a dostanes,Putovanie dusi,Poznaj svoj ciel...atd...Je ich mnoho.Rada by som s vami podebatovala o kazdodennych radostiach a starostiach,o detoch,vztahoch k manzelovi,priatelom...na zaklade tohto Zakona.. 🙂
Proste: Hladam SPRIAZNENE DUSE!!!!
PS:Nejaku negativitu nepripustam.Negativne prispevky IGNORUJEME!!!! 😝

danussskah
autor
26. jan 2013

nie su tam nejake s titulkami?lebo obcas som pozerala,teda inych napr.Luise Hayovu a bolo tam s titulkami a bez...

jojomama
26. jan 2013

@monikamajova To znie velmi zaujimavo, urcite si to skusim obstarat. Dakujem 😉

jojomama
26. jan 2013

@danussskah Aj ja som si vzdy myslela, ze nie som objimaci clovek. Potom, ked som zacala robit s detmi a starymi ludmi, zvlast, ze som bola bez svojich rodicov, tak som sa zacala premahat a aj ked mi to najprv bolo cudne, potom som zistila, ze je to super. Otvor naruc a usmej sa do siroka, az sa ti budu smiat oci a obim niekoho doma. Ked obimes, tak ho zovri a nechaj drzat a napln sa laskou a tuz, aby aj ten koho objimas to citil. Objatie je vlastne terapiou, kde sa davas a zaroven prijimas, musis sa vsak otvorit a pustit toho druheho dnu.
Raz si pamatam, ked som bola v Londyne na Oxford Street (co je hlavna obchodna) vzdy tam mas obrovsky dav valici sa kazdym smerom a ludia su v strese. Pri jednej metrovej stanici stali mladi ludia davali objatia za darmo. Doslova sa k tebe rozbehli a kricali "free hugs" a niekedy ta aj viaceri naraz objali...bol to super pocit.. Cim viac sa otvoris, tym viac dostanes aj ty. Skus si dnes zaexperimentovat a objim len tak necakane, koho lubis a dobre si to vychutnaj. Euforia a laska vas oboh zaplavi a budete sa citit super a hlavne "practice makes perfect" cize cim castejsie, tym lepsie a bude ti to o to prirodzenejsie.
Vzdy sa mi pacilo, ako anglicania na konci svojich odkazov si davali x - znamena kiss, cize pusa a o - znamena hug, cize obiatie
oxo 😵

monikamajova
26. jan 2013

@jojomama presne tak,dotyky liečia 😵

danussskah
autor
26. jan 2013

@jojomama Ja svoje detciky obijimam dost casto,horsie je to s dospelymi... 😔
A ako dlho si zila v Londyne?Ja som 3 roky pracovala v Leicestri (teda mestecku pobliz).

jojomama
26. jan 2013

Myslim si, ze niekedy je lahsie objat "cudzieho " cloveka, lebo voci nemu sme neni zatazeny hadkami, nervozitou a stereotipom denneho zivota...ale o to je skutocne liecivejsie a cennejsie dat tieto objatia prave manzelovi, ktory ma mozno vytaca alebo ako pre mna moj ocino a mamina, ktori mna vedia vytocit, lebo sa delime o jednu domacnost.
Uz teraz mi zasa svita a sama sa preladujem do dobrych frekvencii.
Babky, mam DVD Tajomstvo a ak by ste niektora chceli, tak ho rada bezplatne poslem, najlepsie by bolo ho mat ako putovne. Ked niekoho oslovi, tak nech si ho necha tak dlho ako chce a ked uz sa presunie na nieco ine, tak ho kludne posunte dalej.
Ozvite sa kto ma zaujem 😵

monika15
26. jan 2013

@danussskah super tema... 🙂) urcite tu budem chodit...

bebe02
26. jan 2013

@jojomama Aky mas dojem z regresnej hypnozy? Ako na teba zaposobil ten hypnotizer ako clovek?

jojomama
26. jan 2013

@danussskah v Londyne asi 6 rokov a v Anglicku asi 10, ale v Leicestri
som nebola. Pacilo sa ti?

jojomama
26. jan 2013

@bebe02 Ako clovek, velmi mily, myslim ze naozaj skromny a vezeral aj mladsie nez ma skutocny vek. Maloval aj obrazy a mal to tam take jednoduche a prijemne. Hypnoza bola vedoma a skusal najprv moju schopnost zhypnotizovania, co bolo nieco ako vedena meditacia s vizualizaciou a potom mi len hovoril, nejaky scenar, ze som napriklad na pusti, alebo ze som muz...atd a ja som sa vzdy chytila prvej myslienky co mi prisla a nechala sa viest vlastnym pocitom a ako keby sme spolu malovali nejake pribehy...bolo to zaujimave.
Urcite, by som to odporucala. Vzdy, ked som prisla na nejaku smutnu udalost alebo pocit, tak ma potom slovne od toho oslobodil.

barcelona94901
26. jan 2013

@monikamajova ono ,často ani nevnímame znamenia,ktoré dostávame 🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@jojomama Ale ano.Len mi prisli ti Anglicania trosku ,,blazni,,.A tiez tam teda dost piju a drogy uz tam uzil asi kazdy.Ale inak mili ludia,nemali sme problemy,naozaj zlati.Len problem bol,ze ti naslubovali a nic nedodrzali. 😀 Ale boli to krasne roky mojej mladosti,sme pochodli s kamoskou party,poblazneli...Bolo fajne.

jojomama
26. jan 2013

Ja by som sa aj vratila, ale momentalne mi to moja situacia nedovoluje. Na druhej strane je super byt tu doma a opat medzi svojimi. 🙂

danussskah
autor
26. jan 2013

@jojomama Ta stranka,co si odporucila je super.Len si musim najst cas,ked deti pospia a prestudovat to.Ja by som sla na regresnu,aj progresnu hypnozu.Len sa bojim straty kontroly nad svojim telom,to mam blok.
A kolko si platila?

danussskah
autor
26. jan 2013

@jojomama Ano,je tam iny zivot,vsetkeho dostatok,taky lahkovazny zivot vedu..aj ked maju deti...radi si uzivaju..je to dobre za jedno,ale zase nie cely zivot.

bebe02
26. jan 2013

@jojomama A pomohla ti ta hypnoza v niecom? Alebo si dostala nejake odpovede na nieco?

jojomama
26. jan 2013

@danussskah Takze plati sa 35 Euro, ale pre mimo Bratislavy, chcel len 20 Euro a to v hotovosti. Ak sa s nim skontaktujes, tak budes milo prekvapena, lebo on je skutocne velmi prijemny a sam ti aj bud zavola, alebo posle majlika obratom.
Ja by som mala ist znova, ale casovo mi to nevyhovuje, hoci jeho sidlo je celkom blizko hlavnej stanice. 😉

jojomama
26. jan 2013

@jojomama a este ta moja prva seansa trvala 2 hodiny..

jojomama
26. jan 2013

@jojomama Ja som isla na hypnozu s cielom zacat byt pozitivnejsia a otvorenejsia voci vsetkemu dobremu a zacat chudnut. Urcite mi to pomohlo, lebo po hypnoze, akoby carovnym prutikom sa vo mne otvorili dvere s tuzbami byt mila, vesela, mat harmonicke vztahy a hlavne stastny zivot, ako pred tym, ked som sa naplno venovala pozitivnemu myslenju. Co sa tyka chudnutia, tak ovela menej mam tuzbu jest sladkosti a zajedat depky a velmi ma to taha na sport...takze, ano, citim sa na spravnej ceste

bebe02
26. jan 2013

@jojomama A kde presne ma sidlo? To je nejaky byt, alebo miestnost v nejakom zariadeni, ci ako? A na tom druhom stretnuti sa co robi?

jojomama
26. jan 2013

@danussskah Ja som tam moc nechodila do klubov, ale vzdy som natrafila na ludi, ktori tuzili verit a nejakym sposobom sa venovat duchovnemu zivotu. Opatrovala som starych ludi, co je uplne iny zorny uhol a ti boli zvacsa velmi mili a kolegovcov, ci priatelov som mavala zvacsa inych narodnosti a tak som nemala moznost az tak spoznat mladych anglicanov. Mna kluby moc nebavili ale viem, ze je tam dost divoky s posob zabavy a nazory na Slovakov alebo Slovenky u niektorych boli povysenecke a pod, ale to mna nezaujimalo.
Pacilo sa mi tam strasne moc veci, ako sa k sebe vo vseobecnosti ludia spravaju, ochota pomoct skoro vsade, soferovanie bolo pohodovejsie. Ked som bola na vidieku, tak to bolo uplne super...samozrejme, nechcela by som tam zit na trvalo a som hrda a aj tam som vzdy bola hrda na Slovensko a aj na pracu, ktoru som robila. Normalni ludia to chapali a ti co sa rozculovali, ze im cudzinci zaplavuju krajinu a beru pracu, tak som len sa snazila vysvetlit, ze kazdy si hlada ako lepsie zit, ci niekedy doslova prezit aj inde, ak im je to umoznene.

jojomama
26. jan 2013

@bebe02 On to ma v budove s malou recepciou a ma tam jednu miestnost so svojim stolom a stolickou a potom kvazi lehatko a kreslo ak si dore pamatam. Ma tam aj tie svoje malby a platenko na ktorom prave pracoval.
Nuz sam mi hovoril, ze ta druha seansa je dolezitejsia nez ta prva, lebo tu uz by isiel hlbsie a snazil sa mi viac pomoct cez tu regresnu hypnozu a tak isto implantovanim pozitivnych vizualizacii a myslienok. Mozem poveda, ze uz je to skoro dva mesiace, co smo tam bola a doteraz si presne vsetko zivo pamatam. Takze sa mu podarilo preniknut dost hlboko do mojho podvedomia...bol to inak velmi prijemny zazitok. 😵

danussskah
autor
26. jan 2013

@jojomama Ano,bola tam nejaka ta nadradenost,ale tak to je asi normalne...🙂...Ale inak,vravim super life.Ale zeby sa tam nejak niekto zaujmal o duchovno,to nie.Ja som tam zazila len vzorku,co si rada vypije,ide na party,nejaky ten sex,travka...ALe to bude asi tym,ze som si ich v tej dobe asi pritahovala tiez,lebo ma nejake taketo veci tiez nezaujimali.To je ten nas Zakon,ze...A teraz sa mi zda,ked sa tomu venujem,ze je toho okolo mna asi VSADE. 🙂

jojomama
26. jan 2013

@bebe02 Inak adresu by som mohla pohladat, ale aspon orientacne je to velmi blizko tej obratenej pyramidy, co je budova rozhlasu.

bebe02
26. jan 2013

Dakujem za info.🙂
@jojomama

jojomama
26. jan 2013

@danussskah Presne ako hovoris je to ten Zakon pritazlivosti. Vzdy v ako rozpolozeni som, takych ludi a udalosti len pritahujem. Ono to funguje aj ked si to nemyslime alebo nevnimame. 😵

jojomama
26. jan 2013

Caute kocky, uz musim ist po robote. Velmi sa tesim, ze sa toto rozbehlo 😉

jojomama
26. jan 2013

@bebe02 Jasne a kedykolvek 😵

ludka707
26. jan 2013

ahojte, rada by som sa zapojila do debaty, som rada, že som našla fórum práve na túto tému 🙂) ja sa duchovnému venujem tiež už od svojich 19 rokov. Ani neviem, ako som k tomu prišla, ale začínala som kartami - sedmové, cigánske, tarot, následne ma to ťahalo k anjelom. Taktiež som prečítala množstvo kníh od D.Virtue - je to perfektná autorka a jednou z mojich obľúbených kníh od nej sú Poslovia svetla, Poselstvi andelu, Vás anjel vás potrebuje 🙂)) som úplný samouk ale jej knihy ma inšpirovali aj k tomu, aby som začala aj s meditáciami (vlastne aj jedna kamoška, ktorá sa anjelom venuje). V meditáciách som nováčik, ale ked mám voľnú chvílku a hlavne kľud okolo seba, tak to využijem na meditáciu a už sa mi podarilo zažiť pár neskutočných spojení s anjelmi 🙂) Okrem toho sa venujem a čítam veľa kníh Feng shui a milujem sviečky a aromaterapiu 🙂 Na každý sviatok pomaly dostávam ako darčeky sošky anjelov, predmety z feng shui a sviečky 🙂 doma už cvokatejú z mojej dekorácie, toho, že aj veci rozkladám podla Baqua 🙂))

monikamajova
26. jan 2013

@bebe02
@jojomama
@danussskah ja by som sa hypnózy bála..tiež som pár kníh o nej prečítala,ale len taký vnútorný pocit hovorí,že to nie je až také super..aj ste ju niekto absolvovali?