Zákroky kvôli kruhom pod očami

macopaco
22. nov 2018

ahojte,
chcem sa spýtať, či niektorá z Vás absolvovala odstránenie kruhov pod očami, či už kys.hyaluronovou alebo inými výplňami. Či a kde sa to oplatí dať si spraviť, pretože je to dosť drahé... či sa to vôbec oplatí, ten efekt či zostane atď.... mám ich dosť rozsiahle, korektor poriadne nezaberie, iba čo mám aj vrásky z toho výraznejšie, obyčajný makeup na to vôbec nestačí... pripadám si ako strýko Fester keď sa bez makeupu pozriem na seba do zrkadla... Ďakujem.

eeffka
1. dec 2018

@charlotte4488 sestra ma komplet vysledky v poriadku ale je dost chuda. Ja mam kruhy tiez ked som unavena. Ked sa vyspim v pohode tak to nie je na zakroky . Ja mam 41. Nasa mama kruhy nema ale zasa je gulata 😂
Moja mladsia ked je chora ma oci ako panda.7r. Podla toho uz viem.

caelley
1. dec 2018

@charlotte4488 Len aby si dcere viac neuskodila ako pomohla.

http://www.lovcisarlatanov.sk/tag/biorezonancia/

Pozistuj si o biorezonancii co najviac.

juliet86
1. dec 2018

ja by som si podoplnala stravu a natrela ich zltym korektorom. zlta stiahne tu modru...

eni01
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
caelley
1. dec 2018

@eni01 Ahoj, tema je o kruhoch pod ocami, tie sa operativne odstranit nedaju 🙂

leniel
1. dec 2018

@caelley ale daju 😉 existuje plasticka operacia spodnych viecok, kde rozptylia nahromadeny tuk, a urobia vypln ,,kruhov’’, takze je aj invazivnejsia a dlhodobejsia cesta ako len injekcie kyseliny hyalur. 😉 znama si to davala robit a vysledok je svetovy!

tanicka163
1. dec 2018

Zienky aj ja mam kruhy pod ocami. Momentalne mam jeden pristroj a krem na kruhy pod ocami a pomohlo mi to. Ale je to na dlhsie a ten pristroj je dost drahy. Treba si to len robit pravidelne. Jedna sa o pristroj Galvanic. Je to pristroj so 4 nadstavcami takze je vsestranny nie len na oci. A krem som si k tomu dokupila. Neni to ako napichanie kyselinou, to by som si ja osobne robit nedala, ale aspon sa mi to polepsilo . Prikladam fotku pred a po

eeffka
1. dec 2018

@tanicka163 to vyzera skor na pigmentove skvrny nez kruhy ale kazdopadne sa ti to zlepsilo

caelley
1. dec 2018

@leniel vacky pod ocami ano, ale ked tam ziaden tuk nemas, len kost a kozu a fialove kruhy, na toto este zakrok nevymysleli:( vacky pod ocami nerovna sa kruhy pod ocami🙂

katka33
1. dec 2018

@zuzu1108 ďakujem moc, potešila si ma. Pani Dr.poznám, chodila som k nej cca rok.

katka1981
2. dec 2018

@zuzu1108 , napis mi prosim ta IP, ano vzdy je to o lekarovi

katka1981
2. dec 2018

@tanicka163, to nemas nejake kruhy pod ocami, to je nic, skor je to len pigmentacia, mozno by ti stacil kvalitny make up. Urcite nepotrebujes kys. hylauronovu. Galvanic je vraj super, ale musis pouzivat pravidelne a ja si stihat pravidelne cistit len zuby 🙂

tanicka163
2. dec 2018

@katka1981 , mam ale mozno to na tej fotke tak nevidno. Make up mi nepomaha vobec a uz som vyskusala hociake. Ano najlepsie je ked sa pouziva pravidelne, potom vidno vysledky. Ani ja som predtym nic nestihala a ked som si ho kupila, tak som si povedala ze 2 krat do tyzdna po 15 minut som si doteraz na to vzdy nasla.

katka1981
2. dec 2018

@tanicka163, dobre robis, aspon sa mas z coho tesit, rozumne

macopaco
autor
3. dec 2018

@michaela80 som z Nitry,
@eeffka no to ja mám tie kruhy oveľa väčšie a výraznejšie ako mala vaša sestra... ja mám až také jamy, ako sa vyjadril lekár. Bola som pred časom na konzultácii u estet. chirurga. Hlboké jamy a tmavé navyše...Keby to mám v takom rozsahu ani to asi neriešim. Lenže chápem, je to nepríjemný pocit, ktorý iní nepochopia.

macopaco
autor
3. dec 2018

@leniel môžem vedieť kde si to dala robiť a nejaké foto?? o tomto som totiž ešte ani nepočula, každý lekár by to riešil iba kyselinou. Ďakujem

katbra
4. dec 2018

@michaela80 áno je to super.Ja som bola v TN , ocne okolie zostane pekne svieže.Pomohlo to aj na mimicke vrásky okolo úst. Odporúčam

babina_33
17. dec 2018

Mozno to len tak nevnimas @macopaco na nej, ze uz ti to pride akoby normalne. Ja tiez na sebe to vidim ovela viac jak na niekom inom 🙂

lilinka232323
18. júl 2020

@leniel ahoj vies mi podat blizsie info ohladom tej operacie kruhov pod ocami? Kde to robili kamoske a ako sa to vol? Dakujem