Zážitkové darčeky. Už ste niekedy objednali?

zrzulka
18. sep 2008

uzisito
Objednavali ste nejaky darcek pre niekoho podobneho rázu? Co to bolo a aky ste mali uspech? Rrozmyslam nad offroadom pre muza.

miriamik77
19. sep 2019

Ahojte dámy, píšem do tejto staršej témy, lebo nechcem zbytočne zakladať novú. Chcela by som sa Vás spýtať, aké máte skúsenosti so zážitkovými darčekmi kupovanými cez internet? Môj mužíček bude mať čoskoro narodeniny a ja už fakt neviem, čím ho potešiť. Všetky skryté tronfy, ktoré som mala, som už využila a teraz som už fakt zúfala :-/ Poraďte, čo vašich mužov potešilo? Chcem aby to bolo niečo, na čo bude dlhoo spomínať. Ďakovala 🙂

hastrmistr
19. sep 2019

@bihan moja mama ma uz rok zaplateny let balonom a vzdy to zrusia....mala ist zajtra a zasa nic...povedala ze na nich kasle

miriamik77
26. sep 2019

@hastrmistr a to akože prečo zakaždým zrušia? Aký majú na to dôvod? Kvôli počasiu, či? Lebo veď keď si raz niečo dohodnem, tak by to tak malo aj platiť, no nie?

martinuska
26. sep 2019

@miriamik77 my sme tiez dostali ako svad.dar let balonom. A lieta sa skoro rano alebo vecer. A ked nie je pocasie vhodne, vietor a tak , tak sa jednoducho neleti.a mozu to zrusit aj pocas nafukovania balona.
A manzelovi som kupila paragliding na donovaloch. V tandeme sa spustil. Spojili sme to s predlzenym vikendom a uzili sme si to spolocne.

miriamik77
26. sep 2019

@martinuska fúha, tak to aby som vybrala niečo také, čo len tak ľahko nezrušia😀 Ale veď potom keď to oni furt rušia, tak vám to bezplatne predĺžia na dlhšiu dobu, nie? Ten paragliding vyzerá zaujímavo😇

martinuska
26. sep 2019

@miriamik77 voucher plati, za pocasie nemoze nikto, radsej 10xodlozit ako 1xspadnut. Manzel si to uzil, isla v lanovke s nami aj jedna pani, ze ide na prechadzku kym muz spi. A nakoniec mala aj ona zoskok za zvyhodnenu cenu, lebo manzela vratil nazad na kopec ku mne 😉 a ze aj tak ide dole, tak ju zoberie. A pani isla.

ivanecka0602
26. sep 2019

@zrzulka mimo to...ja som dostala let lietadlom teda pilotom na skusku. Cez net to bolo 160e tusim a potom na mieste som sa bavila s tym pilotom ze nieje problem sa dohodnut kedykolvek a ze jeho cena je cca 100e.

hastrmistr
26. sep 2019

@miriamik77 to neviem.....podla mna preto ze to bolo zakupene na zlavomate a uprednostia platiacich plnu sumu....lebo balony v nitre lietaju zakazdym ako to mame a sestre zrusia.....

miriamik77
30. sep 2019

@martinuska áno, to máš pravdu, že radšej neriskovať, keď povedia, že na to nie je vhodné počasie. Netreba sa zahrávať s ľudským životom! Wau tak super, aj ona si to aspoň vyskúšala🙂😉 No ja neviem, či by som len tak išla, asi by som dlho rozmýšľala😂😅 Ja som z takýchto vecí dosť taká pokakaná🙈😂😂

@hastrmistr jaaj vy ste to len cez to kupovali? Ja by som asi išla cez inú stránku, moc týmto zlavovým neverím.

martinuska
30. sep 2019

@miriamik77 aj ja som kupovala cez zlavomat a uz vela veci, aj tovar aj zazitky aj fotenie, vikendovy pobyt...nikdy som nemala problem.

miriamik77
30. sep 2019

@martinuska ako pobyt som aj ja raz cez to kupovala ale tieto zážitkové darčeky som si pozerala cez inú stránku.

klarik707
17. okt 2019

@miriamik77 a pozerala si uz stranku adrop.sk? to je stranka, ktora ponuka same zazitkove darceky a hlavne pre chlapov. skus pozriet🙂 osobne som cez nich uz kupovala, takze mam aj osobnu skusenost, keby si potrebovala s niecim poradit😉

miriamik77
21. okt 2019

@klarik707 nepozerala a po pravde som doteraz ani nevedela, že nejaká taká stránka existuje😕 Nikdy som o nej ešte nepočula. No idem ju hneď pozrieť, som zvedavá aké tipy na adrenalínové darčeky tam majú. Oki, ozvem sa, keď niečomu nebudem rozumieť, ďakujem za pomoc😉

clodika22
29. okt 2019

@miriamik77 hm, tak to je chyba, že si o nej nevedela. Oni ponúkajú perfektné darčeky. Som na narodeniny dostala od manžela medovú masáž, ktorú kupoval cez nich. Bola úžasna🙂 Ak by si potrebovala s niečim pomôcť, tak sa môžem aj ja obrátiť🙂

miriamik77
18. nov 2019

@clodika22 áno, už som to aj sama zistila🙂 Tak tvoj manžel ti doprial oddychu. A to si kde bola na takú masáž? Ozik keď máš s tou stránkou skúsenosti, tak by si mi mohla napísať, ako dlho ten poukaz na zážitok platí, keď si ho od nich kúpiš? To som si akosi na stránke nevšimla napísané😕

clodika22
19. nov 2019

@miriamik77 veru doprial a ja som mu bola za to obrovský vďačná, lebo mi to super padlo😉🙂 V Bratislave som bola na tej masáži🙂 Platnosť poukazu je 12 mesiacov a keď si ho nestihneš uplatniť, tak sa dá za poplatok predĺžiť. Si asi zle pozerala, lebo majú to na stránke napísané. Ale mne to nevadí, ja ti rada poradím😉

klarik707
25. nov 2019

@miriamik77 nevedela si o nej?? tak to je riadna skooooda. chod pozriet. uvidis, ze mozno aj nieco vyberies. daj vediet, co hovoris na tie zazitkove daaarky🙂😀

miriamik77
3. dec 2019

@clodika22 to ti verím😉 Až na rok dávajú poukazy? Tak to je super! Bola som v tom, že takéto poukazy vystavujú iba na polrok. A koľko to stojí, keď si chce človek predĺžiť poukaz? Musí byť na to aj nejaký špeciálny dôvod alebo im to je jedno?

miriamik77
3. dec 2019

@klarik707 nevedela, ale už viem a je to super🙂😍 Celú ich stránku som už prelustrovala a teraz majú aj aké super zľavy na niektoré zážitky. Vidno, že idú Vianoce😂

klarik707
13. dec 2019

@miriamik77 aaa ved to je pre nas len dobre, ze dali aj zlavy. aspon nejake eurace usetrime. akurat vcera som drahemu a sestre u nich kupovala poukaz. to bolo super nakupovanie😉😀 nemusela som behat po obchodoch, mat nervy na tych vsetkych ludi a s pohodlia gauca som mala nakupene vianocne darceky😉

miriamik77
17. dec 2019

@klarik707 super si to vyriešila👍🙂 A aký zážitok si im zakúpila???

jana19877
19. dec 2019

Pomóóóóóóc baby, zachráňte ma! Kto má skúsenosti a vie mi povedať, keby som objednala z tej stránky, ktorú ste tu spomenuli poukaz, stihol by mi ešte do Vianoc prísť? S Martinkom sa mi nedá moc behať po obchodoch a môjmu mužovi nemám ešte žiadny darček😒 Prosím, prosím, odpíšte mi niekto čím skôr. Vďaka!

klarik707
17. jan 2020

@miriamik77 ja viem😂 uz len takto budem nakupovat😅 sestre som kupila poukaz na pivny kupel v Prahe, aby si oddychla a ona aj zboznuje pivo, tak sa aj velmi potesila darceku. a drahemu som kupila poukaz na skolu smyku, aby vedel ako reagovat v smyku. od kamarata som pocula, ze je to super, tak som mu to kupila a tiez ho to potesilo, lebo takyto darcek vobec necakal odomna🙂

klarik707
17. jan 2020

@jana19877 bozenku keby som vedela, ze si tu pisala tak ti odpisem ale vobec som tu uz pred sviatkami a ani pocas nebola, nemala som na to cas😕 no dufam, ze si si to na stranke pozrela, lebo e-poukaz oni posielali este tusim aj 23.12., lebo to zakaznikovi pride hned na e-mail a ma darcek doma. tak mi napis, ako si to nakoniec doriesila, som zvedava.

jana19877
20. jan 2020

@klarik707 keď som videla, že nikto mi tu nepíše, tak som si to sama pozrela a zistila som, že e-poukazy posielajú a tak som to stihla🙂 Ale zakúpila som mu len univerzálny poukaz a zážitok si už sám vyberie😉🙂

mmmonika
22. máj 2020

@martinuska Prosím ťa, kde si kupovala? Priamo na Donovaloch?

martinuska
23. máj 2020

@mmmonika cez zlavovy portal, ale isto sa da aj priamo tam.nieco objednat.

legna30
23. máj 2020

Priateľovi som kupovala jazdu na 4kolkach a ocinovi sme kupovali jazdu na sportiaku na slovakuaringu bez rychlostneho obmedzenia. Pre chlapov najideálnejši dar😉😊

martinuska
23. máj 2020

@mmmonika to uz bolo davnejsie. A nie cez tento konkretne. Bola to klasika zlavadna. Ti chlapci tam chodia pravidelne, mali sme na vyber donovaly alebo jasna. Tak sme si zase cez zlavu kupili pobyt a isli sme.