Zamietnutá platba kartou

tweety13
1. feb 2017

Ahojte stalo sa niekomu ze isiel platit kartou platbu zamietli ale peniaze na ucte mal?

dominika6
1. feb 2017

@tweety13 ked je platba zamietnutá tak ti na účte peniaze ostanú...iná vec je ked terminál dlho načítava,zruší platbu a ty naťukáš pin znova..
vtedy odišli prachy 2x..treba to reklamovať

tweety13
autor
1. feb 2017

@dominika6 ako myslus ze reklamovat vies nemam aktivne sms cize len dufam ze to neodide lebo som to platila nakoniec v hotovosti a pin som dala 2x a 2x vypisalo ze platba zamietnuta penuaze mam ko trolovala som to cez internet

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tweety13
autor
1. feb 2017

Ja take nic nemam ma porazi ak to odislo 2x a aj ja som zaplatila

alenah31
1. feb 2017

@tweety13 keď platíš kartou okrem bločku ti predavačka podá aj doklad z terminálu - vždy!!!! ja si to pravidelne kontrolujem. A to bolo prvé čo si odo mňa v banke pýtali.

dominika6
1. feb 2017

@tweety13 ved vo výpise na ib si to pozri nie?

simca06022011
1. feb 2017

Ak boli peniaze na ucte zamietlo mi to iba ked mi expirovala karta a tie SMSky si aktivuj. To je na nezaplatenie.
A vzdy ked sa taketo daco podozrive udeje a este davas viac krat pin vezmi si doklady, doklad o tom ze si to uhradila v hotovosti mas? Mohli mat pomaly internet a zblblo im to....

simca06022011
1. feb 2017

@dominika6 pozrie, niekedy aj o par dni zbehnu tieto platby... dalsia vec je ze cim viac dokladov mas k reklamovaniu takejto platby tym lepsie

marse
1. feb 2017

ano stalo v lidli, peniaze na karte a dvakrat zamietlo, este ze som mala hotovost... hned nato som isla do bankomatu a tam v pohode dalo peniaze. nechapala som, odvtedy sa nestalo ...

ale pocula som od viacej ludi ze co maju slsp tak im to v lidli urobilo

dominika6
1. feb 2017

@simca06022011 nie...platby máš bud stiahnuté v pohyboch na druhý deň z účtu alebo sú v kolonke čakajúce...takže všetko sa dá skontrolovať hned..
mne tak omylom stiahlo v tescu platbu ked zaproval terminál..platbu mi vrátili po reklamácii na účet do 3 dní

simca06022011
1. feb 2017

@dominika6 no ja to uctujem denne, viem ze v cakajucich ani inde to nenajdem.. je to tak do dvoch dni stiahnute z uctu. A kedze pracujem s 4 bankami, iba v jednej mam kolonku cakajuce :D co som si vsimla..a to su vacsinou cakajuce od mna odoslane s neskorsou splatnostou. Nuz mozno nemam tie spravne banky :D

dominika6
1. feb 2017

@simca06022011 ja mám csob a tam mám všetko

simca06022011
1. feb 2017

@dominika6 este ma napadlo ze mozno v kolonke pri vypise k platobnej karte... no popozeram to ekd budem "tam". My mame tatru, sberbank, vub a mbank... :D vsetko ine... ale intenzivne som neprehladala vsetky :D

dominika6
1. feb 2017

@simca06022011 ja to mám pod názvom bud čakajúce,alebo blokované..ale treba to hladať,pod pohybmi..

janka54321
1. feb 2017

Ved si zavolaj do svojej banky na infolinku...a nie takto budes len stresovat, ci to stiahne, alebo nestiahne