Žehlička na vlasy Remington S9500

vavrenka
1. jan 2013

ahojte,zienky, chcem si kupit dobru zehlicku na vlasy, vsade citam, ze znacka remington je velmi fajn. Ma niektora skusensot konkretne s tymto typom? Hladam nieco, co mi neznici vlasy, rychlo vyzehli dorovna, ale nebudem mat z toho "pricapnute" vlasy. mam stredne dlhe vlasy, krutia sa mi jemne, ide skor o to, ze sa tocia vsade mozne a ja vyzeram neupravena 😝 . Popr. ak mate skusenost aj s inym typom, napiste, potesim saaa.
dakujem 😉

tatiana7777
1. jan 2013

Ahoj, ja mam Remington, a super! Teraz vsak si davam keratin brazilsky a nemusim zehlit vlasy vobec aj to je moznost mat pekne vlasky ;)

lutia
1. jan 2013

@tatiana7777 a kde si cosi take kupila a kolko to asik tak stoji??

tatiana7777
1. jan 2013

To robia v dobrom kadernictve, ceny su rozne od dlzky vlasov a od mesta .. Uz od 40 eur do 100 rozne. Raz za 3 mes.Ti nanesie kadernicka na vlasy po umyti a vysuseni nieco ako farbu-ale je to tvrdsia hmota, necha posobit, vysusi a vyzehli zehlickou. Potom mam pokoj nezehlim v pohode rozcesem vlasy a nemam ich rozlietane a stocene. 😉

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 a aky typ mas? ten s9500?

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 inak o tom brazilskom keratine som pocula. ja nemam kucerave vlasy, len tka polovlnite, nech s nimi robim cokolvek, vyzeraju neupravene a ked si ich vyfukam fenom, tak su sice rovnejsie ale stale podhupnute e pripadam si ako pudlik 😅

tatiana7777
1. jan 2013

Neviem Ti teraz povedat kt.to je je kedze som mimo dom..je uzka ;) Ja nemam vlnute vlasy ale po umyti som mala krepate zle sa rozcesavali, a kazdy vlas siel na inu stranu. Na Keratin chodim pravidelne takmer rok a nechcem menit ;)

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 ta s9500 je cierno biela s takymi kvietkami, je uzka, vraj sa s nou daju robit aj kucery a vraj su tam nejake perly/perlovy prasok

tatiana7777
1. jan 2013

Fiha 🙂 Nie ja mam cisto ciernu.

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 vzdavam sa 😀 😀

vavrenka
autor
9. jan 2013

@vavrenka tak si odpisujem sama. vyskusala som S9950 a S9500, rozdiely - pri tej prvej, najpopularnejsej, som nezaznamenala ziadny shine efekt, proste mi to vyzehlilo vlasy a hotovo. co bolo super, nemusela som ani stiskat zehlicku, lebo dosticky k sebe krasne doliehaju aj pri jemnom stisku, takze super. No a 9500 - horsia manipulacia - vlasy sa mi vysmykavali - tie dosticky k sebe neprileihaju, zrejme je to zehlicka na hrubsei vlasy- ja mam normalne. takze som musela talcit, aby mi to vlasy prichytilo. ale ten vysledok! som skoro padla z noh, normalne naozaj leskle vlasy. smaozrejme, tam kde ich mam enposkodene (kde mam uz odrasteny melir) neskutocne krasne, leskle haldke vlasy a melirovane konce uhladene s jemnym leskom. takze vitaz? jednoznacne S9500! i ked sa mi s nou horsie manipuluje,a le to chce cvik, vysledny efekt za to stoji. btwv- robi krasne vlny!!!!