• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zdravotné poistenie po skončení strednej školy. Ako vyplniť formulár?

12. septembra 2009 
raz som si nasla, potom sa mi tam nechcelo chodit lebo mi davali same blbe ponuky a prehanali ma vsade mozne, skoda reci. a teraz som sa stahovala tak mam problem sa tam hlasit ale to je o inom. musis to vydrzat uz len koli zdravotnemu lebo kazdy mesiac 29 eur je hruuuza
10. sep 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som sa nedavno zaregistrovat na UP a MUSELA som to ist nahlasit aj do zdravotnej poistovne... Na tvojom mieste by som tam zasla, nic za to nedas.. Prinajlepsom ti povedia, ze si prisla zbytocne, a ze to za teba urobi UP...
10. sep 2009 o 18:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deniska nechapem, co chces este riesit - sama poistovna ti predsa napisala, ze tam mas prist a doniest potvrdenie od up a maturitne vysvedcenie, tak tam chod a odnes im to, to je taky problem? podla mna vacsi pruser bude ak tam nepojdes a potom o par rokov zistia, ze tam mas nejake nezrovnalosti - to budes potom vysvetlovat, ze viete na modrom konikovi mi vtedy povedali, ze k vam nemusim ist, aj ked vy ste mi napisali, ze mam prist ... :sweat_smile:
10. sep 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mna len zaujimali skusenosti inych, nakolko ja s tym ziadne nemam
11. sep 2009 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
btw. aj odo mna pytali pred 10 rokmi kopiu maturitneho vysvedcenia
11. sep 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem, ze tu kopiu matur.vysvedcenia tam mam odniest, len som chcela vediet, ci to staci odniest naraz s rozhodnutim o zaradeni do evidencie uchadzacov o zamestnanie alebo to treba odniest skor.To rozhodnutie mi maju dat az 21.09.
11. sep 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci naraz
12. sep 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem
12. sep 2009 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok