Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Žehlička na vlasy Remington S9500

vavrenka
1. jan 2013

ahojte,zienky, chcem si kupit dobru zehlicku na vlasy, vsade citam, ze znacka remington je velmi fajn. Ma niektora skusensot konkretne s tymto typom? Hladam nieco, co mi neznici vlasy, rychlo vyzehli dorovna, ale nebudem mat z toho "pricapnute" vlasy. mam stredne dlhe vlasy, krutia sa mi jemne, ide skor o to, ze sa tocia vsade mozne a ja vyzeram neupravena 😝 . Popr. ak mate skusenost aj s inym typom, napiste, potesim saaa.
dakujem 😉

tatiana7777
1. jan 2013

Ahoj, ja mam Remington, a super! Teraz vsak si davam keratin brazilsky a nemusim zehlit vlasy vobec aj to je moznost mat pekne vlasky ;)

lutia
1. jan 2013

@tatiana7777 a kde si cosi take kupila a kolko to asik tak stoji??

tatiana7777
1. jan 2013

To robia v dobrom kadernictve, ceny su rozne od dlzky vlasov a od mesta .. Uz od 40 eur do 100 rozne. Raz za 3 mes.Ti nanesie kadernicka na vlasy po umyti a vysuseni nieco ako farbu-ale je to tvrdsia hmota, necha posobit, vysusi a vyzehli zehlickou. Potom mam pokoj nezehlim v pohode rozcesem vlasy a nemam ich rozlietane a stocene. 😉

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 a aky typ mas? ten s9500?

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 inak o tom brazilskom keratine som pocula. ja nemam kucerave vlasy, len tka polovlnite, nech s nimi robim cokolvek, vyzeraju neupravene a ked si ich vyfukam fenom, tak su sice rovnejsie ale stale podhupnute e pripadam si ako pudlik 😅

tatiana7777
1. jan 2013

Neviem Ti teraz povedat kt.to je je kedze som mimo dom..je uzka ;) Ja nemam vlnute vlasy ale po umyti som mala krepate zle sa rozcesavali, a kazdy vlas siel na inu stranu. Na Keratin chodim pravidelne takmer rok a nechcem menit ;)

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 ta s9500 je cierno biela s takymi kvietkami, je uzka, vraj sa s nou daju robit aj kucery a vraj su tam nejake perly/perlovy prasok

tatiana7777
1. jan 2013

Fiha 🙂 Nie ja mam cisto ciernu.

vavrenka
autor
1. jan 2013

@tatiana7777 vzdavam sa 😀 😀

vavrenka
autor
9. jan 2013

@vavrenka tak si odpisujem sama. vyskusala som S9950 a S9500, rozdiely - pri tej prvej, najpopularnejsej, som nezaznamenala ziadny shine efekt, proste mi to vyzehlilo vlasy a hotovo. co bolo super, nemusela som ani stiskat zehlicku, lebo dosticky k sebe krasne doliehaju aj pri jemnom stisku, takze super. No a 9500 - horsia manipulacia - vlasy sa mi vysmykavali - tie dosticky k sebe neprileihaju, zrejme je to zehlicka na hrubsei vlasy- ja mam normalne. takze som musela talcit, aby mi to vlasy prichytilo. ale ten vysledok! som skoro padla z noh, normalne naozaj leskle vlasy. smaozrejme, tam kde ich mam enposkodene (kde mam uz odrasteny melir) neskutocne krasne, leskle haldke vlasy a melirovane konce uhladene s jemnym leskom. takze vitaz? jednoznacne S9500! i ked sa mi s nou horsie manipuluje,a le to chce cvik, vysledny efekt za to stoji. btwv- robi krasne vlny!!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli