Zháňam knihu od Vranskej - Vakcína, alebo nedovoľ, aby mi ublížili

mirkafi
15. feb 2013

Ahojte, zhanam knihu od Vranskej. Presla som uz vsetky interentove a kamenne knihkupectva a maju ju vypredanu. Najde sa tu niekto, kto ju vlastni, ma ju precitanu a pripadne mi ju preda dalej? Rada by som si ju precitala a neviem sa k nej dostat. Pripadne mi poradite, kde by ju eventuelne mohli mat a ja si ju pojdem kupit? dakujem, Miriam

leusska
15. feb 2013

@mirkafi ja som ju kupila v panta rhei v poluse, ale ak chces mozem ti ju pozicat...

mirkafi
autor
16. feb 2013

Chcela som si ju kupit, ale niekde nie je dostupna, ani na stranke dra zivota, bohuzial.

mirkafi
autor
16. feb 2013

@leusska ahoj, to by bolo super, ak by som si ju mohla pozicat. Rada by som si juprecitala, ale kedze nie je dostupna nikde - podla dostupnosti na skladoch, tak by som si ju mohla pozicat od Teba. Napis mi prosim do spravy, ze kde a ako by sme sa mohli stretnut a budem velmi rada, ked mi ju pozicias. Krasny vecer, Miriam

laurita7
21. feb 2013

Ahojte, kto chce knihu Vakcina alebo nedovol atd... , mam doma asi 7 ks priamo od autorky. Cena je bez marzi a podobnych hluposti 12,50 tiez priamo od autorky. Mozem ju poslat alebo blavakom a zahorakom doniest.