Železničná a autobusová stanica v Prahe

22. júl 2021

Ahojte, chcem sa spýtať, lebo sa neviem zorientovať, sú hlavné stanice železničná a autobusová v Prahe hneď vedľa seba?

Ďakujem

katkasmacka
22. júl 2021

Ahoj,nie....autobusko je florenc a potom je hlavna stanica vlaky...ze na florenci stoja aj nejake vlaky ale nie vsetky...ale v kazdom pripade bus a vlak nie je na jednom mieste...

nika_m
22. júl 2021

Je to jedna zastavka metrom

autor
22. júl 2021

@nika_m ktorý smer mám potom ísť, keď prídem vlakom do Prahy a potrebujem sa dostať na Florenc?

ofzuza
22. júl 2021

Letnany. Len potom na florenci kukaj znacky nech nevylezies niekde inde a nie si zmatena 🙂

ibrunova
22. júl 2021

Je to len jedna zastávka metrom.

diewcatqoo
22. júl 2021

Dojdes tam v pohode pesky, vobec to nie je daleko. Ale ak sa v Prahe nevyznas, radsej chod metrom. Linka C smer Letnany

autor
22. júl 2021

@ofzuza ďakujem krásne , idem 1x preto stresujem 🙂

autor
22. júl 2021

@diewcatqoo ďakujem

ofzuza
22. júl 2021

Chapem 🙂 neboj, to das.

autor
22. júl 2021

@ofzuza 🙂

nika_m
22. júl 2021

Uz ti napisali, ides smer Letnany...musis si pamatat linku, smer jazdy a to, ze ides iba 1 zastavku...drzim palce 🙂

kitycat
22. júl 2021

Inak na Florenci je hrozne ,ale fakt, ze hrozne vela vystupov, hladaj ten co ma napis UAN Florenc a schody by mali byt olepene zltym Student agency, ak to nezmenili. Podla mapky mi vychadza ten oznaceny E2. ALe ta reklama so SA ma vzdy zachranila

anita1978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. júl 2021

@kitycat ďakujem 🙂

moira22
18. okt 2023

Ahojte idem 1x z prahy na slovensko a ja sa lahko stratim cize prosim vas ak mi viete pomoct…ako sa dostanem co najjednoduchsie z letiska vaclava havla na uan florenc?dakujem