Zažili ste karmické vzťahy?

nattalies
31. okt 2017

Ahojte,

chcem sa spýtať, či ste zažili nejaký karmický vzťah a ak áno, o čom v tom vzťahu išlo (aký druh vzťahu to bol), aký bol alebo ešte je jeho priebeh, resp. ako dopadol/pokračuje, aké sú z toho pocity Vaše/tej druhej strany, čím ste si kvôli tomu museli preskákať atď...?

Vopred ďakujem za odpovede 🙂

moonlight1210
31. okt 2017

skus priblizit, co si ty predstavujes pod karmickym vztahom. osudovy?

nattalies
autor
31. okt 2017

@moonlight1210 niečo v tom zmysle. Že ti nie raz vojde do života ten určitý človek, ku ktorému cítiš niečo nevysvetliteľné a už len pri pohľade do očí vieš, že to je ten pravý, no nemôžete byť spolu lebo...a okolnosti/záväzky...proste, niekto, kto ti obráti život hore nohami a cítiš, že všetko by mohlo byť nádherné, keby ste spolu, ako jediný ti ukáže to, čo ti inde vždy chýbalo, no aj napriek všetkému nebudete resp. nemôžete byť spolu...ach celé zle :(

lillystranska
31. okt 2017

Ja mám taký vzťah. Dlho som hľadala muža ktorý by bol presne rovnaký ako ja a zrovna začiatkom tohoto roka som ho stretla. Nevravím že zo začiatku to bolo idilicke. Ale obaja sme cítili že k sebe patríme skvele sa dopĺňame myslíme v danú chvíľu presne na tú istú vec a dokonca vyslovuje naraz rovnakú vetu. Po čase sa to ale pokazilo a 3 mesiace sme sa nevideli písali sme si ale neboli sme spolu. Potom zistil že sa do mňa zamiloval ale z mojej strany to už nebolo ono až nakoniec sme sa v jeden deň rozišli tak že už viac sa neuvidíme bol to najhorší deň v mojom živote nevydržala som to a napísala som mu a sme znova spolu. Fungujeme pár aj keď nie sme dennodenne spolu a máme problémy ale vieme že patríme k sebe. Neľutujem toho rozhodnutia mu napísať 😍

nattalies
autor
31. okt 2017

@lillystranska To je krásne, gratulujem k takémuto happyendu, aspoň niekomu sa to podarilo 🙂

oliviabb
10. sep 2019

@nattalies a @lillystranska dievcata zaujimalo by ma ako ste na tom teraz s odstupom 2 rokov

galioska
10. sep 2019

Hovorí sa čo vyzarujes, to dostaneš....som si všimla že niektoré ženy sa rozvedu, rozídu a opäť nájdu to isté trápenie v inom chlapovi, ako keby sa tie ženy trestali, samé seba za niečo, za čo možno ani nemôžu, zle detstvo, zlé vzťahy...

eliska13
10. sep 2019

@galioska to má často na svedomí vzťah s otcom v detstve, dospievaní...keď otec odmieta dcéru, alebo majú "vlažný"vzťah dcéra si nájde chlapa, ktorému musí stále niečo dokazovať, podkladá sa mu, znesie hádky, nadávky, ponizenie

galioska
10. sep 2019

@eliska13 faktorov je veľa nie len to , preto píšem vzťahy a 3 bodky